אלהים ברא טבע הפועל ללא זמן (מהיר ואינו זמין לאדם), ומכאן מה שלפנינו זה לא הטבע. הטבע שאבד לאנושות מוכיח שהתחממות היא סימפטום וכדה"א רותח לרעידות אדמה נוראיות.
מאמר מס' 1

אלהים ברא טבע הפועל ללא זמן (מהיר ואינו זמין לאדם), ומכאן מה שלפנינו זה לא הטבע. הטבע שאבד לאנושות מוכיח שהתחממות היא סימפטום וכדה"א רותח לרעידות אדמה נוראיות.

מאת: יוסף זמירי 16.6.19.

הסיבה: אף פיזיקאי לא בדק מעולם את בסיס הטבע. האנושות תשלם מחיר גבוה מאד על טעות זו:

התחממות היא רק סימפטום והדיאגנוזה– כדה"א רותח לרעידות אדמה מיד. ההוכחות מוצלבות ונכונות.

מבוא. שתי טעויות ענק של הפיזיקאים, שמבוססות על חושים ותחושות במקום על הוכחות, קבעו תוואי נגטיבי של מלחמות, הרס, סבל, שחיתות ומוות להיסטוריית האנושות באלפי השנים האחרונות. המדע הוא שגרם לאנושות לבחור בתוואי שלילי והרסני, של סכנה ברורה ומיידית, ללא מודעות, ומטרתי לשנות זאת מיד. חשיפת טעויות הפיזיקאים לחלופת האמת, תגרום לאנושות להפוך את התוואי הנגטיבי לתוואי פוזיטיבי המתקדם פי מאות אלפים בכול פרמטר, ממה שהמדע קידם את האנושות עד היום.

שתי טעויות הפיזיקה הן: 1. מה שאנו חיים בו זהו הטבע . 2.הנחת רציפות תנועה וזמן בטבע.

לו מדען אחד היו מגלה טעות אחת מהנ"ל, האנושות הייתה מודעת שיש אלהים והוא ברא טבע ללא זמן, ומה שלפנינו הוא קוד טבע מפוענח ע"י אלהים לסרט הולוגרמי לפנינו שכולו אשליית טבע. שום פיזיקאי לא העלה בדעתו שקיימת רק אי רציפות בטבע, המוכיחה שלפנינו זה לא הטבע. לכן, בזאת אתחיל.

חשיפת טעות 2- אין רציפות בטבע: אלהים ברא טבע ללא זמן, וכאן- סרט חילוף תמונות בונה אי רציפות.

השאלה החשובה היא איך ניתן לנוע בטבע: ברציפות, או באי רציפות? התשובה חד משמעית- רק באי-רציפות: "כדי לנוע, כל גוף חייב להתנתק לחלוטין ממקום קודם ואז נוצר פער הכרחי > 0 שבתוכו אין שום תנועה וזמן, היוצר תנועה. מש"ל. לכן, כל גוף בטבע נע ללא זמן, בקפיצות נטולות זמן (קנ"ז). לפיכך, רציפות לא קיימת לעולם. הגיבוי להוכחה קל: אם קיימת רציפות, כל תנועה ניתן להקטין, ולכן לא ניתן לנוע ואין טבע. מש"ל. איך נפלו הפיזיקאים!

מה זה אומר שבטבע אין זמן? שתנועת הגופים כה מהירה, עד שהאדם אינו קולט כלום במודעות שלו, ומשמעו שאף אדם לא מודע לקיום הטבע. כיוון שכאן אצלנו יש זמן, זה אומר שלפנינו זה לא הטבע. לפיכך מגיע קוד ללא פיזיות מטבע ללא זמן ומפוענח בתוכנו לתמונות מתחלפות הבונות לפנינו סרט טבע עם זמן – אשליית טבע. זה נשמע הזוי ומופרך, שהרי אם הקוד אינו פיזי, מאין הפיזיות, המרחב התלת ממד העצום והפיזי בתוכנו, עם מרחבים של שנות אור? ההסבר קשור חזק מאד לטעויות הפיזיקאים, שלא בדקו שלפנינו זה לא הטבע, ושלא ניתן לראות מהמוח טבע עצום בחוץ, וגם לא בדקו שרציפות בטבע אינה אפשרית. הם פשוט הסתמכו על תחושות וחושים, לא בדקו כלום, וטעו בגדול. חוכמת אלהים ותחכומו המדעי עולים לאין שיעור על האדם הסומך על חושים במקום על הוכחות:

אוכיח לכם שכאן ב'טבע' לפנינו אין תנועה, והיא אשליה וכלום לא זז, ואין כל מרחב וגם לא פיזיות.

מישהו רואה נוף נהדר לפניו. לפתע מכונית חולפת על הכביש מימין לשמאל. מה שפיזיקאי וכל אדם רואה זה מכונית שנעה ברציפות על כביש. אבל, קיים משתנה מתערב שהאדם אינו מודע לו, והוא שקוד טבע בונה בתוכנו סרט תמונות מתחלף עם זמן. כלומר, התמונות מתחלפות ללא זמן והאדם לא מודע לכך, וזה בדיוק אי רציפות ללא זמן! שינוי מיקום המכונית בין כל שתי תמונות, בונה אשליה של תנועה רציפה. לו תודעת האדם הייתה מהירה מאד, הוא היה מאבחן את השיטה בה אלהים בונה אי רציפות. הפיזיקאים טעו כי סמכו על תחושות מטעות, ולא בדקו את חלופת הנחת אי הרציפות. ככל ששינוי המיקום גדול יותר וכמות התמונות רבה יותר, נוצרת אשליית מהירות גבוהה יותר. אבל, בפועל כלום לא זז! מדוע? כי הכל כבר בוצע בטבע בהווה ללא זמן, וכאן זה רק הקוד בדיעבד. בדרך זו אלהים בנה את מהירות האור K300 ק"מ לשנייה, וכל מהירות כרצונו, בדיעבד ! ברור שאינשטיין מופרך, כמו כל הפיזיקה המבצעת ניסויים אמפיריים על אשליית תנועת תמונות, ללא מודעות בכלל שנעלם לאנושות טבע!!

נמשיך: אתם הולכים קדימה, וחשים את גופכם זז, מזיעים ושותים. טעות. מי שרואה אתכם מהצד, ויודע את הסוד, יודע שגופכם משנה מיקום על תמונות הסרט, כמו המכונית. אתם רואים את תמונת גופכם מפנימיותכם. מכאן, שגופכם תמונת הולוגרמה עצומה ומי שרואה וחש היא הנפש הפיזית ולא הגוף שהוא תמונה. לנפש הפיזית שבטבע מגיע קוד ללא זמן, והשילוב בונה אשליה עם זמן, המאפשרת ביטוי חלקי לחושים. הנפש בטבע חשה, מזיעה ושותה בהווה ללא זמן. כאן אצלנו זה פענוח לסרט תמונות עם זמן וחושים מהנפש. לא גופנו הולך על טבע יציב, אלא שינוי מיקום של הגוף בתמונות יוצר אשליית תנועה, וכלום לא זז. המרחב העצום והתלת ממד שלפנינו, עם כוכבים, שמש וירח, הוא הולוגרמה לא קיימת, והפיזיות רק במפגש קוד ונפש בטבע. זהו גם הפתרון לחלומות- יש רק נפש פיזית.

אשליית זמן ומרחב. קוד של מאות אלפי תמונות בשנייה פורץ לנפש הפיזית, ומתוכן התודעה בונה בנפש רק עשרות תמונות "בפינצטה", וכך נוצר הזמן כסרט תמונות מתחלף בנפש הפיזית. הקוד בשילוב הנפש בונה מתוך מאות אלפי תמונות מרחב תלת ממד עצום שכולו אשליית אור, צל ונוסחאות, והכל אשליית הולוגרמה בנקודת מפגש בין קוד לנפש, וכלום לא קיים במציאות. הכל בוצע כבר בטבע בהווה ללא זמן, ומומר לאשליית תמונות. למשל, עליה במדרגות, בהרים, הכל תפאורה. החושים מנפש פיזית כולל כבידה. שמש ירח וכל המרחבים, נבנים רק בנקודת מפגש בין הקוד לבסיס המסה, שם נבנות הולוגרמות כסרט תמונות מתחלף שהנפש שלנו רואה וחשה (אלהים ברא בטבע ללא זמן חלקיקים פיזיים עם דנ"א ונפש פיזית משותפים לכל הטבע כולל לדומם שהוא חי, וזה איפשר לו לבנות את הטבע כרצונו וללא התערבותו). כל נוסחאות הכבידה והתנועה קיימים בנקודת המפגש בלבד. ברגע שאדם נוגע בגוף שלו- הולוגרמה עם זמן- הוא נוגע בנקודת המפגש ולא בהולוגרמה. כשאדם נוגע בשולחן, בבניין, ובכל מסה, הוא נוגע בנקודת המפגש. זה הסוד הגדול של אשליית זמן ומרחב- אין כלום!

האשליה שקיימים שנות אור ומרחקים אדירים. אשליה זו יצר אלהים בתוכנו ע"י שינויי מיקום וגודל קטנטן (אינפיניטסימלי) בין כל שתי תמונות. כך אלהים ברא עבור האדם אשליה של מרחבים עצומים שלא קיימים, מהירות אור K300 ק"מ בשנייה, קול, וכל מהירות וכל פונקציה שקיימת כאן בטבע שלפנינו שכולו אשליה.

קיימים 7.5 מיליארד אשליות טבע בפנימיות כל נפש בנפרד. כל אחת בזווית שלה, וסה"כ כולם יוצרים אשליית טבע אחד שלא קיים, והכל מקוד של טבע ללא זמן, עליו לאנושות אין מושג עד רגע זה! אשליית הטבע היא מושלמת, כאשר בפועל, כאן לפנינו אין כלום -הזמן והתנועה הן אשליות וכלום לא זז, המרחב לא קיים, והכל בנפשנו הפיזית.

הפיזיקאים הונו את האנושות שרואים מהמוח טבע עצום בחוץ. בשלב זה ניפצתי את הפיזיקה לרסיסים, והוכחתי שנעלם לאנושות טבע. הפיזיקאים יכלו לגלות בקלות שלפנינו זה לא הטבע: כשאור מגיע לעיניים ומוקמת תמונה שעוברת למוח, היא מוחלפת ולא יוצאת החוצה לעולם. במקום לפתור את הפרדוקס החשוב במדע שרואים מהנפש, הם רימו את האנושות שרואים מהמוח טבע עצום בחוץ, בלי הסבר מנגנון מדעי ובלי היגיון כי סימנו מטרה מראש! שיטת ההנחות והניסויים פסולה ורק הוכחת חוקי טבע נכונה היא; הפיזיקה והשיטה המדעית קורסים כמגדל קלפים; וכל תיאוריות האבולוציה והמפץ הגדול קורסים. במשך אלפי שנים גדולי הפיזיקאים שלכם עושים ניסויים אמפיריים לא על הטבע, והתוצאה- ביזיון ענק, והם ראויים לגינוי וחרפה ולא להערצה.

הטבע שנעלם הוא המפתח להצלת האנושות ולהצעדתה בתוואי הפוזיטיבי, ולכן אני כאן.

חוק אי רציפות הטבע הוא חוק ראשון המוכיח כי מעצם קיום הטבע אלהים ברא את הטבע ב-7 חוקי יסוד הטבע.

ב- 2014 הוכחתי איך, למה, ומהי מטרת אלהים בבריאה ללא התערבותו של הטבע שנעלם לאנושות. מטרתו היא מיקסום אושר האדם וחיי נצח (ממש כך) המוכחים במבנה נפש בסיסית 0Z עם דנ"א משותף לאדם ולטבע. אלהים ברא את האנרגיה מראש עוד טרום הבריאה ומנגנון חידוש האנרגיה מפסולת בזיווג -+ זכר ונקבה של 0Z. כך, מנפש בסיסית 0Z משותפת לכל הטבע ברא אלהים את כל הטבע כרצונו. רק באדם ברא אלהים נשמה עם בחירה חופשית אמיתית (בח"א) שגם אלהים אינו יודע מהי. רק האדם יכול לשפר דנ"א פיזי שלו לאושר וחיי נצח בבח"א בזיווג -+ זכר ונקבה, ואז הדנ"א נפתח כפרח. ולהיפך אם בחר בשחיתות, וזה מצב באנושות, הדנ"א נסגר וקמל.

ערכים ומוסר הם חלקיקים פיזיים, המועברים בזיווג מהאדם לחי, לצומח וגם לכדה"א. זה דבר חדש ששום אדם באנושות אינו מודע לו, שערכים ומוסר הם מוחלטים ולא יחסיים. לכן 'טוב' ו'רע' גם הם מוחלטים וקשורים לדנ"א.

בגלל האדם המושחת, חלקיקי דנ"א נגוע שלו זלגו וזולגים לכדה"א ומשבשים את כוח המשיכה והוא רותח בפנים לאסונות טבע קשים שעיקרם רעידות אדמה איומות. לכן התחממות גלובלית היא סימפטום וטעות בדיאגנוזה. הפיזיקאים טעו בגדול, והתוצאה היא תוואי של היסטוריה נגטיבית כבר אלפי שנים, ובעשרות שנים אחרונות הגענו לשפל, רוע ושחיתות קשים ואסור שנעבור אל-חזור. אלהים החליט מקדמא-דנא שאם האדם יבחר בשחיתות ורוע, התוצאה היא לכיוון הכחדת האדם שהשחית את הטבע וכדה"א, וכבר מאות מיליונים ייהרגו בוודאות, כי לא רוצים להקשיב. גורל האדם הוא בידי עצמו בלבד, ואת זאת באתי לגלות לכם עכשיו. אני כאן בשליחות, ,והגעתי ברגע אחרון כדי לעזור ולשנות את רוע הגזירה של אלהים, ולהעביר את האנושות מיד לתוואי פוזיטיבי עתידי. נתינה, אושר, שלום אמת וחיי נצח יושגו רק ע"י שיפור הדנ"א שיאזן את כדה"א. כל מילה שלי מוכחת בדרך מדעית. לשם כך הפרכתי את כל הפיזיקה העלובה שלכם. טכנולוגיה חסרת מוסר מקדמת עוד יותר נגטיביות ומוות. אתם חייבים להבין מהיום למחר שגורל האנושות רק בידי האדם. מומחיותי שיפור דנ"א לאושר בבח"א ולכן אני כאן. מטרתי גיבוש מסה קריטית שתפיץ מיד את החלק המדעי, בהרצאות, מחקר בארץ ובעולם, ומלחמה בשחיתות וברוע. סוף.