תמרדו בפיזיקאים שטעו, כי בגללם תיכחדו מיד מרעידות אדמה, לא מהחום! רק קוד הטבע חודר אלינו, ומקים בתוכנו סרט תמונות 'טבע', בעוד הפיזיות היא מטבע הנסתר מאיתנו לנצח.

מאת: יוסף זמירי 15.2.19   

סבל ומוות, אושר וחיי נצח מקורם בחלקיקי נפש פיזית בסיסית עם דנ"א משותף לכל הטבע.

פתיחה: במאמר מדעי זה אני מוכיח, וכך שובר קונצנזוס- קונספציה מוטעית של כל הפיזיקאים והאנושות- שאלפי שנים הם בטוחים שלפנינו טבע פיזי עם מרחבים אדירים, עליו אנו נעים, חיים, רואים וחשים אותו מתוך גופנו הפיזי, כולל כבידה ופיזיות. זה משגה ענק, ואוכיח לכם, שמה שלפנינו לא רק שאינו הטבע, אלא שהכל אשליה מושלמת. מה שאראה לכם כאן, גדול בהרבה מיציאת מצרים ומקריעת ים סוף ואוכיח לכם כיצד ואיך נעשים ניסים בטבע בדרך מדעית, שהמדע פספס אותם, כי הפיזיקאים לא חדרו לעומק חוקי הטבע. יותר מכך, אוכיח לכם בדרך משולבת ע"י הוכחת שתי טעויות הפיזיקה: ה-1 שלפנינו הטבע, וה-2 שקיימת רציפות תנועה וזמן בטבע. שתי הטעויות בנפרד מוכיחות שאלהים ברא את הטבע, ומטרתו מיקסום אושר האדם, וחיי נצח, והאדם החמיץ את מטרות אלהים. תוצאת הטעויות  נוראה: אנו בעיצומה של הכחדת האנושות לא מהתחממות גלובלית, אלא, מרעידות אדמה ואסונות טבע ההולכות וגדלות כי כדה"א רותח בפנימיותו, והחום סימפטום. אם יימשך חוסר מודעות האדם, גם לא נדע ממה ולמה הוכחדנו, ולא נוכל להציל עצמנו בגלל הערצתכם את הפיזיקאים כמו ניוטון ואיינשטיין ומומחי הקוונטים שטעו כי לא בדקו כלום לעומק, ולכן, בסיס הטבע רעוע כעלה נידף. הדתיים הסתפקו באמונה באלהים, וויתרו ברצון על הוכחת אלהים, וכך נתתם לדת הפיזיקה הטכנית לשלוט בעולם, במקום לערכים ומוסר שהוכחתי שהם חלקיקי נפש פיזיים בלתי מוחשיים בדנ"א משותף לאדם ולטבע שמהם נברא הטבע, כולל האדם. אוכיח לכם בדרך מוצלבת שהפיזיקאים מבצעים את הניסויים האמפיריים שלהם לא על הטבע, כי את הטבע לא ניתן לראות לעולם ולכן הפיזיקה אינה מדע אמיתי, למרות שקידמה קצת את המדע.  זהו מדע מפגר מאות אלפי מונים ביחס למיקסומיה תורת הטבע שהיא מערכת אחת שמסבירה הכל, ללא שום טעות ופרדוקס. כך למשל, אוכיח לכם שהטבע פועל ללא זמן בהווה, ומה שמגיע אלינו הוא רק קוד הטבע, וזה בכלל העבר, ומה שאנו רואים לפנינו זה תמונות 'טבע' שלא קיימות בכלל במציאות, והפיזיות שלנו מקורה בנפש הפיזית שבטבע שרק היא קיימת, ונפרדת לחלוטין מהתמונה!! האנושות נפלה בפח כי הניחו הנחות ובצעו ניסויי סרק לא על הטבע, במקום להוכיח חוקי טבע, אושר וחיי נצח! לכן הפיזיקה OUT . האבולוציה והמפץ גדול שגויים, והוכחתי שאלהים ברא את הטבע ואת ה'טבע', שכולו אשליה.

הוכחת חוק אי רציפות הטבע ב- 2014 מפריכה טעות 2 של הפיזיקאים שהיא הנחת רציפות הטבע.

כבר ב-2014 הוכחתי שקיימת רק אי רציפות בטבע הפועל ללא זמן: 'כדי לבצע תנועה יש הכרח בהתנתקות מוחלטת ממקום קודם, ונוצר פער נטול תנועה וזמן, אחרת אין תנועה'. לכן, 100% מהטבע איננו רואים לעולם, והוא גם פועל ללא זמן (אינו זמין לאדם כי אינו קולט אותו בתודעתו). הפיזיקאים לא מוכנים לקבל שכל גוף נע בטבע ללא תוואי, מרחב וזמן, למרות שזה מוכח גם דרך טעות 1 שלפנינו הטבע, כביכול. עכשיו הם ייאלצו להודות בכך, שכן הוכחתי שוב  שקיימת רק אי רציפות בטבע שהוא חוק טבע  ראשון, המוסבר בהחלפת תמונות! כיוון שאין זמן בטבע, ואילו ב'טבע' שלנו יש זמן, הוא גורם לנו לראות לפנינו רק רצף תמונות סטילס, שזהו סרט תמונות לפנינו. כך הוכחתי בדרך משלימה דרך טעות 2, שמה שלפנינו אינו הטבע!  ניתן לגלות את קיומו ומהותו של הטבע רק בהוכחת חוקי הטבע, וחוק הבסיס הוא חוק אי רציפות הטבע. הפיזיקה טעתה בכל ובגדול. הנוסחאות פשטניות וקידמו המדע רק בטכניקה חיצונית ושטחית!

הוכחת טעות 1 של הפיזיקאים שלפנינו זה לא הטבע, אלא רצף תמונות 'טבע'

הפיזיקאים טעו ואימצו את הגישה של החיות והאנושות שלפנינו הטבע,  למרות שלהסתמך על חושים זו טעות קשה, ועליהם היה להוכיח זאת בדרך מדעית, ואת זה לא בדקו עשו מעולם. הסיבה היא כי אף אחד מהם אף לא העלה בדעתו שזה לא הטבע לפנינו, כולל כל האנושות. כלומר, הם אפילו לא בדקו כלום לעומק בדרך מדעית, ולכן, בסיס הטבע לא נבדק ולא הוכח מעולם. למה זה  הטבע? מישהו בכלל ראה טבע? ויודע למה להשוותו?

הפיזיקאים אף קבעו שלא ניתן להוכיח את חוקי טבע שבאמצעותם אלהים ברא את הטבע (אם בכלל הוא קיים). התוצאה הייתה שבסיס הפיזיקה מושתת על הנחות ניסויים אמפיריים, במקום על הוכחות חד משמעיות. זה היה מהלך מסוכן מאד, שכן הבסיס רעוע, ואם יתברר שהפיזיקאים טעו, זו קטסטרופה, שהרי הניסויים מתבצעים על לא-טבע וכל בסיס הטבע שגוי. מלבד שזו שלומיאליות, יתכן והנזק לאנושות אדיר. בדיוק את הקטסטרופה הזו אוכיח לכם, שהתחממות גלובלית היא רק סימפטום ואינה נובעת מזיהום סביבתי שיצר 'חור' באוזון בגלל גזים מזהמים כמו דו תחמוצת הפחמן. הסיבה להתחממות היא בגלל שכדה"א רותח בפנימיותו, ואנו כבר בתהליך של רעידות אדמה ואסונות טבע, הגדלים בקצב הולך וגדל, שמהם ניכחד, בעוד לאף אחד אין שום מודעות למצב האמיתי הזה. גם אם הייתה מודעות, אין אפשרות למדע היום לטפל בזה, כי זה משהו חיצוני לנו, ואיננו יכולים להשפיע על כך, ככה כולם בטוחים. זו טעות, ויש יש לזה פתרון שאותו אציג בהמשך.

כבר בשנת 1000 לספירה הבינו הפיזיקאים, שכדי לראות את הטבע שלפנינו קוד אור חייב תחילה להיכנס לתוכנו, ורק אז מתאפשר לראות את הטבע. הפיזיקאים כל כך היו בטוחים ועוד מראש שלפנינו הטבע, עד שלא הבינו כי הם סותרים את חוקי ההיגיון והמדע! אם נניח שאור, שזה קוד ולא הטבע, חודר מהטבע שלפנינו לעיניים ומשם מועברת תמונה קטנטנה למוח שלנו, זה בלתי אפשרי לראות לפנינו טבע עצום תלת מימד, ועוד "שם בחוץ". שהרי אם נכנס קוד אור, זה לא הטבע בכלל, אלא, זה קוד שלו. ואם זה קוד מהטבע, אז זו תוצאה לפנינו, ולכן, את הטבע עצמו לא ניתן לראות לעולם! כך למשל, אם אנו רואים תמונה בטלוויזיה, אז את המקור שיצר את התמונה לא ניתן לראות לעולם. יותר מכך, התמונה קטנטנה וגם אינה פיזית, אז איך זה שהיא גדלה ומתעצמת לתלת מימד פיזי של פי מיליארדי מיליארדים בתוכנו בצורה כל כך ברורה עם פרספקטיבה, צבעים ואנו חיים בתוך הטבע הפיזי עצמו? הפיזיקאים גם לא הסבירו מעולם את המנגנון המדעי איך תמונה  קטנטנה "קופצת" מהמוח "החוצה" והיא מוגדלת כל כך! ועוד, איך ייתכן שהאור שמגיע ממיליוני שנות אור ויותר לתוכנו שורד ולא מתכלה, שהרי האור הוא אנרגיה! זה גם בלתי אפשרי שהדיוק של האור יישאר מיליוני שנות אור ולא ייוצר שום עיוות. האור חייב להיכחד ללא מנגנון מדעי לחידושו. יותר מכך, כל אופטיקאי יודע שהאור החודר לעין ממרחק קטן וגדול יחד, אינו מאפשר אבחון תלת מימד ופרספקטיבה. אבל, זה מה שאנו רואים, ולמדע אין שום הסבר לכך. למה? כי כלום לא נכון מכל מה שהם קבעו. הם נפלו קורבן לקונספציה מבלי שבדקו אותה.  יש חורים רבים היוצרים מסננת, ללא שום הסבר מדעי. הפיזיקאים פשוט אנסו בכוח את המדע, כדי להצדיק שלפנינו טבע!

שימו לב, שאתם רואים את גופכם מפנימיות ראשכם, ולכן, 'גופכם' הוא תמונה, ו'בחוץ' אתם רואים  'טבע' עצום אך, כולו תמונות. כלומר, 'גופנו והטבע כולו' הוא סרט תמונות לפנינו, ומי שרואה כל זאת היא הנפש הפיזית שלנו, שהיא הרואה, וממנה גם כל החושים שלנו, וגם הפיזיות וגם הכבידה, ואת הטבע לא ניתן לראותה לעולם! לכן, כל מה שאנו רואים לפנינו הוא סרט תמונות שמקימה הנפש הפיזית שלנו בפנימיותה בעזרת קוד הטבע שאינו פיזי, והפיזיות היא מהנפש הפיזית שלנו וכן מפיזיות נפש כל גופי הטבע, כולל החי, הצומח והאדם וגם הדומם. בכך מופרכת כל הפיזיקה, שכן היא מבצעת ניסויים אמפיריים על תמונות 'טבע' בעוד הטבע נסתר לנצח מהאדם, ואין לאף אחד מושג על הטבע האמיתי.  כלומר, בסיס הטבע היה נסתר מהם, וזו הסיבה שבחרו בהנחות וניסויים אמפיריים על הטבע שלפנינו. מכאן, ברגע שאני מוכיח בהמשך, שלפנינו זה לא-טבע, קורסת כל הפיזיקה שכן הניסויים האמפיריים לא מסוגלים לחדור למהות ושורש הטבע לעולם. אני כן הצלחתי בכך, ואף הצלחתי להוכיח

כיוון שהתבססתי  על הוכחת הטבע עצמו,  ללא צורך בניסויים אמפיריים הוכחתי את מהות הנפש הפיזית, שרק היא קיימת בטבע. הוכחתי כי סבל, מוות, אושר וחיי נצח מקורם בנפש בסיסית פיזית (נב"פ) עם דנ"א מהם ברא אלהים את הטבע, ללא זמן. רק באדם ברא אלהים בחירה חופשית אמיתית (בח"א) הגורמת, ע"י דחיית הנאה מיידית, לשיפור דנ"א, למיקסום אושר ולחיי נצח, מושגים רק ע"י שיפור הדנ"א, מה שלא קרה לאדם בפועל; ולהיפך, בחירה בהנאה גורמת לקלקול הדנ"א, לסבל ולמוות. המשך קיום נב"פ בטבע נעשה באמצעות זיווג -+ זכר ונקבה לחידוש אנרגיה מפסולת אנרגטית ע"י דנ"א הטבע. כיוון שהאדם בחר ברע ובשחיתות, כדה"א רותח בפנימיותו ומאיים מיידית ברעידות אדמה קשות, והתחממות חיצונית היא רק סימפטום. אפשר לקבוע כי מערכת הדנ"א שהאדם אחראי לשיפורה, או לפגיעה בה נעשית ע"י "וירוס" המושפע מהאדם!!

כאשר אנו בקשר פיזי עם התמונות, אנו חשים בפיזיות שלהן, וכן גם בכבידה. זו ההוכחה שפיזיות, חושים וחיים הם מהנפש הפיזית שבטבע נסתר, ולא מגופנו, שהוא תמונה נפרדת לגמרי מהנפש! הפיזיקאים התבלבלו בין נפשנו הפיזית שלא ניתן לראותה, ושרק היא קיימת, לבין תמונה שמעצם זה שרואים אותה, אינה הטבע. בטעות כולנו מייחסים קול, שמיעה, קור וחום לתמונות חסרות חיים. סוף פתרון פרדוקס.

הכל קורה רק בטבע בהווה, בלי זמן. פענוח קוד שלו-סרט תמונות מתחלפות- וזה העבר, עם זמן!

הקשר בין הטבע לבין ה'טבע' שלפנינו. הכל קורה תמיד רק בטבע פיזי בהווה– שם אוכלים, מרגישים, חשים, רצים, עולים ויורדים. אז, נשלח קוד מהטבע, ומגיע לנפשנו הפיזית, וזה תמיד עבר המפוענח לכמות עצומה של מאות אלפי תמונות בשנייה. לכן אין זמן בטבע! הטבע אינו זמין, והנפש לא מודעת לטבע. הקוד פורץ מבפנים קדימה, ומקים בנפש מודעות חלקית ע"י זמן, הקולטת חושים חלקיים, שהם חלק מזערי של עשרות תמונות בלבד. כך נוצר 'טבע' עצום עם זמן, חושים ונפש פיזית, שאינו חלק מטבע ללא זמן! התמונות בנפש הפיזית הן טרנספורמציה מקוד הטבע, והן תמיד רק העבר, המציג לנו בתמונות ברורות חלק קטן ממה שקרה קודם בטבע הנסתר. התמונות שאנו רואים לפנינו הן קוד מפוענח מהטבע בו בוצע הכל קודם, וכאן ב'טבע' מופיעות כתמונות בדיעבד ואינן קיימות במציאות. למשל, מדרגות שאנו עולים וכן תמונת עצמנו 'העולה' בהן, לא קיימות במציאות. כאן ב'טבע' זהו קוד המפוענח לתמונות עצומות מוגדלות בעדשה מגדלת בנפשנו, ואנו רואים וחשים מנפשנו הפיזית את תמונת גופנו 'עולה' במדרגות. הכל קורה בנפש הפיזית, ולא 'בחוץ'. הפיזיקאים טעו כשחשבו שרק האור נכנס אלינו, ומלפנים. כל קוד הטבע, הכולל את כל החושים שלנו, תחושות ורגש, חודר אלינו מבפנים ופורץ קדימה. במקביל, הנפש שבטבע מקבלת לתוכה קוד טבע, המפוענח מכל גופי הטבע: דומם, צומח, חי והאדם. קוד הטבע כולל הן את תמונתנו, והן תמונות נוספות, והפיזיות היא מנפש שלנו עם מודעות, וכן מקוד פיזי של התמונות שמוקמות בנפשנו הפיזית. כיוון שהטבע פועל ללא זמן, אזי שום נפש אדם לא רק שלא ראתה טבע לעולם, אלא, אף אינה מודעת לטבע. הנפש שלנו, שהיא האני שלנו, אומנם יושבת בטבע, אך כיוון שיש בה זמן, היא אינה שייכת לטבע שהוא ללא זמן. לכן, 100% מהטבע נעלם ממודעות האדם, והפיזיקה פשוט לא קיימת! אתם שואלים למה? כי היא מבצעת ניסויים אמפיריים על לא טבע, ובטוחה שזה הטבע.  על הנזקים הנוראים שהפיזיקאים גרמו לאנושות בגלל טעות זו- בהמשך.

אך, טעות הפיזיקה גדולה הרבה יותר: הוכחתי שהכל מוקם בנפש הפיזית של כל אחד מאיתנו בנפרד. לפיכך, יש 7.5 מיליארד 'טבע' שמוקמים מטבע פיזי אחד, בזווית ומיקום שרק נדמים אחד! למשל, כשראובן אומר לאשתו: 'בוקר טוב', הם נמצאים כל אחד ב'טבע' נפרד, אך בטוחים שהם בטבע אחד. הכל מבוצע בטבע ללא זמן, כשלכל אחד 'טבע' שלו בפנימיות נפשו הפיזית. תמונות וקול הם כפולים, בשני 'טבע' נפרדים, הבונים אשליה של טבע אחד.

חלומות. עכשיו גם מוסבר מדעית כיצד מוקמים חלומות תלת מימד פיזיים בתוכנו. הם אינם מוקמים בגופנו שהוא תמונה. הם מוקמים בנפש הפיזית שלנו וכל מרחבי החלום לא קיימים, ופיזיות החלומות היא מנפש פיזית וקודים פיזיים של התמונות. יש קשר בין ה'טבע' שלנו לחלומות שלנו, והוא הנפש הפיזית, שהיא הפלטפורמה לשניהם.

האנושות בטוחה שהטבע לפנינו חי ובתנועה. אך, כלום לא זז בו, והכל אשליית תנועה

הכל קורה רק בטבע פיזי בהווה, בו תנועת גופים היא ללא זמן. הקוד מציג טרנספורמציה עם זמן של התנועה בטבע, בפנימיות הנפש, והיא רואה סרט תמונות עבר לפניה, עם תנועות גופים, שבוצעו קודם בטבע. שינוי מיקום גופים בין כל שתי דפי תמונות, יוצר אשליית תנועה. ככל שכמות הדפים המוחלפים בשנייה רבה יותר, וככל שמיקום הגוף במרחק גדול יותר, המהירות V גבוהה יותר. כך ניתן להתאים מהירות אור C=300K בשנייה < מאשר בטבע, וכך הלאה בפונקציות מותאמות במדויק לטבע. אבל, ב'טבע' אין שום תנועה בכלל. הנפש רואה את הגוף עולה, מזיע בטיפוס על האוורסט, אך זו אשליה בדיעבד, כי הכל חילופי תמונות. "האוורסט" נמצא בטבע ללא זמן, ורק שם מזיעים ומטפסים ורועדים מקור. אנו בטוחים שאנו נעים על הטבע, אבל, להיפך, ה'טבע' נע אלינו בחילופי תמונות וכלום לא זז, כולל גופנו. הכל אשליית תנועה . לכן, שמש וירח ומערכות הכוכבים לא זזים ב'טבע', כי הכל חילוף תמונות.

הלם לאנושות: כלום לא זז. מרחבי 'טבע' עצומים לא קיימים גם פיזית. הם אשליה מנופחת בנפש!

אסביר זאת במילים פשוטות ומובנות. קוד הטבע אינו פיזי. הוא חודר מהטבע לפנימיות נפשנו הפיזית, ובונה בה מרחבי תמונות תלת מימד-אשליה, בעוד הפיזיות היא מהנפש הפיזית. הנפש הפיזית היא קטנטנה ביחס לתמונת גופנו ול'טבע' הגדול פי מיליארדי מיליארדים מכל הקוד הפיזי. את גופנו הפיזי העצום אנו רואים מתוך נפשנו, הקטנטונת ביחס לגופנו הפיזי והכבד. שאלה: איך ייתכן שאתם נוגעים בכל חלק מגופכם והוא פיזי? נוסחאות תלת מימד מאפשרות אשליית מרחב, אך, מהיכן הפיזיות? תשובה: הקוד צמוד-דבוק לנפשנו הפיזית הקטנטנה, והמפגש בונה מרחב אדיר שכולו פיזי. כיוון שהנפש הפיזית קטנטנה, מכאן מוכח שבפועל אין מרחב והוא אשליה. כך קורה לכל קוד פיזי של כל תמונות ה'טבע' העצומות. התוצאה: אין כלום במרחבי ה'טבע' התוססים- שהם מציאות לא קיימת. בזה אני מוכיח שוב שניסויים אמפיריים נעשים על 'לא טבע', ומופרכים! שוב מוכח שאבולוציה ומפץ גדול שגויים. ככל שהפיזיקאים יחתכו ויעמיקו פנימה, יראו רק תמונות עם זמןהטבע'- תוצאה, ותמיד ייראו רק תמונות. לכן, 100% מהטבע נסתר לנצח מהאדם. ניתן לגלות קיומו ומהותו של הטבע רק בהוכחת חוקי הטבע, וחוק הבסיס הוא חוק אי רציפות הטבע. הפיזיקה טעתה בכל ובגדול. הנוסחאות פשטניות וקידמו המדע רק בטכניקה חיצונית ושטחית!

אוכיח שוב, שאלהים ברא את הטבע, שיש לו מטרה והיא מיקסום אושר האדם שהוא פיזי- נפשי.

הוכחה: כדי לבצע תנועה בטבע ללא זמן, יש הכרח באנרגיה שכן כל גוף בטבע מתקדם ב'קפיצה נטולת זמן' (קנ"ז) (שהאדם אינו מודע לה). לכן, כל הפעילות מתבצעת בטבע ללא זמן שאומנם 100% נסתר מאיתנו, אבל, יש הכרח בשימוש באנרגיה בטבע, כבר בתנועה הראשונה להקמת הטבע. מכאן, שעוד טרום הקמת הטבע, ישות על שהוא אלהים, ברא מראש את האנרגיה והקצה אותה מראש לפנימיות מיליארדי מיליארדים חלקיקי הטבע הקטנים 0Z שברא לביצוע קנ"ז. כן ברא מנגנון קבוע עם מרכיב נפשי ומחשבתי פיזי, ודנ"א עצמאי פיזי להתפתחות הטבע, שהם נפש בסיסית (נ"ב-0Z), ללא התערבות אלהים, עם אינטרס למיקסום הנאה ואנרגיה  לזיווג -+ זכר ונקבה.  הזיווג מלווה בחידוש אנרגיה מפסולת (זהו ההסבר לחוק שימור האנרגיה). כך שינע אלהים את מיליארדי מיליארדים נ"ב  לברוא כרצונו, ללא התערבותו וללא זמן, את הטבע מהדומם ועד האדם, כי ידע מראש מהו מיקסום הנאה ואנרגיה של נ"ב-0Z . לכן קיים דנ"א פיזי משותף  לאדם ולטבע. כלומר, גם הדומם הוא אורגניזם חי עם נ"ב. אבל, רק באדם ברא אלהים נשמה, שהיא חלק ממנו, והיא מקור הערכים והמוסר. מטרת אלהים היא שיפור דנ"א נפש האדם באמצעות בחירה חופשית אמיתית (בח"א), שאותה אלהים אינו יודע מראש, שהיא ויתור על הנאה מיידית לטובת ערכים, מוסר ונתינה. כך זיווג -+ גורם פיזית למיקסום אושר= טוב, שהיא שיפור דנ"א האדם, ורווחתו גדלה, ולהיפך אם בחר בהנאה מיידית= רע, פגיעה בדנ"א. לפיכך, אני מוכיח בזאת, כי ערכים ומוסר, טוב ורע, אושר ושחיתות הם חלקיקים פיזיים מוחלטים של נ"ב. מש"ל. כך אני מוכיח: קיימת מערכת אחת ויחידה בטבע המוכיחה שהכל אחד.

האנושות באיום הכחדה לא  מהתחממות חיצונית, אלא,  מרעידות אדמה כי כדה"א רותח בפנימיותו.

כיוון שדנ"א האדם זולג  בזיווג -+ לכדה"א (טבע), איזון ויציבות, אושר וסבל כולל הדומם מותנה רק באדם.

אולם, האדם בחר ברע. לפיכך דנ"א האדם נפגע, זלג לדנ"א כדה"א ששובש כוח המשיכה שלו, והוא רותח בפנימיותו מהרע ושחיתות האדם. לכן, אנו בעיצומה של הכחדת האנושות מאסונות טבע איומים, ובעיקר רעידות אדמה. הפיזיקאים טעו בגדול, כשקבעו שהסיבה להכחדה היא התחממות גלובלית וחום חיצוני וניתן לעצור ההכחדה, ע"י אמצעים חיצוניים למניעת זיהום הסביבה. זו טעות בדיאגנוזה, כי התחממות היא סימפטום חיצוני. דרך יחידה לגרום לעצירת ההכחדה היא שיפור דנ"א האדם, שירגיע ויאזן את כדה"א. לפיכך, על האדם להתעשת ומיד ולהבין את טעויות הפיזיקאים שהן קריטיות. טעות 1 מוכיחה שלפנינו זה לא הטבע. לכן, הניסויים האמפיריים מופרכים, ומי שברא את העולם הוא אלהים ועשה זאת ללא זמן, והטבע נסתר. טעות 2 מוכיחה ותומכת בטעות 1, אך מוכיחה שכן ניתן להוכיח חוקי טבע, וכן שיש אלהים והוא הבורא, וזה לא עניין של אמונה, והפיזיקאים כשלו בכל, עד לאבדון.

שחיתות ואושר הם חלקיקים פיזיים לא מאובחנים בדנ"א  הנפש, מקור סבל ומוות , אושר וחיי נצח!

0Z הם חלקיקי נפש בסיסית שאין אפשרות בשום ניסוי אמפירי לאבחנם, כי הם פועלים בטבע ללא זמן. ניתן רק להוכיח את קיום הטבע ומטרותיו, כפי שאני עשיתי. מקור הווירוסים הוא בטבע, והם חלקיקים פיזיים. טוב ורע, אושר וסבל, הם חלקיקים פיזיים משותפים לאדם ולטבע. הם מקור האושר וחיי נצח והכל אמת, אם נפעל נכון לשיפור דנ"א האדם, שמאזן מיד את הטבע. האדם בחר ברע, ודנ"א האדם התקלקל ונפגע, וזה גורם לסבל, חוסר איזון, חוסר נתינה ואגואיזם, עד להכחדה. את כל אלו ברא אלהים מראש טרום הבריאה, למקרה שהאדם יבחר ברע, בשחיתות ובחוסר מוסריות. במקרה זה דנ"א האדם המושחת זולג לחי, לצומח ולדומם, ומגביר בהם שחיתות ורוע. לפי הידע המדעי שברשותי, תוך פחות מ- 10 שנים כל האנושות תיכחד מהווירוס. אולם, המצב גרוע מאד, כי בגלל התעלמות האנושות מכך, לא התכוננו לכלום. אנו עומדים תוך זמן קצר, להגיע לאל-חזור, ועל האנושות להתעשת מיד, ולהבין שערכים ומוסר הם חלקיקים פיזיים בדנ"א שלנו.

הדרך האחת היחידה להצלת האנושות מהכחדה, היא שיפור דנ"א האדם במיידי שיוביל לאושר האדם וזו הדרך לחיי נצח ואיזון כדה"א.

כל חודש נוספים מיליונים למאגר המוות. הוכחתי רגע לפני אל-חזור את טעויות הפיזיקאים. כל אדם בר דעת חייב לעצור זאת מיד. יש להתכונן מיד פיזית בישראל ובעולם למניעת רעידות אדמה, להילחם בשחיתות, ולפעול לשיפור דנ"א האדם. זו דרך אחת ויחידה להצלת האנושות לחיי נצח. סוף.