אודות יוסף זמירי

אודות יוסף זמירי

יוסף זמירי, יליד הארץ, בוגר הפנימייה הצבאית וביה"ס הריאלי העברי בחיפה, שרות קרבי בגולני, קצין, בעל תואר M.A בכלכלה מהאוניברסיטה העברית בירושלים, כולל התמחות במנהל עסקים. שם אף שימשתי כמרצה בכלכלה מספר שנים, במסגרת המסלול לדוקטורט בכלכלה. לבסוף העדפתי את השוק הפרטי. כלכלן ראשי של אסם, סמנכ"ל וחשב חברת הבנייה מרל"ז בע"מ, יועץ כלכלי של קוקה קולה, מנכ"ל חברות ובעלים של העסק מיקסומיה למיקסום רווחים בעסקים.

אני נשוי בשנית לאיילה, גר במודיעין ואב לשלושה ילדים קטנים.

אני הוגה, מפתח ומגלה תורת מיקסומיה שהינה חוק טבע מוכח. מיקסומיה הינה תבנית כוללת להתנהגות הטבע, מעין קוד (DNA) המאפשר תיאור כל צורת התנהגות שהיא בטבע, כולל בעסקים במודל אחד ויחיד, בצורה הכי קרובה למציאות הטבע.

באמצעות מיקסומיה החודרת לפנימיות מבנה המסות והחלקיקים בטבע, הוכחתי כי מטרת הטבע היא מיקסום האנרגיה של הטבע ( בדיוק כמו כל עסק וכל אדם) למטרת רווחה מיטבית של כל יצירות הטבע.

אני מוכיח באמצעות תורת מיקסומיה (מיקסומיה) כי קיימים שבעה חוקי יסוד של הטבע שרק קיום היתכנותם המצטברת אפשרה את הקמת הטבע. חוקי יסוד הטבע הם אותם חוקי בסיס אשר קיומם מאפשר את ביטוי וקיום כל שאר חוקי הטבע הגלומים בהם מקדמא דנא, הכפופים תמיד לשבעת חוקי היסוד.

הוכחת שבעת חוקי היסוד של הטבע מוכיחה (לא השערה אלא, הוכחה) כי קיימת אינטליגנציה מנהלת עליונה (האמנ"ה) אשר היא שהקימה את הטבע תוך שהיא מקיימת את כל חוקי היסוד של הטבע. כלומר, הטבע לא הוקם בדרך של ניסים וקסמים אלא, תוך ציות האמנ"ה לחוקי הטבע עצמם.

תורת מיקסומיה מוכיחה כי מיקסום הנאה במקום מיקסום רווחה עלול לגרום להשמדה עצמית של הטבע ע"י האדם. על האדם להיות מודע כי מטרתו חייבת להיות אך ורק מיקסום הרווחה, שמובילה בהכרח למיקסום האנרגיה של האדם והטבע.

מטרת המאמר שלי היא בניית מסה קריטית של בני אדם ערכיים הקשורים לאמנ"ה הפנימית שלהם בעלי DNA משופר, כמשקל נגד לאלו המעדיפים הנאה מיידית שלילית, הפוגעים ב DNA שלהם, למניעת השמדה עצמית של הטבע ע"י האדם.

המאמר הוא המשך עבודתי ומצטרף לספר המדעי שפרסמתי באוקטובר 2012 "תורת מיקסומיה כבסיס להפרכת תורת היחסות הפרטית". בספר זה הפרכתי באמצעות 109 הוכחות לא רק את תורת היחסות של אינשטיין אלא, גם את חוק הכבידה, את החוק הראשון של ניוטון, וחוקים אחרים.