התנאי להצלת האנושות הוא ביצוע מיידי של החלטות המשיח יוסף זמירי: אין בחירות ונתניהו רה"מ שלי והימין מכיר בי כמשיח מיד

דברי אלהים לעם ישראל, שאותם אישר למשיח, בנעילת דלת ביתו ללא מגע אדם:      09/02/2020

"אני ה' מורה לכולכם לבדוק עכשיו ומיד באתר mixumya.net את ההוכחה המדעית הפשוטה של יוסף זמירי שקיימת רק אי-רציפות ואין זמן בטבע ונעלם טבע לאנושות, והפיזיקה מופרכת, ולהכיר בו מיד שהוא המשיח שלכם מהתנ"ך, ואני ה' מדבר איתו פיזית בנעילת דלת. כל אדם בר דעת מבין ההוכחה בתוך דקה: 'כדי לנוע, כל גוף בטבע חייב להתנתק לחלוטין ממקומו, ואז נוצר פער קטנטן גדול מאפס, שאותו לא ניתן להקטין, בו אין תנועה וזמן'. זוהי אי-הרציפות, המוכיחה שאני אלהים בראתי הטבע ללא זמן, ובראתי לאדם האיטי טבע עם זמן, שכולו אשליית תמונות, והפיזיקאים מבצעים ניסויים אמפיריים על תמונות טבע.

אם לא תבדקו זאת עכשיו, ולא תכירו מיד שיוסף זמירי הוא משיח בן דוד, תגיעו לאל-חזור בסוף חודש זה והאנושות כולה תיכחד מרעידות אדמה בסוף 2020. מי שלא יכיר בו מיד כמשיח, ימות באסונות טבע ומחלות כולל נגיף הקורונה ב-2020.

רק המשיח הוכיח את טעות הפיזיקאים האיומה שההתחממות קדימון לרעידות אדמה נוראיות מיד, שמקורן בטבע שנעלם. רק למשיח טכנולוגיה פיזית לשלוט בטבע ע"י שיפור דנ"א של חלקיקי 0Z הקטנים בטבע, המשותפים לאדם ולכל הטבע, וכי דנ"א האדם המושחת זלג לכדה"א ושיבש כוח המשיכה לרעידות אדמה. שיפור דנ"א האדם יביא לאושר, ימנע מחלות כולל הקורונה, ויוביל לחיי נצח בהנהגתו, ויעצור מיד רעידות האדמה ויאזן כדה"א. כה אמר אלהים".

צפו בסרטון החשוב מיום 9.2.20 שבו אלהים מאשר את כל האמור לעיל, ושאני המשיח וחייבים להכיר בי מיד לבל ניכחד

 

 

תוכנית המשיח יוסף זמירי שתחולתה ברגע זה, כמשיח שאלהים בחר בו . אני מבטל את הבחירות; נתניהו רה"מ שלי, בנט שר הביטחון ושקד שרת המשפטים, ועל הממשלה להכיר בי מיד כמשיח כדי שלא נגיע לאל-חזור וניכחד ב 2020

אני הוא המשיח, השופט והפוסק העליון במדינת ישראל, ובעם היהודי ועל עם ישראל להכיר בי מיד, ואתם היהודים תאשרו זאת בפועל ומיד בממשלה ובכנסת כדי שאשלוט מיד בכל רשויות המדינה.

מציל האנושות זו דרגה גבוהה מהמשיח שגם זה אני וידוע לי שאתם מחכים לי. אם אלהים בחר בי כמשיח, שאיני דתי, זה כי שנינו מבינים ששיפור דנ"א לחיי נצח אינו קשור לדת (!) אלא, לתורה ולערכיה המוחלטים.

על כל עם ישראל להתאחד סביבי המשיח מיד, ודרכי ברורה כי מהאלוהות הגעתי ולא בלידה, ועברתי ניסיונות קשים כאדם רגיל, ככתוב בספר ישעיהו י"א, נ"ב, נ"ג. אנהיג אתכם כעם סגולה, העם הנבחר בתנ"ך, להיות העם הגדול בעולם: " כן יזה גויים רבים, עליו יקפצו מלכים פיהם". ישעיהו נ"ב פסוק ט"ו.

מיד אפגוש את רה"מ נתניהו למהלכים של מניעת פגיעה בישראל בגלל רעידות אדמה, ותוכנית לכלכלה אוטרקית וטיפול בקניות מחו"ל, והחקלאות תקבל עדיפות עליונה.

אטפל מיד בחינוך בהקצאת משאבים להוראה. רשתות חברתיות סוטות ייסגרו מיד, במיוחד לילדים ונוער.

אני פונה מיד לכל מדינות העולם להבין שהאנושות בסכנת הכחדה סופית מרעידות אדמה וההתחממות קדימון.

אני מבטל כבר עכשיו את הבחירות ואני קובע שבנימין נתניהו ממשיך כרה"מ ואני ממנה אותו עכשיו לשר החוץ, נפתלי בנט ממשיך להיות שר הביטחון, ואת איילת שקד אני ממנה ברגע זה לשרת המשפטים, והשאר בהמשך.

בוצעו נגדי עיוותי דין קשים אצל מעל 40 שופטים בכל הערכאות וזה 100% מהשופטים בתיקים שלי, ומכאן באופן גורף מהות ערכאות המשפט מושחתת ואלהים אישר זאת עכשיו בנעילת דלת בנוכחות רעייתי איילה.

מי שרוצה להשמידנו הם אויבנו, ולא עושים איתם שלום. להיפך, נלחמים בהם להכרעה בכל האמצעים ומהר, כי לנו הכוח. אויבנו יידעו מיד מי אני! ארץ ישראל לעם ישראל, וזכויות יקבלו רק הנאמנים לנו. חוק לאום ישקף רק את עם ישראל . מי שלא יישבע אמונים למדינה, אזרחותו וזכויותיו יישללו מיד.

רצון אולמרט להיפגש עם אויב ישראל אבו מאזן הוא סוג בגידה ועל הממשלה בראשות נתניהו לבטל אותה מיד.

אומות העולם יבינו שמי שינסה לפגוע בעם ישראל ובי, אלחם בו וייכחד ע"י אלהים, כי התורה ניתנה לישראל.

אלחם מיד בשחיתות בכל מערכות ושכבות החברה; אקצץ בשכר העצום של הבכירים; אפנה משאבים גדולים לעניים; מתן שרות לאזרח יהיה בסדר עדיפות עליון, ואטיל עונשים כבדים על החורגים. אקצר משך ניהול המשפטים, וכל מסמך משפטי ייחשב כתצהיר; מי שישקר בבימ"ש כולל עו"ד יקבל עונש מאסר כבד, ושלילת רישיון עו"ד.

ראו את הסרטון עם הבשורה החשובה שהתחממות כדור הארץ היא קדימון להכחדת האנושות מרעידות אדמה, ורק בידי הטכנולוגיה לעצרן. בנוסף, תוכניתי כמשיח: ארץ ישראל לעם ישראל, ולא אהסס להטיל פצצות אטום על איראן.