המאמר המרכזי – מיקסומיה

מיקסומיה תורת הטבע מוכיחה: האנושות תיכחד מאסונות טבע תוך 24 שנים בגלל ש DNA האדם המושחת השחית ושיבש את DNA הטבע

מאת: יוסף זמירי   3.11.2015

עצם קיום הטבע מוכיח כי קיימת אי רציפות של הטבע המוכיחה כי הטבע קופץ קוונטית ללא זמן, מה שמחייב אנרגיה בכל תנועה, המוכחת רק בניסוי מחשבתי. הדבר מוכיח שישות עליונה, קרי אלהים ברא את האנרגיה ואת טריליוני חלקיקי 0Z הקטנים בטבע מראש עוד טרום בריאת הטבע והטעינם באנרגיה וכן ברא מראש בכל אחד מחלקיקי 0Z את המנגנון התמידי להתחדשות האנרגיה באמצעות 7 חוקי יסוד הטבע שרק יחדיו הם גורמים לתנועה.

רק באדם  ברא אלהים את הנשמה שהיא חלק ממנו והיא מקור הערכים והמוסר בטבע שבאמצעותם ניתן לאדם לשפר ללא גבול באמצעות בחירה חופשית אמיתית את DNA הטבע למיקסום אושרו.

מכאן, שערכים ומוסר הם הפרמטרים המדעיים החשובים ביותר בטבע כי הם מקדמים את המדע, האנושות והחברה במהירות רבה לאחדות הטבע בשליטת האדם הערכי והמוסרי, וכך מושגת מטרת אלהים.

אך, האדם בחר בשחיתות כיוון שהפיזיקאים סילקו את אלהים והערכים מהמדע בגלל שהניחו את הנחת רציפות הטבע, טענו כי לא ניתן להוכיח חוקי טבע, ומעולם במשך אלפי שנים לא בדקו את הנחת אי רציפות הטבע בגלל יהירות ומקובעות.

הם בחרו בניסויים אמפיריים מופרכים שלא מאפשרים לאבחן שום תנועה בטבע בגלל שהתנועה מבוצעת ללא זמן. כך גם אינם מאבחנים את חלקיקי 0Z גם בגלל היותם הקטנים בטבע, וגם בגלל מהירותם, כולל שאינם מאבחנים בניסוי אמפירי את האינטליגנציה המנהלת (אמ"נ) היושבת בפנימיות 0Z  והיא זו שנותנת הוראות למיקסום ההנאה. מכאן, שהפיזיקאים מאבחנים רק רצף תמונות כמו סרט קולנוע, כולל רק את הטבע הטכני שמקורו בהוראות האמ"נ. טעות קשה נוספת של  הפיזיקאים היא  שהם מאפשרים תנועה ללא אנרגיה! לכן, בכל פרמטר מדעי, אנושי וחברתי ההתקדמות נמוכה ואף שלילית, ביחס לתוכנית של אלהים.

לכן, כל חוקי הפיזיקה מופרכים, כולל חדו"א, שכן, הם עוסקים רק במסה החיצונית כולל אינשטיין בגלל שאין זמן בטבע, ניוטון שאפשר תנועה ללא אנרגיה ותורת הקוונטים בגלל שטוענת כי קיימת הסתברות מובנית בטבע ותנועה עם זמן.

למאמר המלא לחץ כאן