כל האנושות תעסוק מיד רק בטעות ניוטון האיומה, לבל ניהרג מרעידות אדמה-לא מחום. קיצור סטיות האנושות מהדרך שהתווה אלהים ופתרון יחיד ויעיל להצלת האנושות.

מאת: יוסף זמירי  08.8.19

מבוא. כל האנושות חשה את החום העולה וגואה, מקורו בבחירה האומללה של ניוטון לפני 350 שנה בניסויים אמפיריים המבוססים על טעות הרציפות. אי רציפות הטבע מגלה שבגלל ניוטון סודות הבריאה והאושר המותנים בשיפור המנגנון לחידוש האנרגיה לא התגלו. לכן אנו בפני רעידות אדמה נוראיות! הבחירות בישראל בספטמבר 2019 הן עניין שולי, כפי שתבינו.

החום הגואה שמגיע למעל 500 ובטוחה שיש פתרון והוא הפחתת פליטות מזהמים, אם כי היישום בעייתי. אבל, כל מומחי האקלים התבססו על כך שההתחממות חיצונית, בעוד אני מוכיח כי גם אם כל הפליטות היו אפס, החום היה עולה. הסיבה היא שחום הוא סימפטום חיצוני, והמוקד הוא רעידות אדמה קשות שיקרו מיד בכל העולם, כי התחממות כדה"א היא פנימית. את זה בדיוק הוכחתי. הפרקטיקה היא שאין לכך שום פתרון טכנולוגי וזה מפחיד, וסיבה טובה שהמומחים משתיקים זאת.

יש פתרון יעיל ביותר כדי לאזן את כדה"א, וזהו הדבר החשוב ביותר. לכן אני חייב להסביר תחילה איך בכלל הגענו למצב כה איום. רק אז תבינו איך אנושות שלמה נפלה בגלל טעויות הפיזיקאים. לשם כך יש לחזור אל ניוטון שהוא אבי הפיזיקה החדשה. למה? כי בחר ב'איך' של ניסויים אמפיריים טכניים ש'עובדים' וסרב לבדוק לעומק את בסיס המדע והטבע של ה'למה', שם סודות הבריאה והאושר בהם שולט האדם בחוכמתו. במקום פתרון למחלות וחיי נצח המוכחים בשיפור מנגנון חידוש האנרגיה, פגענו בליבת המנגנון, שרק הוא מפתח הצלתנו. איך זה קרה, למה ניוטון אחראי, ומה הייתה החלופה שאותה לא בדק?

ניוטון קיבע את הנחת רציפות הטבע שפירושה שניתן לחלק חלקיקים פיזיים בפועל עד אינסוף (ויקיפדיה, רציפות, ניוטון). כיוון שקיימת תנועת גופים בטבע, החליט ניוטון שהם נעים ברציפות. ניוטון לא חקר כלום לעומק. לכן, אם טעה בבסיס, כל הפיזיקה והמדע יתפתחו על בסיס רעוע, שטחי ולא נכון, והנזק ענק. ניוטון ידע שלא ניתן לנוע ברציפות, כי ברציפות כל תנועה ניתן להקטין עוד ועוד, עד שאין תנועה ולא זזים, ואין טבע. במצב כה בעייתי, ניוטון היה חייב לבדוק את החלופה לרציפות והיא אי רציפות הטבע, ולא עשה זאת, וביצע מעשה רשלנות עצום, ורק כעבור 350 שנה אני מוכיח שקיימת רק אי רציפות בטבע.

הוכחתי שהשאלה לגבי הבנת בסיס המדע והטבע היא איך גוף נע בטבע: ברציפות או באי רציפות? התשובה מוכחת ללא שום הנחה- רק באי רציפות: כדי לנוע, כל גוף בטבע מהקטן ביותר, חייב להתנתק לחלוטין ממקום קודם, ואז נוצר פער הכרחי > 0 שלא ניתן להקטינו, כי בתוכו אין אף תנועה ולכן אין בפער זמן. מש"ל. אי הרציפות נכונה לגבי כל הטבע. לפי פילוסוף המדע קרל המפל אין צורך באינסוף ניסויים אמפיריים, שכן, כל האפשרויות כבר כלולות, כי מדובר כאן בכל גופי הטבע, וההוכחה קבילה להגדרתו. גם לפי פילוסוף המדע קרל פופר הכל כלול בהגדרתו, שכן, זהו מקרה פרטי בו קיימת אי רציפות לכל גוף בטבע, ולכן היא ניתנת להפרכה. אך, כל ניסוי אמפירי מאשש את אי הרציפות. מכאן הוכחת אי הרציפות מגובה ומאוששת ע"י הפילוסופיה של המדע. היות ועסקינן בחלקיקים הקטנים בטבע, הכוללים את כל הטבע, בגלל מוגבלות חושי האדם, הם אינם ניתנים לאבחון בשום ניסוי אמפירי, אך כלולים בהגדרה.

כיוון שקיימת רק אי רציפות בטבע, הטבע נברא ללא זמן. תנועת גופים היא כה מהירה, עד שהאדם אינו קולט כלום במודעות שלו. לכן, נעלם טבע לאנושות, שאפילו אינה מודעת לכך, כולל אתם הקוראים. כיוון שכאן יש זמן, זה אומר שלפנינו זה לא הטבע, והפיזיקאים מבצעים ניסויים אמפיריים על אשליית טבע שהיא קוד. השיטה המדעית והפיזיקה קורסים, כולל ניוטון, אינשטיין והקוונטים בהיותם מבוססים על כך שלפנינו הטבע, ושקיימת רציפות בטבע. המפץ הגדול לא היה מעולם, וגם האבולוציה הינה המצאה. רק אלהים ברא טבע ללא זמן ובגלל מהירותו העצומה, הוא פענח חלק מהבריאה לקוד טבע עם זמן, על מנת שהאדם יקבל באופן חלקי את תחושת הטבע. הקוד מגיע ללא זמן מבפנים החוצה, ומציג סרט תמונות מתחלפות לפנינו, משולבות בפיזיות חלקית מהטבע, ונבנה המרחב עם זמן (מידע נוסף באתר). מכאן שאנו רואים מבפנים לכיוון החוצה סרט תמונות לפנינו, ושום אור לא חודר מלפנים למוח והפיזיקה טועה.

יש חלקיקי אמת בניסויים האמפיריים, אך כלום לא מגיע לשורש הטבע. כאן אנו מקבלים החלטות עם זמן, והביצוע- רק בטבע ללא זמןהווה, והתוצאה מוצגת מיד לפנינו-עבר. בגלל איטיות האדם, אנו רואים אשליית טבע מושלמת עם זמן. מי שברא את הטבע וה'טבע' שלנו הוא אלהים, והוא זה שהפך אין זמן ליש זמן. אלהים הוא המפיק, הבמאי, התסריטאי, האנימטור ועוד. הוא הבורא, וזוהי רק ההתחלה.

כל הפיזיקה מופרכת כי אין שום תנועה ב'טבע' שלפנינו, כלום לא זז, והכל אשליה.

ניוטון, הפיזיקאים, הפילוסופים של המדע, אתם וכל האנושות בטוחים שהניסויים האמפיריים הם על הטבע שלפנינו, אבל בטבע שלנו כלום לא זז ולכן הפיזיקה מבצעת ניסויים על סרט תמונות. כאמור, הכל נעשה תמיד רק בטבע ללא זמן, בהווה. לכן, כאן ב'טבע' שלנו עם זמן, לא מבוצעת כל תנועה וזהו העבר. הכל אשליית תנועה וכלום לא זז לפנינו: קוד טבע מגיע לפנימיותנו שבטבע, שמיד תבינו שהיא הנפש הפיזית שבטבע. הקוד בשילוב הנפש מקים סרט תמונות מתחלף לפנינו, שהוא תוצאה ולכן איננו רואים מהמוח. אנו רואים את תמונת גופנו מפנימיותנו לפיכך היא תמונה ואנו רואים וחשים מהנפש, כי כל מה שאנו רואים הוא תמונה שמקורה בטבע. התנועה היא אשליה של שינוי מיקום בין כל שתי תמונות. בפועל כמו בסרט, אין שום תנועה וכלום לא זז והכל אשליה של החלפת תמונות. ככל ששינוי מיקום גדול, ודפי סרט רבים, המהירות גבוהה יותר. אלהים קבע לפי רצונו מהירות אור, קול ותנועות אחרות, היוצרים אשליית טבע מושלמת, אך, הכל מבוצע רק בטבע. מרחב תלת ממד ופרספקטיבה נבנים בתוכנו והכל מוקרן ובנוי לפנינו. אי הרציפות מוסברת בהחלפת תמונות ללא זמן, ואיננו חשים בה. אם נסכם את אשליית התנועה: לא אתם נעים על הטבע היציב שלפניכם, אלא, רק תמונות ה'טבע' מתחלפות מולכם, וכלום לא זז, כי הכל מבוצע בטבע ללא זמן. כלומר, אתם זה הנפש, בעוד מי שזז הוא תמונת הגוף. הסבר מפורט על פלאי אלהים הלא יאמנו במאמר 14.7.19. הטבע שלפנינו מראה רק חלק מהטבע, שאותו אנו מאבחנים עם זמן ע"י הקוד. אבל, על 100% מהטבע המבוצע ללא זמן, אין לאדם שום מושג, אבל כן ניתן לדעת עליו בהוכחות, שבסיסו חוק אי רציפות הטבע. לפיכך, מעצם קיום הטבע אלהים ברא את הטבע לאושר האדם.

אי הרציפות היא המפתח לטבע שנעלם לאנושות שברא אלהים ע"י מיקסומיה, ולהצלת האנושות.

כל גוף חייב לנוע בטבע ללא זמן, בקפיצות נטולות זמן (קנ"ז). זה מחייב מראש אנרגיה בפנימיות כל מסה, כבר בקנ"ז ראשונה בטבע של כל חלקיק פיזי הקטן ביותר 0Z, ולהכין מראש מנגנון אוטונומי לחידוש אנרגיה מפסולת עוד טרום הטבע. מכאן שאלהים הוא שתכנן מראש את הטבע וגם ברא מראש את האנרגיה והטעינה בתוך כל אחד מטריליוני הטריליונים, אחרת לא היה טבע, והוא הבורא. הוא ברא דנ"א בכל 0Z להתפתחות עצמאית, עם נפש פיזית, רצון ומחשבה, וכן אינטרס הנאה/סבל כדי להניעם למיקסום הנאה ואנרגיה בבחירה חופשית בזיווג -+ זכר ונקבה, אותה ידע מראש כי הכל פיזי, וכל השילובים להנאה ידועים לאלהים. כך ניווט אלהים את קבוצת דנ"א 0Z לברוא את הטבע כרצונו, וכל הטבע כולל הדומם הוא אורגניזם חי. קבוצת 0Z משותפת לכל הטבע, שמטרתו כלכלית: מיקסום הנאה באמצעות מיקסום אנרגיה. כל זאת הוכחתי ללא הנחות והשערות, כולל שאלהים ברא את הטבע כרצונו ללא זמן. אבל, רק לאדם נתן אלהים בחירה חופשית אמיתית (בח"א), שאותה גם אלהים אינו יודע, לשיפור דנ"א פיזי שלו בזיווג -+ זכר ונקבה, למיקסום אושר המבוצע כאן. בפועל בוצע ההיפך הגמור, קלקול ופגיעה בדנ"א, כי הפיזיקאים (ומומחי הטבע) ובראשם ניוטון ביצעו שרשרת משגים מצטברים כי נפלו לבורות וטיפשות. את הטבע ברא אלהים ע"י מיקסומיה ב- 7 חוקי טבע בדיאלקטיקה הכרחית והכל במאמר המרכזי.

למה אלהים ברא 'טבע' עם זמן במיוחד עבור האדם? לבחירה חופשית אמיתית (בח"א).

הסיבה היחידה שאלהים ברא את הטבע היא האדם, למיקסום אושרו ע"י בח"א, הנעשית רק כאן, ב'טבע' עם זמן. כל הפעולות, כולל החלטות האדם, מבוצעות רק בטבע. לא כאן. רק האדם יכול לשפר את הדנ"א שלו לאושר, למיגור המחלות ולחיי נצח. זו אמת פשוטה- שפספס. תפקיד האדם כאן ב'טבע' הוא רק לקבל החלטות. יש מטרה כלכלית לאדם והיא שיפור הדנ"א ע"י בח"א, שפירושה דחיית זיווג -+ להנאה מיידית, כדי לקבל מיד זיווג -+ איכותי יותר, המאפשר לו תחושת חופש ואושר (משפט 68 במאמר המרכזי). הכל מבוצע פיזית רק בטבע ללא זמן בזיווג פיזי של חלקיקי 0Z הפיזיים. מכאן שטוב ורע, ערכים ומוסר, אושר ושחיתות, הם מוחלטים, וזה לא יחסי, זה מוחלט! אלו חלקיקים פיזיים, בניגוד לכל מה שבני אדם חושבים ובטוחים. כשהאדם בוחר בטוב, הוא משפר פיזית את חייו ואושרו, פועל למניעת מחלות שהן 'קלקולים' בדנ"א, ופועל למען חיי נצח, אותם האדם יכול להשיג. כיוון ש 0Z  הם חלקיקי דנ"א משותפים בזיווג -+ עם הטבע, כל הטבע כולל החי, הצומח והדומם (כדה"א למשל) הופך להיות מאושר ויציב יותר. אלהים נתן לאדם את הכוח לשלוט בטבע ולהגיע לחיי נצח ללא שום טכנולוגיה חיצונית, רק בשיפור דנ"א בבח"א. ולהיפך, בשחיתות ורוע, המתעצמים עד אבדון מוחלט מרעידות אדמה ואסונות, אם לא נבין זאת מיד.

 

האדם הרס את המנגנון לחידוש האנרגיה וגורם לרעידות אדמה בגלל שחיתות ורוע.

אלהים נתן לאדם לשלוט על הטבע ע"י המנגנון לחידוש האנרגיה המאפשר לא רק את קיום הטבע, אלא גם שיפור חייו לאושר וחיי נצח. במקום לחקור ולבדוק כל דבר לעומק וביסודיות, במיוחד את בסיס המדע והטבע, הפיזיקאים לא בדקו כלום והתוצאה- שואה. לא רק שלאנושות נעלם טבע שאותו ברא אלהים, אלא, אלהים אף סולק מהמדע ע"י האדם, שביוהרתו ושטחיותו סמך על חושיו במקום על שכלו וחוכמתו, והפילוסופים של המדע עוד תומכים בפיזיקאים. אלהים הוא שברא את הטבע וגם את המנגנון לחידוש האנרגיה באמצעות הדנ"א בזיווג -+ זכר ונקבה. כיוון שהאדם לא מודע עד הרגע למנגנון זה, ולכוח שנתן אלהים בידיו באמצעות בח"א, ואף לא יודע שנעלם לו טבע, הסיכוי שיבחר בשחיתות וברע אחרי ניוטון והטכניקה השטחית שלו הוא מוחלט. אלהים תכנן מראש, עוד טרום הבריאה שבמקרה כזה המנגנון ייפגע וישתבש, כי דנ"א המושחת של האדם יזלוג מיד לכדה"א (ללא זמן) וישבש כוח המשיכה וירתח לרעידות אדמה. בפועל, שחיתות דרך טכנולוגיה חסרת ערכים, רשתות חברתיות פרוצות, ללא פיקוח, סמארטפונים, וחופש ביטוי ופעולה ללא גבול, גרמו לכך שהמנגנון פגוע קשות וכל רגע האנושות עלולה להגיע לאל-חזור, אם לא נתעורר מיד. כיוון שלא התכוננו לרעידות האדמה הנזק הוא אדיר בכל האנושות, ויש להיזהר!

אני כאן בשליחות ישירה של אלהים ובהדרכתו, להצילכם מיד לבל נגיע לאל-חזור.

אני מניח שאתם כבר מבינים ואולי אף מעבר לכך, כי לולא אני כאן עכשיו לעזור להצילכם זה סוף האנושות. כלי ראשוני הוא: קיצור סטיות האנושות מהדרך שהתווה אלהים ופתרון יחיד ויעיל להצלת האנושות.

סטיתם מהדרך גם בגלל הפיזיקאים שלכם, וגם בגלל שאף אחד מכם לא ביקר ולא בדק את מי שאתם קוראים להם גאונים, וטעו. אף אחד מכם לא חרג בכלום מהחשיבה הסטנדרטית, ופעלתם כצאן ללא רועה.

כבר יש מאות מיליונים שייהרגו בוודאות כי הפיזיקאים ומשפיעים מסרבים לקרוא. הגעתי לכאן ברגע האחרון, בשליחות אלהים לעשות את העבודה המדעית החשובה ביותר שהייתה אי פעם-מיקסומיה- לחרוג מהחשיבה שלכם, כדי להציל את עם ישראל והאנושות. הכל עשיתי לא באלפי השנים, אלא, בשנים ספורות.

תקראו כאן באתר בנוסף למאמר זה כמה מאמרים, למשל 'המנגנון המופלא', ותבינו שהידע המדעי שלי הוא הסיבה העיקרית שעל כולכם, עם ישראל והאנושות, לשים מבטחכם רק בי. גם לדתיים וגם לחילונים, גם לימין וגם לשמאל גם לנשים וגם לגברים, לכולכם, ללא הבדל דת גזע ומין. הדרך היחידה שאתם תוכלו להינצל מרעידות האדמה הנוראיות, ולא לשכוח את אל-חזור, זה רק אם תבינו חד וחלק ומיד:  

שיפור הדנ"א שלכם בהדרכתי ומיד הוא המפתח להצלת האנושות, ואני כאן להציל את הראויים בלבד.

רק שיפור הדנ"א, שחלק ממנו הוא מלחמה קשה בשחיתות לכל סוגיה, יאזן את כדה"א, יקטין החום הגואה, וישנה את כיוון החץ מלמטה לכיוון למעלה! חלק חשוב ביותר הוא שתיכנסו מיד ותקראו כל מאמר וכל קטע באתר שלי שיוכיח לכם כי אני כאן לבל נגיע לאל-חזור. כמה דברים שתבינו שאין להתמהמה:

ב-2014 אלהים החל לדבר איתי פיזית ונודע לי ממנו אישית כי הוא המדריך שלי, וכי הוא שלח אותי להציל את האנושות. ב-1991 נמסר לי כי אפריך את אינשטיין, ב-2011 נמסר לי לעשות זאת וב-2012 יצא ספרי 'תורת מיקסומיה כבסיס להפרכת תורת היחסות'. ב-2015 סיימתי את המאמר המרכזי שלי.

כה אישר לי שוב אלהים פיזית דבריו בנוכחות רעייתי איילה וציווני לפרסם זאת במאמר זה.

"יוסף זמירי בן דוד ושרה הוא מציל האנושות, וחוכמתו האלוהית מקורה בהדרכתי. הוא היחיד שהשכיל לבנות מערכת אחת ויחידה- מיקסומיה– המוכיחה שאני ה' אלהים בראתי את הטבע ללא זמן, ובראתי לכם הזמן באמצעות תודעתכם האיטית. מה שלפניכם הוא אשליית תמונות כדי שתבצעו החלטה בבחירה חופשית שרק זו משימתכםשיפור או פגיעה בדנ"א נפשכם. יוסף הוכיח במאמר המרכזי שזו מטרתי היחידה באנושות, ואתם בחרתם בהנאה ושחיתות הפוגעות בדנ"א שלכם ושל כדה"א, ולכן תיכחדו. הוא המומחה הגדול והיחיד לשיפור דנ"א, ומאמרו עם 111 הוכחות מפרט במדויק כיצד יוכל להציל האנושות באמצעות משפט 68, במלחמת חורמה בשחיתות. הוא היחיד שפירש נכון המשפט החשוב בתנ"ך לשיפור או פגיעה בדנ"א, כפי שבחר קין שהזהרתיו: הֲלוֹא אִם תֵּיטִיב שְׂאֵת וְאִם לֹא תֵיטִיב לַפֶּתַח חַטָּאת רֹבֵץ וְאֵלֶיךָ תְּשׁוּקָתוֹ וְאַתָּה תִּמְשָׁל בּוֹ. עבדי יוסף ידריך וינהיג אתכם להפוך שוב לעם סגולה, העם הנבחר שיהא הגדול והמוסרי באנושות, ולהנהיגכם לחיי נצח, לפי התורה. רק הוא יודע מהו צדק אלוהי ומהו טוב מוחלט-שיפור הדנ"א, ומהו רע מוחלט- פגיעה בדנ"א, ויצילכם אם תבצעו דבריו, וגורלכם בידיכם בניי האהובים. היזהרו לנפשותיכם, שכן, בחירה ברוע תכחיד נפשכם ונשמתכם לנצח"סוף המאמר.