המנגנון המופלא למיקסום אושר האדם באמצעות הנשמה וה DNA

המנגנון המופלא למיקסום אושר האדם באמצעות הנשמה וה DNA

מיקסומיה תורת הטבע חושפת את המנגנון המופלא של קיום והתחדשות אנרגיית הטבע למיקסום אושר האדם, המוכיח שאלהים ברא את הטבע.

מאת יוסף זמירי  yoayaz1@013net.net, 3.11.15

אלפי שנים המנגנון לא התגלה בגלל שהפיזיקאים אימצו את קונספציית רציפות הטבע העוסקת רק במסה החיצונית, במקום בפנימיות המסה בה קיימת אינטליגנציה המוכחת רק עם הנחת אי רציפות הטבע שהם התנגדו לבדוק.

האנושות תושמד בהכרח בתוך 24 שנים אם המצב יימשך, שכן הטבע משתולל כיוון ש DNA האדם המושחת שיבש את DNA הטבע באמצעות חלקיקי 0Z הנסתרים. כיוון שבסיס הטבע הם חלקיקי 0Z הקטנים בטבע אותם ברא אלהים, בעלי אינטליגנציה מנהלת (אמ"נ) ו DNA נפשי ומחשבתי, הם משותפים לדומם, לצומח, לחי ולאדם. מכאן שהדומם הוא חי! האנושות תיכחד תוך 24 שנים אם תמשיכו בהערצתכם לפיזיקאים שפספסו גם את הוכחת הנשמה, מקור הערכים ומוסר האדם. ויתור האדם בדרך בחירה חופשית אמיתית על הנאה מיידית (משפט 66) מוביל לשיפור מהות DNA ולאושר האדם. בגלל זיווג (+-) זכר ונקבה, בין חלקיקי 0Z האדם והטבע, במנגנון התחדשות האנרגיה, משתפר גם מהות DNA הטבע. אך, האדם העדיף שחיתות בגלל הפיזיקאים שסירבו לבדוק את הנחת אי רציפות הטבע, והפכו את הפיזיקה לטכנית, וסילקו את אלהים, הנשמה והערכים מהמדע! התוצאה בהפוך- 1800: האדם העביר בהחלפת אנרגיות בזיווג (+-) של חלקיקי 0Z, DNA ירוד ל 0Z הטבע, ששיבש ופגע באיכות DNA הטבע. אסונות טבע גדלו כחלק מתכנית DNA שתכנן אלהים עוד טרום הקמת הטבע. תוצאה הכרחית היא הכחדת האנושות תוך 24 שנים. רק מלחמה מיידית בשחיתות תפר רוע הגזרה. (משפט 102, 110)!

כדי שתאמינו שהידע שגרם לי להזהיר אתכם אמיתי, אמין, ומוכח עליכם להאמין בי אישית וזה קריטי.

אתן לכם 2 מסרים שאין איש יודע אותם מלבדי, שיניעו אתכם לאמונה ולפעולה מיידית להצלת האנושות.

הבשורה הרעה הנוספת היא שפעולות שננקוט מיד, כדי להפוך רוע הגזרה יבואו לביטוי ב DNA הטבע רק בעוד כ 10- 15 שנה, ואנו בדקה ה- 90 ואסור לפספס שוב, כי המקסימום זה 24 שנים. הדרך היחידה להציל את העולם היא ליצור מסה קריטית של בני אדם הצמודים לנשמה שיילחמו בשחיתות (משפט 110), ובמקביל על האנושות לכפות מיד על הפיזיקאים לנטוש את קונספציית הנחת רציפות הטבע השגויה ולאמץ את מיקסומיה תורת הטבע ממנה נגזרים כל המדעים בעולם. כיוון שבסיס הטבע הם חלקיקי 0Z הקטנים בטבע בעלי אינטליגנציה מנהלת (אמ"נ)       ו DNA נפשי ומחשבתי אותם ברא אלוהים, והם משותפים לדומם, לצומח, לחי ולאדם, מכאן שהדומם הוא חי!

הקדמה. שני המסרים שיגרמו לכם להאמין בי מופיעים כאן ובמאמר זה, במשפטים 3-1, ובמשפט 111 במאמר המרכזי השלם באתר שלי. אין צורך בידע במתמטיקה או בפיזיקה, אלא, רק בפתיחות מחשבתית.

מסר שירגיע אתכם: מי שמבצע רצון הנשמה ומטרתו שיפור ה DNA שלו ונלחם אישית בשחיתות לפי משפט 109, מובטח כי הנשמה שלו לא תיפגע משום שואה והרס.

שני הסימנים והמסרים המוכחים כאן מבוססים על מיקסומיה תורת הטבע ואינם ידועים לאנושות.

מסר 1: הפיזיקאים יסרבו בעקשנות להודות בטעותם הנוראה ולכן, אוכיח לכולכם כי כל חוקי הפיזיקה שלהם מופרכים בשורש. כך יקל עליכם לכפות על הפיזיקאים להודות ולהתנצל מעומק הלב בפני האנושות על מחדלם האיום שלא בדקו את אי רציפות הטבע מעולם, ולאמץ את מיקסומיה. כל חוקי הפיזיקה מופרכים בהיותם מבוססים על רציפות תנועה וזמן ומסה חיצונית, ואינם מקיימים שום חוק מ 7 חוקי יסוד הטבע: אתחיל באינשטיין האליל שלכם, אח"כ, ניוטון, הקוונטים, הכבידה, החומר האפל, ואוכיח מטרת אלהים שהיא אושר האדם. בעזרת ערכים ומוסר נשפר יחד את DNA האדם, והתקדמות המדע תהיה אלפי מונים מהירה וערכית יותר.

מסר 2: במשפט 111 אני מפרש מדעית את יום בריאה אחד בספר בראשית פרק א', פס' א'-ה', פסוק אחרי פסוק, ומוכיח כי אלהים ברא את השמים ואת הארץ בתהליך מדעי רגיל באמצעות חלקיקי אנרגיה 0Z הקטנים בטבע, בגודל 10-40 גרם, שהם הסוד הגנוז ביותר, שעכשיו מתגלה לאנושות, וכן: אין זמן בטבע, והוא אשליה של הטבע.

רק בנייה מחדש של האמון שלנו באלהים תציל עצמנו מהכחדה

חלק א': מסקנות המבוססות על הוכחות של מיקסומיה תורת הטבע במאמר המרכזי באתר

בגלל רשלנות פושעת רבתי של כל הפיזיקאים האנושות עלולה להיכחד מיידית:

אילו מי מהפיזיקאים במהלך אלפי השנים היה בודק את הנחת אי הרציפות כנגד הנחת הרציפות מיד היה מגלה את המנגנון המופלא של "חוק שלוש הפעימות", בתוכו גלומים 7 חוקי יסוד להתחדשות האנרגיה, המוכיח כי אלהים ברא את הטבע למיקסום הרווחה והאנרגיה של יצירות הטבע , הדומם, הצומח, החי והאדם שכולם אורגניזם חי כולל הדומם.

המטרה שלי: מאמר זה כתוב בצורה פשוטה והוא אינטואיטיבי ובעל הגיון פנימי שידבר אליכם, לפנימיותכם, ללב. אני מתכוון לגרום לכולכם להבין כי האנושות הסתבכה קשות בגלל הפיזיקאים, עד כדי התאבדות המונית של כל האנושות ואתם בתוכם, למרות שזה נראה כה בלתי מתקבל על הדעת. אתם אולי בטוחים שזה עוד איזה איום סרק להכחדת האנושות, אך, אני מגבה את כל האזהרות החד משמעיות שלי בהוכחות חד משמעיות ואמינות, שכמותן לא ניתנו מעולם, שבסיסן נשמע מוזר ורחוק מכם אך הן האמת. כל הפיזיקאים שבויים בקונספציית הנחת רציפות הטבע השגויה אלפי שנים, שהיפנטה ועיוורה את כולם, עד שלא בדקו מעולם ברצינות את הנחת אי רציפות הטבע. כל זה הוא עד עצם היום הזה, כאשר חלקם כבר מניחים כי קיימת אי רציפות בטבע, בנוסף לרציפות. זוהי הסיבה שתגרום להכחדת האנושות. למה? כי אף אחד מהפיזיקאים לא בדק מעולם לעומק את החלופה להנחת הרציפות, שהיא הנחת אי רציפות הטבע. זה מעבר ליהירות וזלזול של הפיזיקאים, זה הא"ב של המדע, כי זה הבסיס של הטבע. לא הייתה שום סיבה מדעית והגיונית שלא לבדוק את משמעות אי רציפות מלבד אגו וקיבעון מחשבתי.

כולם יודעים שאת הנחת הרציפות, שלפיה ניתן לחלק ולהקטין תנועה, זמן, או חומר עד אינסוף, לא ניתן להוכיח לעולם בשום ניסוי אמפירי בגלל השאיפה לגדלים קטנטנים עד אינסוף. זו הסיבה שמדובר על הנחת הרציפות במקום על הוכחת הרציפות. רק באמצעות המחשבה הגיעו הפיזיקאים למסקנה של הנחת רציפות הטבע. לכן, דווקא בגלל שלא הצליחו להוכיח את הנחת הרציפות היו ממש חייבים, ומוכרחים לבדוק, באמצעות ניסוי מחשבתי נכון, גם את הנחת אי הרציפות כי מדובר בבסיס כל הפיזיקה והמדע וטעות קריטית 2 היא שלא עשו זאת מעולם.

הנחת הרציפות השגויה של הפיזיקאים הובילה לשרשרת טעויות קריטיות נוספות, בגלל שאי רציפות הטבע לא נבדקה מעולם בצורה רצינית. טעות קריטית 3 של הפיזיקאים היתה מסקנתם השגויה שאין אפשרות להוכיח חוקי טבע. ואז, באה טעות קריטית 4, מתודת הניסוי האמפירי הרעועה שאינה מבוססת על חוקי טבע, אלא, על הנחות.

מכאן, שלפיזיקה לא התאפשר לעולם להגיע לסיבתיות הטבע, וניוטון הדתי האדוק עוד גיבה זאת לפני 350 שנה כשקבע: "אלהים הוא שברא את הטבע, אך עשה זאת באמצעות חוקי טבע שהם מעל ומעבר ליכולת הבנת האדם, ולכן על האדם לעסוק ב"איך", ולא ב"למה"". לכן, הפיזיקאים עוסקים היום בחוקי פיזיקה במקום בחוקי טבע. כך הפיזיקה הפכה להיות מבוססת הנחות ואקסיומות שגרמו לפיצול, הפרדה, סתירות ופרדוקסים ללא בסיס קבוע ויציב, וכך גם כל המדעים הקיימים באנושות. המסקנה היא שכתוצאה מכך שהפיזיקה לא בדקה ולא הוכיחה את אי רציפות הטבע, נמנע ממנה לעולמים להגיע למקור סיבתיות הטבע. רק הפיזיקאים אשמים בתוצאות הנוראיות.

בקטע הבא, מוכיחה מיקסומיה דרך הנחת אי רציפות הטבע, שאילו הפיזיקאים היו בודקים אי פעם את הנחת אי הרציפות לעומק, מיד היו עוברים מהנחות להוכחות. אפילו והפיזיקאים היו מסתפקים רק בהנחת אי הרציפות, מיד הייתה מופרכת לנצח הנחת רציפות הטבע, והיה מתגלה שהטבע קופץ קוונטית ללא זמן. זהו הביזיון הגדול.

בדרך דיאלקטית הכרחית (סיבה ותוצאה) מיקסומיה מוכיחה שאלהים ברא את הטבע, כי אי הרציפות מחייבת אנרגיה בכל תנועה בטבע, באופן קבוע הסותר הנחות הפיזיקאים. כבר התנועה הראשונה להקמת הטבע באמצעות קבוצת חלקיקי 0Z הקטנים בטבע מחייבת תכנון, בניית אנרגיה ומנגנון התחדשות האנרגיה בפנימיות כל חלקיקי 0Z, מראש ובמדויק, עוד טרום הקמת הטבע. קבוצת 0Z פועלים עצמאית להתחדשות האנרגיה ולכן, חייב להיות ל 0Z אינטרס נפשי ומחשבתי לחידוש אנרגיה. זוהי הוכחת מיקסומיה שאלהים ברא את הטבע. הפירוט להלן.

הוכחת מיקסומיה שאלהים ברא את הטבע לאושר האדם מתחילה בהוכחת אי רציפות הטבע.

תדעו שחשוב ביותר, שכולכם תבינו את ההוכחה הפשוטה של אי רציפות הטבע, שתשחרר אתכם מההשפעה הרעה של הפיזיקאים, שנטרלו את "החיים" בכל דבר, והתמקדו רק "בדומם המת", כדי לקבל דיוק טכני ואובייקטיבי בביצוע חוקי פיזיקה! אך, הבוס שנותן הוראות ביצוע מדויקות ההופכות טכניות הוא אמ"נ "הדומם" הנסתר- אורגניזם חי, שאלהים ברא אותו ואת הטבע למיקסום הנאה ואנרגיה. לכן, הפיזיקאים עוסקים בטפל ולא במהות.

איך הנחת אי רציפות הטבע הופכת להוכחה. בואו ונניח כנגד הנחת רציפות הטבע, את החלופה והיא הנחת אי רציפות של הטבע. בואו ונבדוק יחדיו. אם מניחים אי רציפות אז כשגוף נע קדימה, חייבת בהכרח להיווצר התנתקות מהמקום הקודם, אחרת אין תנועה. ההתנתקות מהמקום הקודם יוצרת "ריק" מתנועה (מרחב ריק בו הגוף נעלם וצץ ללא תוואי דרך), בין המקום הקודם למקום הבא. אם מניחים רציפות, לא יכולה להיות התנתקות ולא יכול להיווצר ריק, ולפיכך לא יכולה להתבצע שום תנועה. מכיוון שיש רק אפשרות אחת והיא יצירת ריק מתנועה, מכאן שמדובר בהוכחה, ולכן, הנחת אי הרציפות מתייתרת. כך הדבר לגבי כל תנועה בטבע ולכן חייב להיות שכל הטבע מתנהג באי רציפות. אי רציפות תנועה תיקרא: קפיצה קוונטית. התנועות המבוצעות בפועל במציאות הטבע מקיימות אי רציפות ולכן כל גודל ריק הוא B > 0 (B משתנה בין תנועות). כיוון שהתנועה בוצעה בפועל, אין לעולם אפשרות בדיעבד להקטין את הריק (משפט 1א במאמר באתר). כיוון שניוטון ולייבניץ הקטינו את התנועה במחשבה (תרשים ב2 במשפט 1א), למרות המגבלה של המציאות כי  גודל ריק חייב להיות B  > 0 הם בצעו טעות קריטית של השאיפה לגבול, מה שמוכיח שאף אחד מהם לא בדק מעולם את הנחת אי רציפות הטבע.

המסקנה היא שהנחת הרציפות מופרכת ואינה שייכת לטבע, ויש לזרוק אותה לפח הזבל של ההיסטוריה.

הוכחות מיקסומיה מייתרות הנחות וחדו"א. בעקבות הוכחת אי רציפות הטבע, והפרכת הנחת רציפות הטבע, החשבון הדיפרנציאלי והאינטגראלי (חדו"א) מופרך, כולל גזירה ואינטגרציה, כי הוא בנוי על הנחת הרציפות!

אי רציפות תנועה נעשית ללא זמן, ומכאן שהזמן הוא אשליה של הטבע. כולכם בטוחים שכל תנועה מבוצעת כפונקציה של הזמן. עתה אוכיח לכם שאי רציפות הטבע מחייבת שכל הטבע נע ללא זמן. ז"א, כל תנועה גוף בטבע נעשית באפס זמן, וזו לא טעות שעון. אניח עתה את הנחת אי רציפות הזמן (משפט 1ב), שפירושה שלאחר ש"הזמן" נע באי רציפות (קפיצה קוונטית) נוצר "ריק" מתנועה של זמן, שפירושו שנוצר "ריק" בו אין זמן. לכן, אם נסכם את כל הקפיצות הקוונטיות של הזמן, שבתוכן קיים "ריק" בו אין זמן, התוצאה היא שנקבל אפס זמן. כיוון, שהנחת אי רציפות הזמן מחייבת "ריק" מזמן, היא הופכת להוכחת אי רציפות הזמן. לכן, אי רציפות הזמן מוכיחה שאין זמן בטבע. מכאן שהוכחתי כי כל הקפיצות הקוונטיות בטבע מבוצעות ללא זמן. אך, בפועל יש זמן בטבע, נכון? לכן, הזמן חייב להיווצר בשהייה בין כל שתי קפיצות קוונטיות (משפט 6) כך: קפיצה, שהייה-קפיצה, שהייה-קפיצה, שהייה וכך הלאה. לכן, הגדרת הזמן היא: סיכום כל השהיות בהן לא מתרחשת שום תנועה. עכשיו המדע ימצא לבטח טכנולוגיה להקטנת זמן שהייה, וכך ניתן יהיה להגיע בקרוב לכוכבים כמעט ללא זמן.

הנחת אי רציפות הטבע גם ללא הוכחתה, שוללת באופן מוחלט את הנחת רציפות הטבע.

כדי שתבינו כי רק רשלנות פושעת רבתי יכולה להסביר את המחדל הנורא של הפיזיקאים, אעשה צעד נוסף כדי לא לאפשר לאף פיזיקאי להתחמק מהביזיון הגדול שלא בדקו את הנחת אי רציפות הטבע. אפסיק לרגע עם הנחת אי הרציפות המובילה להוכחה. בואו ונשאר בהנחות, כפי גישת הפיזיקאים, ונלך למגרש שלהם, ללא הוכחות. כנגד הנחת רציפות הטבע נניח את הנחת אי רציפות הטבע, נתעלם שהנחה מחייבת הוכחה, ונפריך הנחת רציפות הטבע.

1.אוכיח כי הנחת אי רציפות הטבע מפריכה את הנחת הרציפות: הנחת אי רציפות פירושה שגוף הנע קדימה מתנתק לחלוטין מהמקום הקודם שלו, האפס, ויוצר "ריק" מתנועה בגודל  < B0. כיוון שהתנועה בוצעה בפועל, אין אפשרות להקטין את גודל הריק B המציין את גודל התנועה. אך בהנחת רציפות הטבע ממשיכים להקטין התנועה כך שהיא < B ולכן הנחת הרציפות מופרכת. 2. אוכיח עכשיו ששיטת הניסויים האמפיריים מופרכת גם כדלהלן:

הנחת אי רציפות מוכיחה לעיל, כי אין זמן בשום תנועה בטבע, והזמן הוא אשליה של הטבע, כיוון שהוא נוצר בשהייה ולא בתנועה (משפט 6). לכן שום ניסוי אמפירי לא יכול להוכיח קיום תנועה בטבע, ומה שהפיזיקאים מאבחנים זה רק תמונות סטילס כמו בסרט. ניסוי אמפירי לא מודד לעולם את מהירות התנועה של גופים בטבע, למרות שכולם בטוחים בכך. הפיזיקה מודדת רק את סיכום השהיות, בהן לא נמדדת שום תנועה. אומנם הנחת הרציפות מחייבת את הנחת הניסויים האמפיריים, אך, הנחת אי הרציפות שוללת אותם, לפחות בשיטה הנהוגה היום, כיוון שאין אפשרות לאבחן שום תנועה בטבע, אלא, רק להוכיחה בניסוי מחשבתי. יותר מכך: 3. הנחת אי הרציפות המחייבת תנועה ללא זמן, מובילה להכרח באנרגיה לכל תנועה, אחרת אין תנועה, ואילו הנחת הרציפות מאפשרת תנועה ללא אנרגיה. המסקנה המהממת היא שאילו מי מהפיזיקאים היה משווה במהלך אלפי השנים האחרונות, את הנחת הרציפות להנחת אי הרציפות, היה מגיע בהכרח למסקנות הבאות, עוד לפני ההוכחה של מיקסומיה כי אלהים ברא את הטבע, הנובעת בהכרח מאי רציפות הטבע:

הנחת רציפות תנועה וזמן מופרכים, שיטת הניסויים האמפיריים מופרכת, מופרך כי ניתן לנוע ללא אנרגיה, מוכח כי אין זמן בטבע. תשתית הפיזיקה בסיסה טעויות אלו, ולכן, כל חוקי הפיזיקה מופרכים בשורש.

מסקנה חשובה היא שאת אי רציפות הטבע הנעשית ללא זמן, שתיקרא חוק יסוד 1 "חוק אי רציפות הטבע", אין אפשרות לאבחן לעולם וניתן להוכיחה רק בניסוי מחשבתי ולא בניסוי אמפירי.

אחרי שהבנתם שהפיזיקאים טעו בגדול אלפי שנים, אוכיח את העיקר: איך ולמה אלהים ברא את הטבע בדרך מדעית, וללא ניסים, עוד טרום הבריאה, מהי תוכנית DNA הטבע שברא אלהים, לפיה יצירות הטבע מבצעות עצמאית את תוכנית אלהים, ומדוע ערכים ומוסר הם פרמטרים מדעיים ב DNA האדם שהעדרם יכחיד האנושות.

אלהים תכנן וברא מנגנון DNA עצמאי להתפתחות הטבע למיקסום הנאה עוד טרום הבריאה

הקוראים מוזמנים לקרוא בהרחבה באתר mixumya.net את פירוט 7 חוקי הטבע איתם ברא אלהים את הטבע למטרת אושר האדם, ומה הסיבות שהאדם הושחת והפר נאמנותו לאלהים, עד כדי הכחדה סופית של האנושות. זאת, אם האדם לא יבצע מיד מהפך חד וערכי בפועל, ולא בתיאוריה, וגם יכפה על הפיזיקאים להודות בטעותם.

הוכחת חוק אי רציפות הטבע מצביעה על ההבדל העצום בין מיקסומיה לפיזיקה, גם בגלל שאנרגיה ותנועה הם צמד קבוע, וגם בגלל שתנועות הטבע מבוצעות ללא זמן. אך, העיקר, מיקסומיה גילתה את המכנה המשותף המאחד את כל יצירות הטבע לאחד. אלו הם קבוצת חלקיקי 0Z (להלן 0Z ) הקטנים בטבע, אבני הבניין של הטבע (משפט 9), שאלהים ברא באמצעותם את הטבע, בתוכנית DNAאותה תכנן לאושר האדם, עוד טרום הקמת הטבע.

לפי חוק אי רציפות הטבע, חלקיקי 0Z היו חייבים באנרגיה בפנימיותם, לביצוע קפיצה קוונטית ראשונה ללא זמן, אחרת לא היה טבע. כדי שהטבע לא יתפרק לאחר הקפיצה הראשונה, היה הכרח במנגנון קבוע להתחדשות האנרגיה בפנימיות כל 0Z בנפרד. את הכל חובה היה על מישהו לתכנן ולהקים מראש, טרום הקמת הטבע, וזוהי ההוכחה שאלהים ברא את הטבע. תיווכחו שדיוק אלהים מושלם וללא טעות אחרת הטבע מתפרק מיד לרסיסים.

תכנון והכנת האנרגיה מראש והקצאתה לפנימיות 0Z  ובניית המנגנון להתחדשות האנרגיה מראש עוד טרום הקמת הטבע, תורמים להוכחה שאלהים הוא שברא את הטבע, וכן שכל  חלקיק 0Z  פועל עצמאית להתחדשות האנרגיה. מכאן, שכל 0Z  חייב אינטרס לכך, אחרת אין טבע. מכיוון שמ 0Z  הוקם הדומם, הצומח, החי והאדם (משפט 11) ואין חולק שלאדם יש אינטליגנציה מנהלת (אמ"נ) עם רצון, ומרכיב נפשי ומחשבתי (משפט 35), ואין יש מאין, מכאן, גם המקור ממנו הוקם האדם, שהוא 0Z , חייב באמ"נ עם מהות דומה. זה מסביר כי מהות אינטרס האדם דומה מאד למהות אינטרס חלקיקי 0Z להמשכיות הקיום, ושניהם חייבים להיות אורגניזם חי המחדש אנרגיה מתוך מניע נפשי שהוא מיקסום הנאה ומניעת סבל. כיוון שהדומם בנוי כולו מחלקיקי 0Z כולל החלל המרכיב 99% מהטבע, אף הוא חייב באנרגיה להתחדשותו מתוך אינטרס קיום, לכן, גם הדומם והחלל (הסבר מיקסומיה לחומר האפל) הם אורגניזם חי בעל אמ"נ כמו האדם, אם כי בדרגה נמוכה. לכן, מטרת כל הטבע, שאותו ברא אלהים היא מיקסום הנאה ומיקסום אנרגיה (משפט 58) באמצעות תוכנית  DNA עצמאית אותה ברא עוד טרום הבריאה.

מנגנון התחדשות האנרגיה מופעל עצמאית ע"י זיווג זוגי (+-) בין 0Z משלימים, כי רק הם נמשכים זה לזו בטבע, למיקסום הנאה ואנרגיה כחלק מתוכנית DNA עצמאית לעיל. חשוב ביותר להדגיש כי 0Z  וכל יצירות הטבע כולל האדם, אינן מודעות כלל, לפי הוכחת מיקסומיה (משפטים 55- 56) כי בעוד מטרתם הנאה בלבד, בזיווג מוחלפת  ומתחדשת האנרגיה של 0Z כחלק מתהליך DNA למיקסום הנאה ואנרגיה בטבע. קודם לזיווג (+-) מתרחש תהליך למיקסום הנאה באמצעות בחירה חופשית הדדית של 0Z (משפט 60) למיקסום הנאה, המתבצע תמיד באמצעות 0Z  הידועה לאלהים מראש, כי הוא יודע הכל. כך אלהים מנווט אותם לבצע רצונו במדויק וללא טעות כמוכח באתר. כל זה הוא חלק ממנגנון חוק שלוש הפעימות שתחילתו ב 0Z והמשכו בכל יצירות הטבע וביצועו תמיד ב 0Z  (משפט 36): קבלת אנרגיה בתהליך זיווג פיזי (+-) 0Z , עיבוד פנימי, הוצאת אנרגיה ופסולת באותו תהליך זיווג מחזורי. עכשיו אתם מבינים, כי אין אפשרות אחרת מלבד שאלהים הקים את הטבע, וזוהי רק ההתחלה. עכשיו אתם מבינים, מדוע האתיאיזם, הדרוויניסטים והאבולוציוניים לא היו באים לעולם, אילו הפיזיקאים היו ענווים, ולא מעמידים עצמם במרכז ההוויה "אני בעוצם ידי". הם הפכו את העולם למקום לא מוסרי וחסר מטרה, ובגללם אנו מאוימים בהכחדה מיידית של האנושות. הם מתכחשים לערכים ומוסר שהם בסיס הטבע שמקורם בנשמה שבפנימיותנו, ורק בזכותה אנו נוכל להיות מאושרים. הנשמה שלנו היא מקור שיפור DNA האדם והטבע:

היהלום שבכתר הבריאה הוא האדם שרק בו ברא אלהים אינטליגנציה מנהלת עליונה פנימית (נשמה) אשר הינה חלק מאלהים והיא מקור הערכים והמוסר בטבע (משפט 66). באמצעות בחירה חופשית שאינה ידועה לאלהים, על האדם לוותר על הנאה מיידית, באמצעות אימוץ ערכים מוסריים, שמקורם בהשפעת הנשמה על האדם, כדי לאפשר לאדם רווחה שהיא הגדלת אושרו (משפט 68). בדרך זו אמ"נ האדם משתפר וכך גם ה DNA שלו. מכיוון שקיים קשר בין חלקיקי 0Z של האדם לאלו של הטבע למטרת מיקסום הנאה בזיווג משלים (+-) מוחלפת אנרגיה בין האדם לטבע באמצעות 0Z. במידה ואופי האדם משתפר ערכית באמצעות הנשמה המשפיעה על אמ"נ האדם, מיד DNA האדם משתפר באותה תכונה בפנימיות כל 0Z שלו, כחלק מתוכנית DNAשתיכנן אלהים מראש. האנרגיה המוחלפת בגלל זיווג משופר מועברת ל 0Z של הטבע וכך DNA הטבע משתפר בהתאמה. זהו המנגנון המוכיח כיצד הטבע קשור ישירות לאדם, ומקבל תכונותיו הערכיות למרות שאינו מודע לכך. בטבע אני כולל את הדומם וגם את הצומח והחי, וגם את האדם. אך, מי שקובע את המהות הערכית של הטבע הוא רק האדם, כי רק בו קיימת נשמה. אך, בגלל שהפיזיקאים סילקו את אלהים מהמדע, בגלל שלא בדקו את אי רציפות הטבע, התפתח המדע בדרך טכנית חסרת מוסר וערכים. בזיווג (+-)  מועברים מאמ"נ האדם תכונות נחותות כיוון שהאדם נעדר ערכים ומוסר, וכך הטבע כולו, הדומם, החלל, וגם הבהמות, הכלבים, והציפורים, בתהליך שרשרת הופכים ל"מושחתים" בגלל מחסור בערכי DNA מוסריים, ומתנהגים לפי תכונות שליליות אלו, בגלל האדם, ומעבירים זאת הלאה. התוצאה היא שעתה האנושות התדרדרה לשחיתות המוגברת בקצב עצום, בגלל הרשתות החברתיות בהן הכל מותר בשם "חופש הביטוי". האנושות חייבת להכיר בטעותה מיד, במיוחד הפיזיקאים ולהילחם מלחמת חורמה בשחיתות.

הפרכת כל חוקי הפיזיקה כבסיס להבנה מדוע האנושות תוכחד. בהמשך המאמר באתר שלי, במסר 1 אני מוכיח לכולכם שאני מפריך את כל חוקי הפיזיקה, שהם: הנחת רציפות התנועה והזמן, שיטת הניסויים האמפיריים, תנועה ללא אנרגיה, ומוכיח שהתנועה בטבע היא ללא זמן. הפיזיקאים לא חדרו למקור האמ"נ וסיבתיות 0Z. אפריך את היחסות של אינשטיין, ניוטון, אוכיח שהחלל בנוי מ 0Z, אפריך את הקוונטים, ועוד. הפיזיקאים לא הבינו שערכים ונשמת האדם הם הגורמים לשיפור DNA האדם והטבע. כשהאדם תאב הנאה בלבד, הוא מפר את מטרת אלהים לאושר האדם, ונוצר היפוך ב 1800: DNA האדם משתבש ומרעיל עצמו, וזה משבש את DNA הטבע וגורם להכחדת האנושות כחלק מתהליך DNA אותו תכנן אלהים עוד טרום הקמת הטבע לפי משפט 102 ומשפט 110.

בריאת העולם לפי ספר בראשית בוצעה לפי מיקסומיה תורת הטבע. מסר 2: ההוכחה (משפט 111) לפי מיקסומיה בספר בראשית כי אלהים ברא את השמיים והארץ נכונה וזאת לפי 0Z  ותוכנית DNA של אלהים, כמפורט באתר.

מניעת הכחדת האנושות. באתר מיקסומיה להלן אני מפרט ומסביר שעל האנושות להיות פעילה מיידית נגד הפיזיקאים, כדי שירדו מהאגו הגדול שלהם, ויודו בטעותם ויאמצו את מיקסומיה כתורת הטבע. בגלל קוצר הזמן, ובגלל השפעתם העצומה, אם הפיזיקאים יתעקשו, האנושות תוכחד בוודאות. יש לגבש מיד מסה קריטית של בני אדם להלחם בשחיתות, כי הזמן קצר, כולל כפייה על הפיזיקאים להודות בטעותם הטרגית. האנושות תסבול קשות מהתחממות גלובלית, אך מה שיהרוג אותה קודם זה רעידות אדמה ואסונות טבע קשים ואיומים, בכל העולם.

הזמנה: אתם מוזמנים לאתר מיקסומיה להמשך פירוט 7 חוקי יסוד הטבע, להוכחת מסר1 להפרכת כל חוקי הפיזיקה, ולהוכחת מסר 2 של בריאת העולם לפי ספר בראשית יום 1 לפי מיקסומיה . לחצו כאן לפירוט המאמר.

סיכום מאמר מיקסומיה תורת הטבע:

הטעות הנוראה של הפיזיקאים המאיימת עתה על קיום האנושות מקורה בקונספציית הנחת הרציפות השגויה. בגלל קונספציה זו הפיזיקאים בטוחים כי המדע מבוסס על דומם טכני "מת", בעוד בסיס המדע הוא אורגניזם חי עם ערכים ומוסר המשפיעים על שיפור או פגיעה ב DNA, שהם מדידים ומדויקים, ללא שום דרגת חופש.

רק היצמדות מיידית לערכים ומוסר שמקורם באלהים ובנשמה, ומלחמה ללא פשרות בשחיתות, וכפייה על הפיזיקאים להודות מיד בטעותם הנוראה יצילו את האנושות מהכחדה מיידית.

חלק ב'. מאת יוסף זמירי, אתר http://mixumya.net  2.9.15

טעות בסיסית ראשונה של הפיזיקאים: הם לא אבחנו את חלקיקי 0Z שברא אלהים ואף לא את האמ"נ שהקים בפנימיותם, וכך פספסו את היות כל חלקיק אורגניזם חי. כך פספסו גם את הוראות DNA העצמאיות של האמ"נ למיקסום הנאה, באמצעותן נברא הטבע כולו כולל הדומם הטכני "המת" וכן, הצומח, החי והאדם. החלק הנסתר מהפיזיקאים גרם להם לשגות ולהאמין כי המדע הוא טכני בגלל שלא בדקו מעולם את הנחת אי רציפות הטבע, כפי שמיקסומיה עשתה.

טעות שנייה של הפיזיקאים קריטית פי כמה, והיא פספוס הערכים והמוסר משפרי ה DNA: רק באדם ברא אלהים נשמה שהיא חלק ממנו, מקור הערכים והמוסר בטבע, ובכך נבדל האדם מכל יצירות הטבע, שכן, הטבע נברא רק עבור האדם. באמצעות בחירה חופשית, שאינה ידועה לאלהים, מוותר האדם על הנאה נחותה, ובוחר בערכים. התמורה היא שיפור DNA האדם הגורם לו לתחושה אמיתית של הגדלת הרווחה והאושר, גורם מדיד, ולשיפור DNA הטבע באמצעות זיווג (-+) זכר ונקבה של חלקיקי 0Z משותפים לאדם ולטבע שאף הוא מדיד בכל חלקיק.

הפיזיקאים הבטוחים כי הטבע הוא טכני ונעדר מוסר, שגו וסילקו את אלהים, הנשמה והערכים מהמדע, והאדם התרחק מהנשמה ומערכי מוסר, וכך האנושות התדרדרה לשחיתות מואצת, בתהליך שיבוש DNA הטבע הגורם לאסונות טבע שיגרמו להכחדת האנושות תוך 25 שנים. מנגנון זה הוא חלק מתכנון אלהים עוד טרום בריאת הטבע, כדי לתמרץ את האדם לבחור בדרך ערכית.

פירוט המאמר עם דגש שהצלת האנושות מחייבת ערכי מוסר, ומלחמת חורמה בשחיתות:

 

  • פירוט 7 חוקי יסוד הטבע באמצעותם ברא אלהים את הטבע לאושר האדם נובעים מאי רציפות הטבע, אך, הסיבה להכחדת האנושות מקורה היעדר ערכים ומוסר שמקורם בנשמה .

פירוט שני המסרים המוכיחים שניתן לסמוך ולהאמין בי אישית שדבריי אמת:

 

  • הפרכת כל חוקי הפיזיקה שאינם מקיימים שום חוק מ 7 חוקי יסוד הטבע ובונים סתירות.
  • אלהים ברא את העולם ככתוב בספר בראשית, לפי חוקי מיקסומיה.
  • פירוט הדרכים להצלת האנושות שבסיסן ערכים ומוסר, רק הם מאפשרים קיום האנושות.מבוא: המאמר המרכזי שלי באתר מיקסומיה: "תורת מיקסומיה מוכיחה את התגלית המדעית הגדולה באנושות" משתרע על פני 111 משפטים פורמאליים המנוסחים בדרך מדעית נכונה שבסיסה הוא אי רציפות הטבע. כדי להקל על הקוראים ריכזתי בפועל את כל המאמר ב: משפטים 1- 3. לצערי הרב, מניסיוני עם הפיזיקאים הם, כנראה, יתעקשו וישלפו את ההנחות והאקסיומות ואת חדו"א המופרכת, והלוואי ואתבדה. לכן, אני חוזר וקובע: במיקסומיה יש רק הוכחות ואין הנחות, הרציפות אינה חלק מהטבע, ולכן, חדו"א מופרכת, כולל מושג האינסוף (משפטים 17- 25). גם שאר המתמטיקה המבוססת על רציפות הטבע מופרכת ואין להשתמש בה כלל, ובעניין מיקסומיה בפרט. במשפט 2 אני מסכם את כל המשפטים 4 -111 במאמר בהם אני מוכיח שברגע בו מוכח שקיימת אי רציפות בטבע, מוכח שאין זמן אמיתי בטבע, ובאופן מדהים ומופלא מוכחים בדרך דיאלקטית כל 7 חוקי יסוד הטבע וכן מוכח גם כן בדרך דיאלקטית כי אלהים ברא את הטבע למיקסום הנאה ורווחה והטבע נברא רק עבור מיקסום אושר האדם, וכל הכתוב על הבריאה בספר בראשית נכון ואמת מדעית (בניגוד לטעויות המיותרות והקשות של הפיזיקאים).
  • במשפט הטעות הגדולה ביותר באנושות היא הנחת רציפות הטבע של הפיזיקאים. אני מפריך את כל חוקי הפיזיקה, אינשטין, ניוטון, כבידה, חומר אפל וקוונטים כיוון שלא השכילו לגלות את מקור סיבתיות הטבע שהוא אמ"נ בחלקיקי 0Z וכן כי ערכים ומוסר הם פרמטרים מדעיים שמקורם בנשמה ומטרתם אושר האדם, ואם לאו, מנגנון DNA שברא אלהים מראש, יכחיד את האנושות תאבת ההנאה, כמוכח ע"י מיקסומיה.
  • מיקסומיה מדגישה: המתמטיקה היחידה הנכונה בטבע היא רק זו של מיקסומיה, המבוטאת בדרך ההוכחות, ללא שום הנחה, באמצעות 7 חוקי יסוד הטבע וללא שום ניסוי אמפירי, אלא, רק בדרך של ניסוי מחשבתי. בהתבסס על הוכחת חוק אי רציפות הטבע נובע ממנו רק בדרך הוכחות, ללא שום הנחה כי אלהים ברא את הטבע, בדרך עצמאות של יצירות הטבע, ע"י 7 חוקי יסוד הטבע וללא התערבותו. ההסתייעות בהנחות ובניסויים אמפיריים היא במיקסומיה זמנית בלבד, עד אשר מוכחים חוקי טבע הגלומים ב- 7 חוקי יסוד הטבע, תוך שכל ניסוי אמפירי חייב לקיים את כל חוקי הטבע שהתגלו עד אותו יום. כך יש בסיס משותף ללא סתירות לעולם.
  • משפט 1 חוק אי רציפות הטבע, הוא הבסיס הטבעי לתורת מיקסומיה. לכן, בניתי את משפט 1 לתלפיות מכל צדדיו. ראשית שיהיה לכם הקוראים קל להבינו, למרות ניסוחו הפורמאלי, ושנית, כדי שכל הפיזיקאים ייקראו ויבינו אותו היטב ויצטרפו אלינו, אם יודו בטעותם הקשה. הקדשתי חלק ניכר ממסקנות מאמר זה, הקובע שהצלת האנושות תושג רק במלחמה בשחיתות להסבר עמוק ומקיף של הוכחת אי רציפות הטבע, כדי שהפיזיקאים יכירו, בטעותם הנוראה של קונספציית רציפות הטבע, המעמידה את קיום האנושות בסכנה מוחשית ומיידית, בגללם.
  • פירוט: 7 חוקי יסוד הטבע באמצעותם ברא אלהים את הטבע לאושר האדם נובעים בדרך דיאלקטית הכרחית מאי רציפות הטבע.

סיכום משפט 2: אי רציפות הטבע מוכיחה כי אלהים ברא את הטבע ב 7 חוקים לאושר האדם ולא לתאוות הנאה.

המונח אשר מיקסומיה משתמשת בו לתיאור חלקיק או מסה הוא אגיד (אגידים), יצירת טבע. כל אגיד מורכב מתת אגידים עד הקטן ביותר בטבע שהוא 0Z>0 מסה פיזית, מעצם היותו בטבע, למרות שהוא אגיד לא מאובחן (אל"מ) ע"י הפיזיקאים.

מאי רציפות הטבע, המוכחת במשפט 1 במפורט, נובע בדרך דיאלקטית הכרחית של סיבה ותוצאה, כי אלהים ברא את הטבע, כפי שאוכיח לכם. הסיבה היא שאי רציפות תנועה מחייבת קפיצה קוונטית ללא זמן, ולכן, כל תנועה בטבע מחייבת אנרגיה (הכוח המניע אגידים בטבע) ומקום מושבה של האנרגיה הוא בפנימיות קבוצת אגידי 0Z> 0, כמוכח במשפטים 26- 27.  במשפטים 4- 16 מפורט חוק יסוד 1 חוק אי רציפות הטבע, לפיו התנועה הראשונה של הקמת הטבע לפי משפט 9 מתחילה בקבוצת אגידי 0Z>0, הנקראת גם 0Z, המופיעה בפתאומיות וללא זמן מ"המקום הלא ידוע". לכן, ביצוע התנועה הראשונה להקמת הטבע, מחייבת שמישהו יכין ויבנה מאגר אנרגיה מראש, עוד טרום הקמת הטבע, ואף יקצה אותה לפנימיות כל אגיד 0Z, אחרת לא הייתה מתבצעת שום תנועה בטבע. מכאן מוכח, כי אלהים ברא את הטבע, ואף חייב היה לתכנן ולבצע זאת מראש עוד טרום הבריאה ב"מקום הלא ידוע", הוא מקום משכנו של אלהים, עליו אין לשום יצירת טבע שום מידע.

זוהי רק ההתחלה, לסדרת הוכחות חד משמעיות שאלהים ברא את הטבע. לפי משפט 11 כל הטבע כולל הדומם (והחלל), הצומח, החי והאדם עצמו, הוקמו מאגידי 0Z והדבר התאפשר בגלל שלפי חוק יסוד 2 חוק קיום הטבע (חוק האנרגיה), המפורט במשפטים 26- 35, הוקם מנגנון התחדשות אנרגיה, אחרת הטבע היה מתפרק כבר לאחר התנועה הראשונה של אגידי 0Z (משפטים 28- 29). מכאן שאלהים הוא שברא את המנגנון המופלא להתחדשות האנרגיה, ואף היה חייב לברוא אותו מראש עוד טרום בריאת הטבע. עכשיו גם ברור שפעילות הטבע להתחדשותו התמידית נעשית בדרך עצמאית, ללא התערבות אלהים ולכן מדובר במנגנון DNA עצמאי של הטבע המחדש את האנרגיה ללא התערבות אלהים. כדי שהדבר יתאפשר יש הכרח כי ליצירות הטבע, החל מאגידי 0Z יהיה אינטרס לכך, ומכאן שמי שברא את אינטרס המשכיות הקיום, החל מאגידי 0Z הוא אלהים. לפי משפט 35 כיוון שלאדם יש אינטליגנציה מנהלת (אמ"נ) עם רצון ומרכיב נפשי ומחשבתי, וכיוון שהאדם נברא מאגידי 0Z אף הם חייבים באמ"נ וכך גם הדומם והחי. לכן, לכל אגידי הטבע קיים אינטרס קיום זהה מהותית, החל מאגידי 0Z המאפשר את מנגנון התחדשות הטבע וכולם אורגניזם חי, כולל הדומם (שבעיני הפיזיקאים הוא מת נעדר חיים ופועל טכנית).

הסוד הגדול של הטבע, טמון בדרך ההתפתחות העצמאית של אגידי הטבע באמצעות תהליך מנגנון DNA עוד טרום הטבע, ללא התערבות אלהים. מיקסומיה מוכיחה באמצעות חוק יסוד 3 חוק שלוש הפעימות במשפטים 36- 45, וחוק יסוד 4 חוק ההנאה והרווחה במשפטים 54- 78, שכדי לגרום להתחדשות האנרגיה עבור כל אחד מאגידי הטבע, החל מ  0Z יש הכרח במגע פיזי עם אגידים משלימים והבסיס הוא תמיד זיווג משלים 0Z  (+-) בין נקבה (+) לזכר (-) כי רק הם נמשכים ביניהם. אגידי הטבע כולם מטרתם מיקסום הנאה בלבד אותה הם מבצעים תמיד באמצעות אגידי 0Z. אבל, לפי משפט 61 יש להם אפס מודעות, כולל לאדם, למנגנון המופלא שבו במיקסום הנאה חל תהליך מקביל של מיקסום אנרגיה לפי משפט 58. בעוד באגידי הטבע קיים מנגנון שלוש הפעימות שהמניע שלו הוא מיקסום הנאה, אלהים תכנן וברא עוד טרום הבריאה, תהליך DNA נסתר ומופלא שיתרחש במקביל על פיו מתחדשת האנרגיה של הטבע כולו ע"י כל צמד (+-) החל מ 0Z ועד וכולל כל אגידי הטבע הכוכבים, הצומח, החיות, והאדם בתהליך שלוש הפעימות כמוכח במשפט 36: 1. הכנסת אנרגיה, 2. עיבודה, 3. הוצאתה החוצה. תהליך שלוש הפעימות מופעל בעזרת שתי מניפות/כנפיים של אגידי 0Z באמצעות האמ"נ (משפט 37). כך מוסבר למשל, חוק הכבידה (משפט 44). אך, זה לא הכל. כידוע, קיימת בטבע בחירה חופשית, ומיקסומיה מוכיחה כי הבחירה החופשית מתחילה לפי משפט 62 באגידי 0Z, אשר מתוך כמה אפשרויות הם בוחרים הדדית את הזיווג למיקסום הנאה (+-). חשוב להבין כי הזיווג תמיד ידוע לאלהים מראש, כי הוא זה שתכנן את תהליך ה DNA מראש ובאופן מדויק. בעוד אגידי הטבע לא יודעים מראש את בחירתם, אלהים כן יודע את הבחירה כי הוא יודע כי תמיד יבחרו במקסימום הנאה. כך, אלהים יודע לנווט את אגידי 0Z ואת כל אגידי הטבע להקים את הטבע כרצונו לפי משפט 72. כך מופרכת קביעת מומחי הקוונטיים שקיימת הסתברות מובנית בטבע (משפט 65). כשהאתיאיסטים יבינו תהליכי DNA לפיהם האפשרות אפס שלא אלהים הקים את הטבע, כולם יידעו שאלהים ברא את הטבע. אך, זה לא הכל.

בחירה חופשית אמיתית של האדם מהי?

לפי משפט 103, כל הטבע על כל הגלקסיות שבו קיים רק למען האדם, כי רק בפנימיותו ברא אלהים נשמה (האינטליגנציה המנהלת העליונה הפנימית- האמנ"הפ), אשר מאפשרת לאדם בחירה חופשית אמיתית אשר אותה אלהים אינו יודע מראש, כיוון שהנשמה היא חלק ממנו. לפי משפט 76 מיקסום הנאה אינו משנה את מהות מבנה DNA אגידי 0Z ולכן, האופי המהותי של האדם וכל יצירות הטבע אינו משתנה, כי המבנה הגנטי אינו משתנה. בחירה חופשית אמיתית אינה לפיכך, בחירה למיקסום הנאה כפי שהרוב בטוח, אלא, להיפך: התגברות/ התאפקות לויתור על מיקסום הנאה מיידית. התגברות כזו דורשת בהכרח קשר חזק עם הנשמה שלפי משפט 68 היא מקור הערכים והמוסר בטבע, והיא המשפיעה על אמ"נ האדם לבצע בחירה חופשית אמיתית, והתמורה היא הרגשת סיפוק של חופש פנימי, ללא תמורה אחרת בצידה. התגברות זו בויתור על הנאה מיידית, רק היא גורמת לשיפור מיידי במבנה הגנטי של ה DNA הגורם לרווחה גבוהה יותר תמידית ולכן, להגדלת אושר האדם.

אגידי 0Z מטרתם רק מיקסום הנאה מיידית ומכיוון שכל הטבע בנוי רק מהם, לעולם אין אפשרות כי יבצעו ויתור מרצון של בחירה חופשית אמיתית, כי הדבר נוגד את מבנה ה DNA שלהם ואת האמ"נ שלהם שלעולם אינו משתנה לפי משפטים 74- 76. לכן, בהיעדר ערכים ומוסר אין לעולם אפשרות להתגבר על תאוות ההנאה המיידית למען הרגשת חופש פנימי, הגורמת להגדלת רווחה ושיפור מהותי ב DNA האדם כיוון שהמבנה הגנטי של ה DNA לא משתנה. המסקנה היא שרק אצל האדם באמצעות הערכים והמוסר שלו שמקורם בנשמה שלו יכול לחול שיפור ב DNA שלו, אך, זה בתנאי שהאדם קשור לנשמה וקשוב לה, ועושה רצונה הערכי מוסרי. אני מפנה את הקוראים למשפטים 77- 78 המסבירים כיצד התהליך הזה של בחירה חופשית אמיתית בהשפעת הנשמה משפר את  DNA האדם באמצעות שינוי המבנה הפנימי של אגידי 0Z שלו, היוצרים תקשורת עם אגידי 0Z משלימים בעלי איכות עדינה יותר. למשל, אדם כועס, או קנאי מפחית מתכונותיו השליליות באותם רכיבים בתוך ה DNA שלו היושב בכל אגידי 0Z של האדם. הדבר יוצר שינוי חיובי לצמיתות באופי האדם ההופך ערכי ומוסרי יותר.

שיפור DNA האדם קשור לשיפור DNA הטבע. זה מוסבר באופן ברור במשפט 78, באמצעות "תקשורת אגידים משלימים" (תא"מ) שהם זיווג (+-) זכר ונקבה בין אגידי 0Z של האדם לאגידי 0Z של הטבע וכך חל שיפור ב DNA הטבע גם באותם רכיבים, למשל, של הפחתת כעס או קנאה. כך מקבל הטבע את תכונותיו של האדם, והוא מעביר זאת לדומם, לצומח, לחי וגם לאדם. כאשר בני האדם מנותקים מהנשמה שלהם ולכן מההשפעה שלה על ערכים ומוסר האדם, קורה תהליך הפוך. במקום שיפור ברווחה ואושר האדם, מתדרדרת האנושות והטבע בגלל שחיתות האדם המנותק מהנשמה שלו המשפיע על דרדור בערכים ובמוסר האדם הפוגע באיכות DNA האדם, וכך חל גם שיבוש ב DNA הטבע באמצעות תקשורת זיווג (+-) עם אגידי 0Z משלימים של הטבע, שאיכות ה- DNA  נפגעת עד כדי איום על קיומה של האנושות לפי משפטים 107- 110.

משפטים 46- 53 מתמקדים בהוכחות שאלהים ברא את הטבע, כפי שמוכח ע"י מיקסומיה לעיל.

חוק יסוד 5 חוק הגלים האלקטרומגנטיים (גא"מ) במשפטים 79- 95, מתמקד בתפקיד החשוב של הגא"מ בהעברת מידע בטבע, כמו גם תפקידם בשינוע ותנועת גופים בטבע. מיקסומיה מוכיחה במשפט 79 כי גא"מ הם תמיד רק אגידים ולא גלים. חוק הגא"מ שם דגש במשפט 90 כי העברת מידע ע"י הטבע נעשית לפי משפט 84 בקוד המהווה שפה עשירה של הטבע שהיא "קוד (שפת) הטבע" המבוצעת במהירות עצומה לעומת "קוד (שפת) אדם" וכל אלו קשורים ישירות ל"חוק אי רציפות הטבע" לפיו התנועה עצמה נעשית ללא זמן. מה שקובע את המהירות V לפי משפט 86 הוא זמן השהייה וגודל הקפיצה הקוונטית. מיקסומיה גם מפריכה בחוק הגא"מ חוקי פיזיקה כמו של ניוטון, ההתמדה, הכוח המדומה, מחסום מהירות האור שאינשטיין קבע כ 300,000 ק"מ בשנייה השגוי ועוד.

חוק יסוד 6 חוק פנימיות אגידי הטבע במשפטים 96- 103 מתמקד בפנימיות אגידי הטבע, בדגש על התפקיד החשוב של ערכים ומוסר שמקורם בנשמה (האמנ"הפ), אשר אינה חלק מהטבע, ואף אינה מתערבת בו, אלא, בדרך השפעה על אמ"נ האדם במטרה לשפר את DNA האדם והטבע. על האדם מוטל ללמוד לפי משפט 100 את הדרכים בהם יודע אלהים לשנע ולנווט את אגידי הטבע באמצעות תקשורת זיווג (+-) בין אגידי 0Z משלימים שמטרתם מיקסום הנאה. חוק פנימיות אגידי הטבע, מראה את ההבדל העצום בין שיפור DNA באמצעות היצמדות לערכים ומוסר הגורמים לאושר האדם, לבין מיקסום הנאה נעדרת ערכים ומוסר הגורמת לפי משפט 101 לעוצמה שלילית. משפט 103 מדגיש כי בריאת הטבע ע"י אלהים מטרתה היא מיקסום אושר האדם ואחדות הטבע.

חוק יסוד 7 חוק שילוב כל חוקי הטבע משפטים 104- 111 מראה את משמעות שילוב כל 7 חוקי יסוד הטבע וכי תנועה ואנרגיה הם צמד קבוע, דבר שהפיזיקאים פספסו. כל 7 חוקי יסוד הטבע חייבים לפעול תמיד יחדיו, ודיאלקטיקה של סיבה ותוצאה טובה להסבר בלבד. אלהים תכנן את הטבע והוציא אותו לפועל באמצעות אגידי 0Z עוד טרום הקמת הטבע, במקום הלא ידוע, מקום משכנו של אלהים, עליו אין לשום יצירת טבע כל מידע. קבוצת אגידי 0Z "טבולים" ועטופים כל אחד בנפרד במקום הלא ידוע המהווה את התווך שהינו מקור האנרגיה ותוואי התנועה של אגידי 0Z. כיוון שכל אגיד בנוי מתת אגידים, ומדובר לפי משפט 105 על תווך מרובה רבדים (תמ"ר). לפי משפט 108 אלהים יודע הכל על האדם ואגידי הטבע, אך, אינו מתערב בתהליך מיקסום הרווחה וההנאה. מטרת המאמר לפי משפט 110 היא בניית מסה קריטית שתימנע הכחדת האנושות ותאפשר מטרת אלהים לאחדות הטבע. במקרה הכחדת האנושות כל בני האדם הקשורים לנשמה שלהם, מובטח כי נשמתם לא תיפגע. אני מסיים את המאמר במשפט 111 המסכם הכול ומוכיח כי אלהים ברא את העולם בספר בראשית לפי תורת מיקסומיה.

מסר ראשון לקוראים המוכיח שניתן לסמוך ולהאמין בי אישית שדבריי אמת הם:

הפרכת כל חוקי הפיזיקה ספציפית ואתחיל באינשטיין, ע"י מיקסומיה תורת הטבע.

מבוא: הוכחתי במאמר הזה כי קיימת רק תבנית אחת ויחידה המתארת את כל התנהגות הטבע והיא מיקסומיה תורת הטבע. מיקסומיה מאחדת את כל המדעים תחת קורת גג אחת באמצעות אגידי 0Z המשותפים לדומם, לצומח, לחי ולאדם שכולם אורגניזם חי. הוכחתי כי הטבע מתנהג בקפיצות קוונטיות ללא זמן ויש מטרה לטבע והיא מיקסום רווחה באמצעות מיקסום אנרגיה. אלהים ברא את הטבע למיקסום אושר האדם באמצעות מיקסום ערכים ומוסר שמקורם בנשמה של האדם, והם הפרמטרים החשובים ביותר בטבע, כי הם משפרי DNA האדם. הוכחתי כי כל חוקי הפיזיקה אינם מקיימים את 7 חוקי הטבע של מיקסומיה ולכן הם מופרכים. הוכחתי כי רק באמצעות ניסוי מחשבתי ניתן להוכיח חוקי טבע, ולעולם לא בניסוי אמפירי. עכשיו הגיע הזמן לתת לכם הוכחות חד משמעיות בהם אני אוכיח לכם שבאמצעות מיקסומיה שבסיסה אי רציפות הטבע אני מפריך באופן ספציפי כל חוק פיזיקה, ואתחיל בתורת היחסות של אינשטיין. זה לא אומר שלא הייתה התקדמות מדעית, אלא, שהיא הייתה מבוססת רק על המסה החיצונית, ולכן, התמקדה בטכניקה נעדרת ערכים, ולכן, גם איטית מאד ביחס למיקסומיה. הפיזיקאים לא הציבו את אלהים, את הנשמה במרכז מפת העולם. לכן, הם האחראיים לאיום בהכחדת האנושות ע"י האדם. שימו לב, כי הבסיס להפרכת כל חוקי הפיזיקה כולל אינשטיין הוא הוכחת אי רציפות הטבע.

הפרכת תורת אינשטיין. אי רציפות הטבע, מוכיחה כי כל תנועה בטבע מבוצעת בקפיצה קוונטית ללא זמן,  ולכן יש הכרח באנרגיה בכל תנועה והם צמד קבוע. כיוון שהיחסות מבוססת על מימד הזמן, תורת היחסות מופרכת בשורש. זהו. ועוד: היחסות מבוססת על כך שהתווך מתייתר, אך, מיקסומיה מוכיחה שיש הכרח באנרגיה בכל תנועה, ולכן חייב להיות קיים תווך המספק אנרגיה בתקשורת זיווג (+-), אחרת אגידי האור (וכל הגא"מ) יתפרקו. אגידי האור בנויים מאגידי 0Z  והם "טבולים" במרחב  ה"מקום הלא ידוע", לכן, התווך הוא תוואי (אוטוסטראדת) התנועה של האור. לכן, היחסות מופרכת שוב. ועוד. קיום תווך מרובה רבדים (תמ"ר) מפריך את הנחת אינשטיין שהיא הבסיס לתורתו כי "מהירות האור C היא לגבי כל "צופה", הסותר הגיון מדעי ללא הוכחה בצידה, וגרם ל"בגדי המלך החדשים", שכל הפיזיקאים אומרים אמן, ולא מבינים, מקובעים, כמו בקונספציית הנחת רציפות הטבע. איך בדיוק קרן אור הופכת לכמה קרניים? זה הגיוני? כיצד מגיעה אספקת אנרגיה? גישת אינשטיין על תנועה אינרציאלית (התמדית) ללא אנרגיה שגויה. ועוד: התארכות הזמן היחסי היא שגיאה ענקית, שהרי כמות אגידי האור זהה, ובעצם מדובר על אגיד אור יחיד, ולכן, מדובר פשוט על "היטל" אלכסוני > ניצב, ומכאן שזהו בדיוק "חוק חיבור המהירויות" הקלאסי של גליליאו. ועוד: עכשיו גם מובן ניסוי מיכלסון מורלי מ 1887: כיוון שתמ"ר עוטף את אגיד כדור הארץ, אין תווך נאיבי נטול מסה בטבע, ברור כי מהירות האור תהיה תמיד C= 300,000 ק"מ בשנייה בכל כיוון. אילו היו עושים הניסוי בחלל ביחס לכדור הארץ היתה מתקבלת תוצאה לפיה מהירות נמדדת > < C. ועוד: הפיזיקאים מתהדרים כי ניסויים אמפיריים תומכים בתורת היחסות. כבר הוכחתי כי ניסוי אמפירי מוגבל ביותר, אינו חודר לעומק המסה הפנימית של אגידי 0Z, לא חודר לסיבתיות הטבע, שום ניסוי אמפירי לא יכול להוכיח לא את אי רציפות הטבע ולא שום חוק טבע, המוכחים רק בניסוי מחשבתי. לכן, הם הפיזיקאים מרוב הערצה לאליל אינשטיין, התגמדו בפניו, והניסויים מופרכים כולם!!. ועוד: מכאן ברור שהנוסחה  E=MC2 מופרכת מעצם הפרכת תורת היחסות, ומעצם העובדה כי אין התייחסות לפנימיות המסה, ומעצם העניין שיש קפיצות קוונטיות ללא זמן, ומה שקובע את הזמן הוא השהייה, בלבד. ועוד: בל נשכח כי אינשטיין ביסס תורתו על הנחת הרציפות שאינה קיימת בטבע, כפי שמיקסומיה מוכיחה. ועוד: היומרה להסביר את הטבע ב 2- 3 משתנים שטחית. ועוד: במאמר שלו מ- 1905 על היחסות מדגיש אינשטיין כי קיים הכרח בסימטריה בטבע, וכך גם ניסה לאחד את הכוח האלקטרו מגנטי, שיתאים לתורתו, ומקסוול מראש, התנגד לכך והוכיח כי זה סותר את "משוואות מקסוול". אין סימטריה בטבע כי גוף בתנועה צורך אנרגיה> גוף במנוחה. כל הפיזיקאים כולל אינשטיין לא התייחסו לפנימיות אגידי המסה ולאנרגיה הסותרת סימטריה. ועוד: האור בנוי מאגידי 0Z ולכן מהירותם >> C. (משפט 94).  הפרכת אינשטיין מספיקה שתאמינו בי ותבטחו כי דבריי אמת. ועתה להפרכת ניוטון, הכבידה, והקוונטים.

הפרכת שלושת חוקי ניוטון. לפי חוק 1 אפשרית תנועה בריק ללא אנרגיה. אולם, אי רציפות הטבע, מוכיחה כי כל תנועה בטבע מבוצעת בקפיצה קוונטית ללא זמן,  ולכן יש הכרח באנרגיה בכל תנועה והם צמד קבוע. לכן, אין ריק בטבע, והתקדמות ללא אנרגיה בריק שגויה. בחלל (ריק, כביכול) קיימים אגידי 0Z המהווים תווך (תמ"ר) והם ספקי האנרגיה לכל גוף/מסה, כולל חללית נייחת, ניידת, כמוסבר בפרוטרוט במשפט 91. ומה שמסביר את "חוק ההתמדה" הם אגידי 0Z הקטנים בטבע, ששום ניסוי אמפירי לא יכול לאבחנם. כך גם מופרך חוק 2 בו קיים כוח F היוצר תאוצה והוא עוסק בצורה נאיבית במסה החיצונית במקום בפנימיות המסה, הבנויה מאגידי 0Z ותקשורת (-+) זכר ונקבה למיקסום הנאה, המזינים עצמם, כאורגניזם חי, והם המאפשרים תנועה בטבע בכלל וגם "בריק" שאיננו, ולכן אין מדובר ב2 -3 פרמטרים חיצוניים הדוחפים מסה מונוליתית. יש לזכור כי בעצם ניוטון בנה נוסחה אחת לשני החוקים (בעצם מהותה דומה גם לחוק 3) והנוסחה במהותה מופרכת. חוק 3 (כוח נגדי) מדגיש התנגדות, אך מיקסומיה בפנימיות המסה, מדגישה שיתוף להגברת הנאה ולכן גם חוק 3 מופרך בגלל דגש מסה חיצונית.

במשפט 92 מוכיחה מיקסומיה כי חוק ההתמדה הוא כוח אמיתי ולא כוח מדומה שאינו קיים בטבע. הבסיס הוא שוב פנימיות אגידי 0Z במסה, אשר הפיזיקאים העוסקים במסה החיצונית לא היו מודעים להם. למשל, נוסע במכונית מוטען באנרגיה "קינטית" בכל אגידי 0Z שלו בתקשורת זיווג (+-) וכשהמכונית בולמת הנוסע נדחף קדימה. הפיזיקאים עוסקים רק במסה החיצונית ולכן הוסיפו "כוח מדומה" לאיזון. ומיקסומיה מפריכה אותו.

הפרכת חוק הכבידה של ניוטון. ניוטון גילה את "כוח הכבידה" לפיו מסות נמשכות זו לזו כפונקציה של המרחק. אך עד היום אין הסבר לסיבת המשיכה. מיקסומיה מוכיחה במשפט 44 שהסיבה היא חוק יסוד 3 חוק שלוש הפעימות המוכח במשפטים 36- 45. לפי משפט 37 לביצוע שלוש הפעימות יש הכרח לאגידי 0Z בשתי מניפות עדינות ומהירות של גא"מ, שמהירותן העצומה הגדולה בהרבה >> C. אין אפשרות לעולם לאבחנם בניסוי אמפירי, והן מופעלות ע"י אמ"נ אגידי 0Z בזיווג זוגי (+-). לפי משפט 11 אגידי 0Z הקימו את הטבע מתוך אינטרס למיקסום הנאה. כך, למשל, כדור הארץ בנוי מאגידי 0Z  לפי תוכנית  DNA של אלהים המבוצעת עצמאית ע"י אגידי 0Z  שבנו הרכבים של אגידי טבע, עד השלמת בריאת כדור הארץ. התוצאה היא כמות עצומה של מניפות 0Z  היוצרות שתי מניפות ענק של גא"מ, שאין אפשרות לאבחנן לעולם (מאגידי 0Z נבראו הגא"מ שמהירותם C), המסתובבות משני חצאי כדור הארץ לפי שיטת שלוש הפעימות, ומושכות אגידי טבע אליהן ולהיפך. מצרף המניפות הוא בעל כח אדיר, והוא המסביר את "כוח הכבידה" שנוצר כביכול, ללא סיבה.

הפרכת תורת הקוונטים. מומחי הקוונטים הפכו את התורה שלהם ללא מובנת, מסתורית, מבולבלת וטכנית. הפיזיקאים קבעו בוודאות, שקיימת הסתברות קוונטית מובנית בטבע, שאינה בעיית מדידה. מיקסומיה מוכיחה כי טעות קריטית זו מקורה בכך שלא הבינו כי הם מאבחנים רק את התוצאות הטכניות שמקורן בבחירה חופשית בטבע, ולפיזיקאים היא נדמית כהסתברות מובנית. מוכח במשפט 65 שאמ"נ אגידי 0Z מטרתה מיקסום הנאה בזיווג (+-) משלים, באמצעות בחירה חופשית באחת מבין 2- 3 אפשרויות, והבחירה הדדית. הפיזיקאים מפרשים זאת בטעות כהסתברות מובנית, כי הם פספסו את העובדה שהדומם הוא אורגניזם חי. משפט 66 מוכיח כי אלהים תכנן במדויק את הטבע ללא שום טעות באמצעות תוכנית DNA עצמאית, ללא התערבותו תוך שהוא יודע מראש את בחירת יצירות הטבע ומכאן שאין שום הסתברות אלא, אי ידיעה של הפיזיקאים, כי לא בדקו אי רציפות הטבע.

הטעויות הקשות בקוונטים מקורן בניסויים האמפיריים. למשל, כשהגיעו למסקנה מוטעית שבחלק מהטבע קיימת אי רציפות יחד עם זמן מדיד. אילו היו בודקים לעומק את משמעות אי הרציפות היו מגלים שלוש טעויות שלהם בנושא: (1) אי רציפות חייבת להיעשות בקפיצה קוונטית ללא זמן; (2) אין אפשרות לגלותה לעולם אלא, בניסוי מחשבתי; (3) היא קיימת בכל הטבע. הפיזיקאים העמידו עצמם במרכז וטעו: אגידי 0Z  הם אל"מ (אגידים לא מאובחנים) הקטנים בטבע כמוכח במשפט 9, ורק הם מבצעים קפיצה קוונטית ללא זמן לפי משפט 12. עם התגבשות אגידי  0Z למסה פיזית מאובחנת, היא חייבת להתנהג ברציפות בכל ניסוי אמפירי, שכן, אי רציפות ניתן להוכיח רק בניסוי מחשבתי לפי משפט 1ג. ניתן לאבחן במציאות רק רצף תמונות סטילס בדידות הנוצרות בזמן שהייה, וזה יוצר את אשליית הרציפות. אך, אם האדם בגלל מהירות רבה של האגיד מאבחן רק חלק מהתנועות, ברור שיאבחן אי רציפות עם זמן. כך נוצרת האשליה של אי רציפות יחד עם זמן. אילו מומחי הקוונטים היו מוכיחים את אי רציפות הטבע הם גם היו  מגלים לפי משפטים 79- 81, כי גלים אלקטרומגנטיים (גא"מ) הם תמיד אגידים ולא גלים. הם גם היו מגלים את החשיבות הרבה של אנרגיה, ועוד הרבה סודות המוכיחים שהדומם חי.

כל חוקי הפיזיקה מופרכים לפיכך, כיוון שהפיזיקאים היו שבויים בקונספציית הנחת הרציפות, ושום חוק פיזיקה לא מקיים את 7 חוקי יסוד הטבע. הפרכת כל חוקי הפיזיקה תגרום לכם לתת בי אמון מלא בקובעי כי הפיזיקאים אחראים לכך כי האנושות עומדת בפני הכחדה.

מסר שני שתאמינו בי: אלהים ברא את העולם בספר בראשית לפי תורת מיקסומיה ולפיכך המפץ הגדול מופרך בשורש.

למסר זה חשיבות גדולה ביותר, הן ברמה המדעית פורצת הדרך בה אני מוכיח כי אלהים ברא את העולם בספר בראשית לפי מיקסומיה, והן ברמה של האמון המוחלט שתתנו בי כי כל דבריי אמת במאמר זה. ההוכחה השלמה במשפט 111 לבריאה על פי ספר בראשית פרק א' פסוקים א'- ה' של יום ראשון (יום אחד), מוכיחה חד משמעית, כי אלהים ברא את הטבע באמצעות 7 חוקי יסוד הטבע של מיקסומיה. תחילה ברא אלהים את אגידי 0Z  שהוא חומר הגלם ממנו נברא כל הטבע, והבריאה בוצעה בקפיצה קוונטית ללא זמן. מיקסומיה מוכיחה בפסוק א' כי שמים וארץ הם אגידי 0Z, ובכך, פותרת את הסתירה, כביכול, שגם ביום שני ושלישי ברא אלהים את השמים והארץ. מיקסומיה מוכיחה כי בראשית אינו התחלה, אלא, הוא הבסיס הראשי ממנו נברא הטבע שהם אגידי 0Z ובכך שוב מביאה הוכחה, כי אין שום סתירה בבריאה לפי ספר בראשית. גם ההסברים הנוספים בעניין תהום, תוהו ובוהו, חושך אור, יום ולילה מוכיחים עקביות מדהימה כי בריאת העולם בוצעה ע"י אלהים ב- 7 חוקי יסוד הטבע. יום ראשון נקרא יום אחד, ומיקסומיה מוכיחה כי המשמעות העמוקה היא אחד = אחדות הטבע, שהם אגידי 0Z, המכנה המשותף ממנו נברא כל הטבע, כולל האדם. מיקסומיה מוכיחה שהזמן בטבע מתחיל עם בריאת האדם. מהתורה נובע, לפי הוכחת מיקסומיה, שהטבע קיים בדיוק 5775 שנה (התשע"ה), ולא מיליארדים של שנים, כפי שהפיזיקה טוענת על פי המפץ הגדול ועוד.  מיקסומיה מפריכה את המפץ הגדול, מסיבות רבות, למשל, שהטבע תוכנן ואגידי 0Z נבראו עוד טרום הקמת הטבע. חשוב שתקראו את משפט 111 אשר סוגר מעגל חשוב של הוכחת הבריאה ע"י אלהים בדרך מדעית שאינה סיפור אגדה. כך מופרכות כל התורות של האבולוציה כולל הדרוויניזם, ומוכח כי אין שום מקריות בטבע, כולל שאלהים יודע הכל, אך, אינו מתערב. כך תיתנו בי אמון, כי הצלת האנושות תלויה רק באם יתקיים אימוץ ערכים, מוסר ומצפון ע"י האדם.

מהם הקשיים להצלת האנושות מהתאבדות עצמית ומדוע אני אופטימי כי האנושות תתעשת מיידית להצלתה

הוכחתי באופן שאין אפשרות להפריכו, כי הטעות הנוראית של הפיזיקאים הייתה קונספציית הנחת הרציפות, גרועה אלפי מונים מקונספציית מלחמת יום הכיפורים בה יהירות ומקובעות עמדו להכחיד את מדינת ישראל. הרשיתי לעצמי להתבטא בדרך אמיתית וישירה נגד הפיזיקאים כיוון שאני אעמוד מול כולם, ללא מורא ומתוך ידיעה מוחלטת כי אף אחד מהם, לא ברמה מוסרית ולא ברמה מקצועית, אינו יכול לעמוד נגד האמת המוחלטת כי קיימת אי רציפות בטבע שמשמעותה כי כל מסה וחלקיק/אגיד בטבע חייב ליצור התנתקות מוחלטת היוצרת "ריק" מתנועה, ללא ידיעת תוואי התנועה, ומעצם ביצוע התנועה בפועל אין אפשרות לעולם להקטינה. לכן, היא מבוצעת בקפיצה קוונטית ללא זמן. אין צורך לדעת מילה במתמטיקה, אלא, רק שכל ישר ופתוח. אני יודע כי הפיזיקאים הם ברמה גבוהה, ואני מלא הערכה לניוטון, אינשטיין ומומחי הקוונטים. אך, אסור היה עליהם לקבל בשום אופן כתורה מסיני את הנחת הרציפות. זו הפאשלה: לא יכולת שכלית, אלא, מקובעות, יהירות ועקשנות. כולכם יחד, תחילה לאט, אך, תוך זמן קצר ביותר, אנושות שלמה תבין היטב כי ערכים ומוסר הם בסיס העולם המדעי האמיתי, בו אין הנחות ואין אקסיומות, אלא, יש רק אמת אחת: ללכת בדרך היחידה שהתווה לנו אלהים בורא העולם: אמת, ערכים, מוסר ומצפון, הם הכוח האצור בנו, הם האוצר שלנו. לכן, עליכם להתעשת ומיד להתחיל בעבודה האמיתית והיא מלחמת חורמה בשחיתות על כל סוגיה. אלהים עומד לצידנו תמיד. אם אנו נתחיל באומץ ובנחישות במיגור השחיתות ומיד, הוא יעזור לנו. מי שעושה העבודה ובמי זה תלוי, זה רק בנו. העיקר הוא להפיץ האמת והיא כי ערכים ומוסר משפיעים על שיפור דנ"א הטבע. זוהי הדרך היחידה להצלתנו. בהצלחה!