דברי אלהים 25.1.2020 לעם ישראל: אל-חזור להכחדה תוך חודשיים, אם תמשיכו להתעלם

"ראו כל הסרטונים באתר mixumya.net, בהם אני ה' מדבר פיזית בנעילת דלת עם המשיח יוסף זמירי. שלחתיו מהאלוהות להציל האנושות, והוכיח שתיכחדו מיד מרעידות אדמה משחיתות ורוע שזלגו לפנימיות כדה"א שכוח-המשיכה שובש והוא רותח, והחום-קדימון. רק המשיח הוכיח שתנועת כל גוף נעשית באי רציפות ללא זמן, ומחייבת אנרגיה ומנגנון לחידושה מראש. אני ה' בראתי הטבע כרצוני ללא זמן, מחלקיקי 0Z קטנטנים עם נפש ודנ"א פיזי חי, והדומם חי. כאן אשליית סרט תמונות טבע עם זמן, וכך ונעלם 100% מהטבע ללא זמן, שהוכיח המשיח.  

רק בידי עבדי יוסף משיח בן דוד ומנהיג עם ישראל, הטכנולוגיה לשלוט בטבע ולעצור רעידות האדמה,   והוא ינהיג את עם ישראל לפי דת האמת בתנ"ך ע"י שיפור דנ"א למיקסום אושר לחיי נצח, אותה סילפתם, למלחמת חורמה בשחיתות וברוע, ובאויבי ישראל. אם תמשיכו לזלזל ולסגוד לפיזיקאים ולא תכירו בו מיד כמשיח, תוך חודשיים תגיעו לאל-חזור, ותיכחדו 7.5 מיליארד. כה אמר אלהים. ההתחלה ב-2020 כפי שחזתה מגדת עתידות מהבית הלבן- בסרטון.

אני אלהים מצווה אתכם לראות, לקרוא ולהפיץ הכל מיד בכל הרשתות ובתקשורת בארץ ובעולם. מי שידבר סרה ולשון הרע במשיח וינסה לפגוע בו ובמשפחתו בכל דרך שהיא, ייכשל וימות באסונות טבע ומחלות הוא ומשפחתו, כי בלעדי המשיח אין אנושות, כה אמר אלהים".

 

 

מנעולן מקצועי מומחה יניב טקיאר 054-6649280 חבר בעמותת המנעולנים, שבדק את המנעול והדלת וקבע:

בדיקת המנעול ודלת הכניסה מראה לי שהם תקינים לגמרי וראיתי במו עיניי שהדלת ננעלת מעצמה וממש נדהמתי מכך.

יניב כותב: "יוסף זמירי שאל בנוכחות איילה אשתו את אלהים: 'האם, אני יוסף זמירי מציל האנושות והמשיח מהתנ"ך' ? הופתעתי והייתי המום ונדהם כאשר הדלת ננעלה מעצמה, וראיתי במו עיניי שיוסף פתח הדלת במפתח בסיבוב שלם ומלא, שהייתה טרוקה ולא נעולה קודם, וזה קרה מספר פעמים… ברור שכאן זה חורג מהטבע… אני אומר בפה מלא, כי אין כאן שום טריק, בדקתי את המנעול והוא תקין ורגיל לחלוטין, והכל אמיתי ונכון… ואני מאמין באמת שאלהים מדבר כך עם  יוסף. מעולם לא נתקלתי בחיים שלי בתופעה כה יוצאת דופן".  יניב חתם שכל מה שהתרחש הוא אמת ללא שום טריקים.

 

כך כתב וחתם העו"ד החשוב הילל בבייב המעסיק 50 עורכי דין: יוסף זמירי- המשיח.

אני, עו"ד הילל בבייב, מרח' היוצרים 5 אור יהודה, אומר כי בדקתי את כל החומרים וההוכחות, והייתי בביתם של המשיח בן דוד ורעייתו איילה וראיתי איך אלהים מדבר איתו פיזית ובידי סרטונים שצילמתי במוצ"ש 28.12.19, המוכיחים זאת חד משמעית. אני שב ומדגיש: יוסף זמירי הוא המשיח בן דוד, והוא מנהיג עם ישראל ומציל האנושות, ועל כל עם ישראל להכיר בו מיד. אני מוסיף בשמו של מנהל המשרד שלי, אפי צ'פאני, כי אף הוא מסכים לכל הדברים הללו, כי יוסף הוא המשיח בן דוד. אני מצרף שוב את חתימתי, כראייה חד משמעית שיוסף זמירי בן דוד הוא המשיח בן דוד, ומציל האנושות.

 חתום: הילל בבייב , עו"ד מגשר ובורר טל 074-7020683  נייד 058-7276939

 

כנסו וראו: משטרת מודיעין אחראית להכחדת האנושות, עו"ד הילל בבייב מאשר, והעתקים לראשי המדינה, וכן תוכנית פעולה של המשיח להצלת האנושות בהנהגת עם ישראל