מאות מיליונים ייהרגו מיד ללא מודעות מרעידות אדמה כי האנושות איבדה שכלה כשהאמינה לניוטון שברציפות ניתן לזוז, שאור נע ללא אנרגיה, ושלא ניתן להוכיח את אלהים וחוקי טבע. הסנסציה: בגלל שניוטון טעה בכל, האנושות גם כשלה להוכיח שלפנינו זה בכלל לא הטבע!

מאת: יוסף זמירי 14.7.19

מתחת לאף מוכח פתרון מוחלט שברא אלהים למחלות סופניות, סרטן, חיי נצח, ואיזון כדה"א: שיפור דנ"א פיזי משותף לא מאובחן בניסוי אמפירי, הוא סוד האושר. מי שמבין שהכל בידיו-כנראה יינצל!

מבוא. ברגע שהפיזיקאי הדגול ניוטון קיבע סופית את ההנחה שהתנועה בטבע רציפה, בלי לוודא זאת, כי סמך על חושים, וגם סגר כל אפשרות להוכיח חוקי טבע ואת אלהים שאותו הפך לאמונה, האנושות צועדת לקראת סופה, ועכשיו היא דוהרת. האנושות בטוחה היום שהתחממות גלובלית מקורה חיצוני, אך, אוכיח לעולם שזו טעות, וכדה"א רותח בפנימיותו לרעידות אדמה קשות עם הרג עצום, ואני כאן לעזור לכם.

ה'שיטה המדעית' מבוססת על הנחות וניסויים אמפיריים, וזה אומר שקיימים חלקיקים פיזיים שאינם ניתנים לאבחון לעולם, בגלל מגבלת חושי האדם. השאלה היא האם קיימת דרך בה ניתן להוכיח את קיום החלקיקים הקטנים ביותר מהם הוקם הטבע? האם ניתן להוכיח שאור וכל חלקיק ומסה מחייבים אנרגיה? והשאלה הגדולה מכל היא האם קיימת דרך שאיש לא חשב עליה שתוכיח שיש אלהים, ואת חוקי הטבע באמצעותם ברא את הטבע והאדם? יותר מכך, האם ניתן להוכיח מטרה למענה הוקם הטבע? ואיך בדיוק הוא הוקם? ואם כך, האם ניתן לפתור את כל המחלות שלנו, ולהגיע אם נתאמץ לחיי נצח, וגם לפתור את בעיית התחממות כדה"א? התשובה חיובית ומוחלטת. אז למה לא הגענו לכך? כי ניוטון, אינשטיין וכל הפיזיקאים לא בדקו מעולם את החלופה לרציפות, והיא אי רציפות הטבע. כלומר, אוכיח לכם שהאנושות כולה אחראית שלא הגענו לסוד האושר, אלא לסבל ולאבדון. יתרה מכך, הפיזיקאים ומשפיעים שפנינו אליהם, לא היו מוכנים לבדוק כלום, למרות שידעו כי המחיר איום, והבדיקה פשוטה. חומר למחשבה!

שתי טעויות הפיזיקה הן: 1. מה שאנו חיים בו זה הטבע. 2.הנחת רציפות הטבע.

המדע, וביתר דיוק הפיזיקאים, התבססו על הנחות, השערות וניסויים אמפיריים, במקום על הוכחת חוקי טבע. ברור היה לכולם שלפנינו זה הטבע, עליו המדע מבצע את הניסויים. ההוכחה שהנחת הרציפות שגויה מוכיחה ההיפך לפנינו זה לא הטבע, והצלבתה תשאיר את האנושות פעורת פה!

אני מוכיח שתוואי נגטיבי של מלחמות, הרס, סבל ושחיתות להיסטוריית האנושות באלפי שנים אחרונות, לא היה מעולם מחויב המציאות. לבטח לא שהמדע, קרי הפיזיקאים, הם שגרמו לאנושות לבחור בתוואי שלילי וסכנה להרס לאנושות, ויש לשנות זאת מיד. חשיפת הטעויות הבלתי נתפסות של ניוטון והפיזיקאים, יובילו לחלופה האמיתית, ויגרמו לאנושות מודעות מתוך בהלה ופחד להפסיק כמה שיותר מהר את רעידות האדמה ולאזן את כדה"א. הדרך היחידה להפוך תוואי נגטיבי לתוואי פוזיטיבי מבוסס הוכחות, שהוא סוד אושר האדם הוא רק שיפור דנ"א האדם שיזלוג לכדה"א ויאזן אותו, וימנע מחלות ונגיע לחיי נצח.

כבר לפני אלפי שנים ניתן היה להוכיח שקיימת רק אי רציפות בטבע. אבל, ברגע שניוטון הדתי ביסס מדע מבוסס הגיון, הוא היה חייב להעמיד מיד את חלופת אי רציפות הטבע, וכבר אז האנושות הייתה מגלה שכן ניתן להוכיח חוקי טבע, ושהטבע הוקם ללא זמן, ולכן, מה שלפנינו הוא עם זמן ואינו הטבע. שום פיזיקאי ושום אדם לא העלה כלל בדעתו שקיימת רק אי רציפות בטבע, המוכיחה שלפנינו זה לא הטבע. להיפך, כולם אמרו, מה זה משנה אם יש אי רציפות בטבע? מה כבר יכול להיות? זה משנה מאד, ולכן, בזאת אתחיל.

חשיפת טעות 2-אין אפשרות לרציפות בטבע אלא, רק אי רציפות שהיא חוק טבע ראשון.

שאלת בסיס ראשונה היא איך ניתן לנוע בטבע: ברציפות, או באי רציפות? התשובה חד משמעית- רק באי-רציפות. הנה ההוכחה: כדי לנוע, כל גוף חייב להתנתק לחלוטין ממקום קודם ואז נוצר פער הכרחי > 0 בתוכו אין שום תנועה ולכן אין זמן, כי זה פער הכרחי נדרש שלא ניתן להקטינו אחרת אין תנועה. מש"ל.

לכן, כל גוף חייב לנוע בטבע ללא זמן, בקפיצות נטולות זמן (קנ"ז). לפיכך, רציפות לא קיימת לעולם. הגיבוי להוכחה קל: אם קיימת רציפות, כל תנועה וזמן ניתן להקטין, ולכן לא ניתן לנוע ואין טבע. מש"ל.

מה זה אומר שבטבע אין זמן? זה אומר שתנועת גופים היא כה מהירה, עד שהאדם אינו קולט כלום במודעות שלו. משמעו שאף אדם לא מודע לקיום הטבע, ולכן לאנושות נעלם טבע. כיוון שכאן אצלנו יש זמן, זה אומר שלפנינו זה לא הטבע. מסקנה מכך היא, שהפיזיקאים מבצעים ניסויים אמפיריים לא על הטבע אלא, על אשליית טבע (אדון בהמשך). מכאן, שכל השיטה המדעית והפיזיקה קורסים בהיותם מבוססים על כך שלפנינו הטבע, ושקיימת רציפות בטבע. זהו חוק הטבע הראשון, חוק אי רציפות הטבע.

הוכחה שהטבע לא נברא במקרה, וגם לא באבולוציה אלא, רק אלהים ברא את הטבע!

כדי לנוע בטבע בקנ"ז יש הכרח באנרגיה, והיא הייתה קיימת מראש עוד טרום הטבע, אחרת לא הייתה תנועה ראשונה בטבע של חלקיקים פיזיים הקטנים בטבע שאקרא להם 0 Z. יותר מכך, העובדה שהטבע קיים, מוכיחה שחייב להיות מנגנון לחידוש האנרגיה מפסולת, אחרת חלקיקי הטבע 0 Z יתפרקו. נשאלת השאלה הגדולה מכל: האם קיימת אפשרות שחלקיקי 0 Z נוצרו במקריות בטבע ובנו אותו במקריות, או שהיה מפץ גדול ממנו נוצרה האבולוציה, או כל דרך אחרת, וללא אלהים?

לו הייתה רציפות בטבע, בו חלקיקי וגופי הטבע נעים בדחיפה, ייתכן והכל אפשרי. אבל, אני הוכחתי חד משמעית שכבר חלקיקי 0 Z הקטנים בטבע נעים בקנ"ז והאנרגיה בפנימיותם. אפילו והייתה רק תנועה לא רציפה עם זמן (הוכחתי שיש רק קנ"ז), הדבר החשוב הוא שהאנרגיה חייבת להיות בתוך כל חלקיק בנפרד בפנימיותו, ואז התנועה היא בקנ"ז בפנימיותם, ולא בדחיפה. זה מכיוון שחלקיקי הטבע החל מ- 0 Z הקטנטנים הם עצמאיים.  זאת רואים כבר בתנועת אטומים ובקוורקים וכד'. כלומר, קיים בכל 0 Z מנגנון עצמאי לשלוש פעימות, של קבלת אנרגיה, עיבודה והוצאתה, וקבלת אנרגיה מחודשת, אחרת החלקיק הפיזי 0 Z היה קורס, ואין טבע. מכאן, חייב להיות אינטרס לכל חלקיק עם רצון, מחשבה, נפש ודנ"א פיזי כבר מחלקיקי 0 Z הקטנים בטבע. הסיבה היא כאמור, שהאנרגיה חייבת להיות בתוך החלקיק כדי לנוע באי רציפות, ולבטח בקנ"ז, והכל ברצון חופשי. יש לזכור כי הפיזיקה מכירה רק בדומם שאינו חי. אף מדען מעולם לא הציע מנגנון הגיוני כיצד ממשהו שהוא דומם ומת, נוצרו בדרך מדעית הגיונית הצומח, החי והאדם מדומם מת. אבל, אני מוכיח ולא מניח שום הנחה והשערה, שקיימת מערכת אחת ויחידה מיקסומיה, המסבירה את התנהגות כל החי, כולל הדומם בטבע כבר מלכתחילה בצעד הראשון. זאת, בניגוד לפיזיקה, ולכל המדעים השונים, בהם כל אחד כרצונו מניח הנחות, אקסיומות והשערות, על טבע קיים שקבעו כאקסיומה. אני מוכיח שהכל מוסבר במערכת אחת ויחידה, שכולה אורגניזם חי עם דנ"א ונפש פיזית.  ראה פירוט ב  mixumya.netתגליות מאמר מרכזי 2 מיקסומיה, ובו 111 משפטים.

כדי ליצור תנועה בכל 0 Z המרובים, כבר בקנ"ז ראשונה אין אפשרות למקריות, וכך מיליארדי טריליונים מוטענים מראש באנרגיה לקנ"ז ראשונה, וגם חידושה של האנרגיה מוכיח על מנגנון המשכיות הטבע ואין אפשרות למקריות. ועוד, כיוון שהוכחתי שהטבע נוצר ללא זמן, ומה שלפנינו הוא אשליית טבע עם זמן, מכאן, שיש הכרח גם להסביר איך נוצר מטבע ללא זמן, 'טבע' עם זמן. האם זה מקרי? לא. האם הטבע שלפנינו עם זמן נוצר מאיזו נקודה סינגולרית במפץ גדול החייב לנוע רק בקנ"ז? התשובה היא לאו מוחלט. חייב להיות הסבר מוכח המבוסס על חוק אי רציפות הטבע, בו קיימת מערכת אחת שבסיסה נפש בסיסית 0 Zממנה נוצר הכל. מכאן, אין אפשרות שלא לקבל, אלא, חייבים לקבל שיש ישות עליונה, שאקרא לה אלהים שהוא ברא מראש את האנרגיה המניעה את הטבע. הוא זה שהטעין את האנרגיה לפנימיותם של מיליארדי טריליונים נפש בסיסית 0 Z לביצוע תנועה ראשונה בטבע. הוא ברא מראש מנגנון שלוש פעימות לחידוש האנרגיה ע"י רצון חופשי בבחירת זיווג -+ זכר ונקבה, ומטרת כל יחיד בקבוצת 0 Z היא  מיקסום הנאה ע"י זיווג בהתאמה -+. לפיכך, נשללת גם כל אפשרות לאבולוציה, ובוודאי מכיוון שהטבע נברא ללא זמן. יותר מכך, מטרת הטבע היא מיקסום הנאה, והאנרגיה היא המצרך החשוב בטבע, ואין שום אפשרות לתנועה ללא אנרגיה. כיוון שאלהים ברא את חלקיקי הטבע 0 Z הוא ידע את מבנה הדנ"א של כולם, ולכן, יכול היה לדעת כל זיווג -+ זכר ונקבה מראש וכך ידע מראש את בחירתם 'החופשית' למיקסום הנאה. לפיכך, הוכחתי סוד גדול של אלהים שניווט בתכנון מראש את בריאת כל הטבע כרצונו. גם הוכחתי שמטרת אלהים בבריאה היא מיקסום הנאה ומיקסום אנרגיה. בזאת הוכחתי שהפיזיקאים לא חדרו לעולם לעומק בסיס הטבע, ופספסו הכל. בדרך זו אני מוכיח שאלהים ברא את הטבע ללא זמן.   ראה פירוט ב  mixumya.netתגליות– מאמר 3 'עצם קיום הטבע מוכיח שאלהים ברא את הטבע למיקסום אושר האדם'. לפני שאוכיח לכם שהטבע שברא אלהים ללא זמן, שזהו הטבע שנעלם לאנושות, הוא המפתח להצלת האנושות ודווקא עליו אין מושג לשום אדם. אוכיח לכם איך אלהים ברא אשליית טבע עם זמן בפנימיות כל אחד מאיתנו, וכי אין לפנינו שום פיזיות וכבידה, רק אשליית הולוגרמה.

אלהים ברא מהטבע, אשליית טבע עם זמן המוכיחים את פלאי יכולותיו שכולם מדעיים.

בטבע ללא זמן קורה הכל בהווה ורק בו. אח"כ קוד טבע ללא פיזיות מגיע מטבע ללא זמן ומפוענח בתוכנו לתמונות מתחלפות הבונות לפנינו סרט טבע עם זמןאשליית טבע. זה נשמע הזוי ומופרך, שהרי אם הקוד אינו פיזי, מאין הפיזיות, המרחב התלת ממד העצום והפיזי בתוכנו, עם מרחבים של שנות אור? ההסבר קשור חזק מאד לטעויות הפיזיקאים, שלא בדקו שלפנינו זה לא הטבע, ושלא ניתן לראות מהמוח טבע עצום בחוץ, וגם לא בדקו שרציפות בטבע אינה אפשרית. הם פשוט הסתמכו על תחושות וחושים, לא בדקו כלום, וטעו בגדול. ההסבר להלן, מוכיח את חוכמת אלהים ותחכומו המדעי העולים לאין שיעור על האדם הסומך על חושים במקום על הוכחות מדעיות:

אוכיח שכאן ב'טבע' לפנינו אין תנועה, והיא אשליה וכלום לא זז, ואין מרחב וגם אין פיזיות.

מישהו רואה נוף נהדר לפניו. לפתע מכונית חולפת על הכביש מימין לשמאל. מה שפיזיקאי וכל אדם רואה זה מכונית שנעה ברציפות על כביש. אבל, קיים משתנה מתערב שהאדם אינו מודע לו, והוא שקוד טבע בונה בתוכנו סרט תמונות מתחלף עם זמן. כלומר, התמונות מתחלפות ללא זמן ולכן האדם לא מודע לכך, וזה בדיוק ההסבר של אי רציפות תנועה ללא זמן! שינוי מיקום המכונית בין כל שתי תמונות, בונה אשליה של תנועה רציפה. לו תודעת האדם הייתה מהירה מאד, הוא היה מאבחן את השיטה בה אלהים בונה אי רציפות. הפיזיקאים טעו כי סמכו על תחושות מטעות, ולא בדקו את חלופת הנחת אי הרציפות. ככל ששינוי המיקום גדול יותר וכמות התמונות רבה יותר, נוצרת אשליית מהירות גבוהה יותר. אבל, בפועל כלום לא זז! מדוע? כי הכל כבר בוצע בטבע בהווה ללא זמן, וכאן זה רק הקוד בדיעבד. בדרך זו אלהים בנה את מהירות האור K300 ק"מ לשנייה, וכל מהירות כרצונו, בדיעבד! אינשטיין מופרך, כמו כל הפיזיקה המבצעת ניסויים אמפיריים על אשליית תנועת תמונות, ללא מודעות בכלל, שנעלם לאנושות טבע, ללא זמן, וכאן זה אשליית טבע עם זמן שגם אותו ברא אלהים!!

נמשיך: אתם הולכים קדימה, וחשים את גופכם זז, מזיעים ושותים. טעות. מי שרואה אתכם מהצד, ויודע את הסוד, יודע שגופכם משנה מיקום על תמונות הסרט, כמו המכונית. אתם רואים את תמונת גופכם מפנימיותכם. מכאן, שגופכם תמונת הולוגרמה עצומה ומי שרואה וחש היא הנפש הפיזית ולא הגוף שהוא תמונה. לנפש הפיזית שבטבע מגיע קוד ללא זמן, והשילוב בונה אשליה עם זמן, המאפשרת ביטוי חלקי לחושים. הנפש בטבע חשה, מזיעה ושותה בהווה ללא זמן. כאן אצלנו זה פענוח לסרט תמונות עם זמן וחושים מהנפש. לא גופנו הולך על טבע יציב, אלא שינוי מיקום של הגוף בתמונות יוצר אשליית תנועה, וכלום לא זז. המרחב העצום והתלת ממד שלפנינו, עם כוכבים, שמש וירח, הוא הולוגרמה לא קיימת, והפיזיות רק במפגש קוד ונפש בטבע. זהו גם הפתרון לחלומות- יש רק נפש פיזית.

אשליית זמן ומרחב, זה הסוד הכמוס של אלהים -אין כלום לפנינו והכל אשליה.

קוד של מאות אלפי תמונות בשנייה פורץ לנפש הפיזית, ומתוכן התודעה בונה בנפש רק עשרות תמונות "בפינצטה", וכך נוצר הזמן כסרט תמונות מתחלף בנפש הפיזית. הקוד בשילוב הנפש בונה מתוך מאות אלפי תמונות מרחב תלת ממד עצום שכולו אשליית אור, צל ונוסחאות, והכל אשליית הולוגרמה בנקודת מפגש בין קוד לנפש, וכלום לא קיים במציאות. הכל בוצע כבר בטבע בהווה ללא זמן, ומומר לאשליית תמונות. למשל, עליה במדרגות, בהרים, הכל תפאורה. החושים מנפש פיזית כולל כבידה. שמש ירח וכל המרחבים, נבנים רק בנקודת מפגש בין הקוד לבסיס המסה, שם נבנות הולוגרמות כסרט תמונות מתחלף שהנפש שלנו רואה וחשה (אלהים ברא בטבע ללא זמן חלקיקים פיזיים עם דנ"א ונפש פיזית משותפים לכל הטבע כולל לדומם שהוא חי, וזה איפשר לו לבנות את הטבע כרצונו וללא התערבותו). כל נוסחאות הכבידה והתנועה קיימים בנקודת המפגש בלבד. ברגע שאדם נוגע בגוף שלו- הולוגרמה עם זמן- הוא נוגע בנקודת המפגש ולא בהולוגרמה. כשאדם נוגע בשולחן, בבניין, ובמסה, הוא נוגע בנקודת המפגש. הסוד – אין כלום!

האשליה שקיימים שנות אור ומרחקים אדירים.

אשליה זו יצר אלהים בתוכנו ע"י שינויי מיקום וגודל קטנטן (אינפיניטסימאלי) בין כל שתי תמונות. כך אלהים ברא עבור האדם אשליה של מרחבים עצומים שלא קיימים, מהירות אור K300 ק"מ בשנייה, קול, וכל מהירות וכל פונקציה שקיימת כאן בטבע שלפנינו שכולו אשליה.

קיימים 7.5 מיליארד אשליות טבע בפנימיות כל נפש בנפרד.

כל אחת בזווית שלה, וסה"כ כולם יוצרים אשליית טבע אחד שלא קיים, והכל מקוד של טבע ללא זמן, עליו לאנושות אין מושג עד רגע זה! אשליית הטבע היא  מושלמת, כאשר בפועל, כאן לפנינו אין כלום -הזמן והתנועה הן אשליות וכלום לא זז, המרחב לא קיים, והכל בנפשנו הפיזית.

הפיזיקאים הונו את האנושות שרואים מהמוח טבע עצום בחוץ.

בשלב זה ניפצתי את הפיזיקה לרסיסים, והוכחתי שנעלם לאנושות טבע. הפיזיקאים יכלו לגלות בקלות שלפנינו זה לא הטבע: כשאור מגיע לעיניים ומוקמת תמונה שעוברת למוח, היא מוחלפת ולא יוצאת החוצה לעולם. במקום לפתור את הפרדוקס החשוב במדע שרואים מהנפש, הם רימו את האנושות שרואים מהמוח טבע עצום בחוץ, בלי הסבר מנגנון מדעי ובלי היגיון כי סימנו מטרה מראש! שיטת ההנחות והניסויים פסולה ורק הוכחת חוקי טבע נכונה היא; הפיזיקה והשיטה המדעית קורסים כמגדל קלפים;  וכל תיאוריות האבולוציה והמפץ הגדול קורסים. במשך אלפי שנים גדולי הפיזיקאים שלכם עושים ניסויים אמפיריים לא על הטבע, והתוצאה- ביזיון ענק, והם ראויים לגינוי וחרפה ולא להערצה.

הטבע שנעלם הוא המפתח להצלת האנושות ולהצעדתה בתוואי הפוזיטיבי, ולכן אני כאן.

חוק אי רציפות הטבע הוא חוק ראשון המוכיח כי מעצם קיום הטבע אלהים ברא את הטבע ב-7 חוקי יסוד הטבע. אדגיש שוב. ב- 2014 הוכחתי איך, למה, ומהי מטרת אלהים בבריאה ללא התערבותו של הטבע שנעלם לאנושות. מטרתו היא מיקסום אושר האדם וחיי נצח (ממש כך) המוכחים במבנה נפש בסיסית 0Z עם דנ"א משותף לאדם ולטבע. כאמור, אלהים ברא את האנרגיה מראש עוד טרום הבריאה ומנגנון חידוש האנרגיה מפסולת בזיווג -+ זכר ונקבה של 0Z. כך, מנפש בסיסית 0Z  משותפת לכל הטבע ברא אלהים את כל הטבע כרצונו. רק באדם ברא אלהים נשמה עם בחירה חופשית אמיתית (בח"א) שגם אלהים אינו יודע מהי. רק האדם יכול לשפר דנ"א פיזי שלו לאושר וחיי נצח בבח"א בזיווג -+ זכר ונקבה, ואז הדנ"א נפתח כפרח. ולהיפך אם בחר בשחיתות, וזה מצב באנושות, הדנ"א נסגר וקמל.

ערכים ומוסר הם חלקיקים פיזיים, המועברים בזיווג -+ מהאדם לחי, לצומח וגם לכדה"א.

זה דבר חדש ששום אדם באנושות אינו מודע לו, שערכים ומוסר הם מוחלטים ולא יחסיים. לכן 'טוב' ו'רע' גם הם מוחלטים וקשורים לדנ"א. בגלל האדם המושחת, חלקיקי דנ"א נגוע שלו זלגו וזולגים לכדה"א ומשבשים את כוח המשיכה והוא רותח בפנים לאסונות טבע קשים שעיקרם רעידות אדמה איומות. לכן התחממות גלובלית היא סימפטום וטעות בדיאגנוזה.

הפיזיקאים טעו בגדול, והתוצאה היא תוואי של היסטוריה נגטיבית כבר אלפי שנים, ובעשרות שנים אחרונות הגענו לשפל, רוע ושחיתות קשים ואסור שנעבור אל-חזור. אלהים החליט מקדמא-דנא שאם האדם יבחר בשחיתות ורוע, התוצאה היא לכיוון הכחדת האדם שהשחית את הטבע וכדה"א, וכבר מאות מיליונים ייהרגו בוודאות, כי לא רוצים להקשיב. גורל האדם הוא בידי עצמו בלבד, ואת זאת באתי לגלות לכם עכשיו. אני יודע שאני כאן בשליחות לעזור בהצלת האנושות, כי הגעתי ברגע אחרון כדי לעזור ולשנות את רוע הגזירה של אלהים, ולהעביר את האנושות מיד לתוואי פוזיטיבי עתידי. נתינה, אושר, שלום אמת וחיי נצח יושגו רק ע"י שיפור הדנ"א שיאזן את כדה"א.

כל מילה שלי מוכחת בדרך מדעית.

כדי שתבטחו בי וכך אוכל לעזור לכם, הפרכתי את כל הפיזיקה השגויה והעלובה שלכם שבחרה בהנחות והשערות במקום בהוכחות. טכנולוגיה חסרת מוסר מקדמת עוד יותר נגטיביות ומוות. אתם חייבים להבין מהיום למחר בדרך הוכחות מדעיות בלבד,  שגורל האנושות רק בידי האדם בשיפור הדנ"א שלו, וכי ערכים ומוסר הם  פיזיים. מומחיותי היא שיפור דנ"א לאושר בבח"א ולכן אני כאן ואני מאמין בשליחות זו שלי. מטרתי גיבוש מסה קריטית שתפיץ מיד את החלק המדעי, ותילחם בשחיתות וברוע ותפעל לשיפור הדנ"א שהם הדרך היחידה לגרום לכך שכדה"א יתאזן וייפסקו אסונות הטבע ורעידות האדמה. 

סוף.