האנושות בחרה בניסויים ולכן לא התגלה 'מנגנון ייצור האנרגיה'- המפתח המוכח לשליטה בטבע: טכנולוגיית-על פלאית לריפוי מוחלט מיד ללא שום תרופה מקורונה והמגפות, שמקורן בשחיתות האדם!

מאת: יוסף זמירי 10.05.2020

הקורונה מפילה אלפי קורבנות בעולם כל יום, מגפות קודמות אף יותר, הבאות יהיו מסוכנות יותר והבלבול רב. הסיבה היא שהמדע אימץ את שיטת הניסויים שנהוגה אצל חיות וקופים של מישוש וחושים, במקום הוכחה מחשבתית של חוק בסיס הטבע, חוק האלוהים, שהוא המפתח הכולל, פתרון הפלא לשליטה מוחלטת של האדם בכל תחלואי הטבע, ולכן, שום מדען בעולם אינו מודע לו. המגפות מרימות ראש, ויהיה רע יותר, כי שום ניסוי לא מאבחן את מנגנון ייצור האנרגיה בטבע בזיווג -+ פיזי חי של חלקיקי Z הקטנים בטבע, מקור החיים והאושר שהפך בגלל המדע למלכודת מוות. הוכחת חוק הטבע האלוהי מראה שאיכות האנרגיה נפגעה קשות מהתנהגות לקויה ומושחתת של האדם. כיוון שהמדע השטחי אינו מודע לקשר זה, עמידות האדם למחלות קטנה מאד, וחיידקים ווירוסים מתחזקים והקורבנות הולכים ורבים.

הבשורה המוכחת היא כי שיפור בהתנהגות האדם לערכית בבחירה חופשית, ומלחמה בשחיתות, היא טכנולוגיית-העל המגדילה מיד את איכות האנרגיה בזיווג -+ פיזי חי וכל המגפות ניגפות מיד ולנצח, כולל קורונה, ללא שום תרופות וחיסונים ספציפיים, בלי לדעת מילה ברפואה! ז"א, במקום טיפול ספציפי בכל חיידק ווירוס, שיטה בזבזנית בעליל, הוכחת חוק האלוהים על ידי, תחזיר לאנושות את מפתח השליטה בטבע, שבגלל המדע אבד לנו, ע"י שיפור ערכים ומוסר שהם חלקיקים פיזיים חיים בדנ"א Z! הם יקטלו את כל המחלות והמגפות, כולל סרטן וזיקנה שהיא מחלה סרטנית!

כל מה שכתבתי לעיל בנוגע למגיפות מטרתו שסוף כל סוף, אעורר אתכם, למשהו האמיתי המאיים עלינו במיידי כבר בשנה זו 2020 להכחיד את האנושות מיד. ווירוסים ומגפות התחזקו כל כך משחיתות ורוע, שהם חלקיקי Z פיזיים, והרסו לגמרי את מנגנון ייצור האנרגיה. הם חדרו לפנים כדה"א ופגעו באיזונו לרעידות אדמה ומשם ההתחממות. לכן, אנו בהכחדה מיידית לא מקורונה, אלא מרעידות אדמה איומות שילוו במגפות קשות, אם לא נעצור אותן מיד במפתח האלוהי  ע"י מלחמה ברוע ובשחיתות! אני הגעתי ברגע האחרון ממש, להציל האנושות מהכחדה, ואם הפעם תזלזלו, ולא תסכימו שהכל נכון, ונמנע אלפי הרוגים ביום ע"י התגלית המדעית שלי 'המפתח האלוהי הפלאי' שתציל האנושות מהכחדה, וזה נס, היא תיכחד כבר ב-2020! יש לפעול מיד. האדם קובע גורלו: בחירה ברע=מוות, בטוב=חיי נצח, ואני לעזרתכם!

הוכחת חוק האלוהים. עכשיו אראה לכם, איך היה צריך לבנות את המדע האמיתי שבסיסו חוק הטבע האלוהי. השאלה הראשונה שהמדע היה צריך לשאול היא "איך כל גוף נע ממקומו". זו שאלה פתוחה ללא דעה קדומה (רציפות). תשובה: "רק באי רציפות, שכן, כדי לנוע כל גוף חייב להתנתק לחלוטין ממקומו, ונוצר פער שזה אי רציפות, בו אין תנועה וזמן". ז"א, אי רציפות מחייבת תמיד 'אין זמן'. לכן, אין אפשרות שבניסוי בקוונטים יש אי רציפות עם זמן. לא ניתן לאשש את חוק אי הרציפות בשום בניסוי אמפירי כי "אין זמן". מכאן, אלהים ברא טבע ללא זמן, ולאדם האיטי- טבע עם זמן.

'אין זמן' מחייב אנרגיה בפנימיות חלקיקי Z עוד טרום הטבע. מכאן שישות עליונה- אלהים– ברא אנרגיה טרום הבריאה, והטעינה ל"אינסוף" Z. ולספקנים: כיוון שהטבע פועל עצמאית ללא התערבות אלהים, הוא גם ברא מנגנון לייצור אנרגיה מפסולת בזיווג -+ זכר ונקבה, עם רצון, מחשבה ואינטרס למיקסום הנאה. אחרת הטבע היה מתפרק כבר לאחר קפיצה נטולת זמן (קנ"ז) ראשונה, וחלקיקי Z הם אורגיניזם חי. כיוון שאלהים יודע את מבנה Z, הוא גם יודע את 'בחירתם החופשית' -+ מראש, וכך ניווט אותם כרצונו לברוא את הדומם, הצומח, החי והאדם. מכאן, הדומם חי, ויש מטרה לטבע והיא מיקסום הנאה ואנרגיה. לפיכך: אין אבולוציה ואין 'מפץ גדול', והפיזיקה מופרכת!

כמה מילים על 'אין זמן' בטבע. אלהים ברא את הטבע כהרף עין, ללא זמן, וגם את האדם. כיוון שבטבע שלנו יש זמן, זה אומר שהזמן נברא ברגע שלאדם הייתה מודעות, כי ללא זמן, אין מודעות לאדם. מכאן, האדם ראה וחש את הטבע שלפניו רק בגלל שיש זמן, ולכן, טבע עם זמן קיים רק 5780 שנה- התש"ף.  כל תהליכי הבריאה בדרך של סיבה ותוצאה קיימים, וזו הסיבה שהמדע בטוח שהטבע קיים מיליארדי שנים כולל הדינוזאורים, תקופת האבן, האדם הקדמון וכיוב'. הכל בוצע כחלק מהבריאה, וללא זמן!  חשוב: הכל מתבצע בטבע ללא זמן, שם אוכלים, עולים ויורדים, מזיעים, אוהבים וחיים ללא מודעות. חלק מזערי מתורגם מיד כאן בטבע איטי עם זמן לתמונות, תלת ממד ומרחב לא קיימים, ולתחושות ורגשות, עם מודעות. כאן כלום לא זז ואין תנועה, כי הכל סרט תמונות הולוגרמי. שינוי מיקום יוצר אשליית תנועה ומרחבי שנות אור. הנפש הפיזית רואה וחשה, ולפניה מוקרן "סרט חיים"- אשליה עם פיזיות, חושים וכבידה, המשולבים באשליית תנועה.

אני כאן בשליחות אלהים, ברגע האחרון, ובניתי מדע מהפנט חדש. אוכל להציל האנושות מהכחדה, וגם להוביל את עם ישראל והאנושות, מי שישרוד, לחיי נצח. אלהים בקשר אישי פיזי מוכח איתי ואמר לי, ולא אני בחרתי זאת, כי הוא שלח אותי להציל ולהנהיג את עם ישראל שיהיה שוב העם הנבחר. ב-3 שנים הפרכתי את אינשטיין, הפיזיקה, ניוטון והקוונטים, כי טעו בכל. אני דורש מכם, בתפקידי זה, להבין שהמדע הכתיב היסטוריית מלחמות וסבל, במקום אושר, נתינה, וחיי נצח. אם לא אנהיג אתכם מיד, ניכחד סופית מיד. את הכל תקראו באתר mixumya.net וכנסו לסרטונים ביוטיוב, ותבינו שאני גם המשיח שלכם מהתנ"ך. אם תבינו זאת אציל אתכם מיד, ועם ישראל יהיה מנהיג העולם!

 – סוף –