גילוי הסוד הגנוז-שאלהים ברא בנפשנו סרט 'טבע' בלי מרחב, זמן ותנועה, והטבע נסתר וללא זמן-מוכיח שאנו בהכחדה מרעידות אדמה והחום סימפטום, ובאתי לכאן לעזור בהצלת האנושות!

 

גילוי הסוד הגנוז- שאלהים ברא בנפשנו סרט 'טבע' בלי מרחב, זמן ותנועה, והטבע נסתר וללא זמן- מוכיח שאנו בהכחדה מרעידות אדמה והחום סימפטום, ובאתי לכאן לעזור בהצלת האנושות!

 

מאת: יוסף זמירי 12.03.19

ההוכחה שאני כאן בשליחות היא מדעית: הפיזיקאים לא בדקו חלופות להנחות שלפנינו טבע, ובו רציפות, וטעו- לו בדקו היה מוכח שקיימת רק אי רציפות המבוצעת בחילוף תמונות ללא זמן בתוך נפשנו, הקולטת רק עשרות בשנייה וכך נוצרת אשליית תנועה בגלל שינוי מיקום וכלום לא זז, ואין כלום בחוץ. לכן הכל נעשה בהווה בטבע השולח קוד מפוענח לסרט 'טבע' לפנינו. הפיזיקה מופרכת כי הניסויים הם על תמונות סרט- עבר. האנושות בהכחדה מרעידות אדמה ולא מחום, וכדה"א רותח בפנימיותו ויש כבר 3 מיליארד הרוגים כי לא הקשבתם. אלהים נגלה אלי פיזית ב-2014 בנעילת דלת ביתנו ללא מפתח (!) כסימן "כן", להזהירכם מאל-חזור וזלזלתם!

פתיחה. אלהים נגלה אלי פיזית ב-2014 בנעילת דלת ביתנו ללא מפתח (!) כסימן "כן", ומאז הוא ממשיך בכך עד היום, בסימן "כן" לאישור פיזי למחשבות, רעיונות והוכחות שלי. אלהים מדגיש בפניי, שזה תואם את התגלותו למשה בסנה, אלא, שעתה אישר לי שאומנם האנושות בהכחדה מרעידות אדמה, והתחממות גלובלית היא רק הסימפטום, בדיוק כפי שהוכחתי במאמר המרכזי באתר. אלהים אמר לי שהוא שלח אותי ברגע האחרון להציל את האנושות מהכחדה, כי הוא המדריך האישי שלי והכין אותי לכך כבר מקדמא דנא. לאחרונה אף אישר לי, בנוכחות אחרים, שבאתי מהאלוהות להוכיח את טעויות הפיזיקאים והאנושות שתמכה בהם.

מקור הקטסטרופה וההכחדה הוא ששום פיזיקאי לא בדק חלופה! זה התחיל בכך שהפיזיקאים מעולם לא בדקו את מהות בסיס הטבע. הם קיבלו את גישת החיות והאדם, והניחו שמה שאנו רואים לפנינו הוא הטבע מבלי לבדוק חלופה, שאולי זו טעות, ולבדוק זאת מדעית (טעות 1). שום אדם באנושות, מלבדי, אף לא העלה בדעתו שמה שלפנינו אינו יכול להיות הטבע כי מגיע לתוכנו קוד הטבע ולא הטבע! שום פיזיקאי ואדם מלבדי גם לא בדק מעולם חלופה להנחת רציפות הטבע (זמן ותנועה), שהיא הנחת אי רציפות הטבע, דבר הכרחי במדע (טעות 2). ניוטון הדתי אף קבע: "אין אפשרות להוכיח חוקי טבע שהם מעל ומעבר ולא את אלהים, ויש לעסוק רק ב'איך' ולא ב'למה'". הפיזיקאים לא בדקו כלום בבסיס הטבע. במקום שהפיזיקאים יבססו את המדע על הוכחות וחוקי טבע, הם עברו להנחות וניסויים אמפיריים שפירושו מדע לא מדויק, ובסיסו רעוע!

הסוד הגנוז: הפרשי מהירות. מה שאנו רואים לפנינו ממש לא קיים, ואנו מבצעים ניסויים אמפיריים על תמונות שלא קיימות במציאות, שהן אשליה בנפשנו! מה שאנו חשים ומרגישים הוא חלקי, ומקורו בטבע ללא זמן שברא אלהים. אבל, האדם לא מודע למערכת ייחוס מהירה זו, בה אלהים מנצל הפרשי מהירות של חשיבה, קליטה, עיבוד נתונים וביצוע בפועל, ביחס לאדם האיטי. כך ברא אלהים בתודעת נפשנו הפיזית אשליית זמן, מרחב ותנועה לפי תכניתו, ע"י החלפת תמונות (סרט) שלא קיים, שמקורו טבע ללא זמן, הבונה 'טבע' עצום שלא קיים! הפיזיקאים ויתרו על הוכחות, ואני היחיד שיודע מה קורה בטבע ללא זמן. אוכיח שיש אלהים ומטרתו מיקסום אושר וחיי נצח לאדם ע"י שיפור דנ"א, ורשלנות הפיזיקאים והאנושות המיטה עלינו הכחדה נוראית:

האירוע המדהים הראשון של התגלות אלהים לפניי, קרה לאחר שהפרכתי את תורת היחסות של אינשטיין ב- 2012, ואלהים אמר לי שהוא זה שהודיע לי בתיקשור חיצוני (הקלטת בידי) כבר ב- 1991, שאפריך את אינשטיין, וב-2011 הוא זה ששלח אותי לבצע משימה זו, וכך עשיתי בספרי "תורת מיקסומיה כבסיס להפרכת תורת היחסות של אינשטיין". אז הבנתי מה זה דעות קדומות. שום פיזיקאי לא היה מוכן לקבל שהפרכתי את אינשטיין ושמדובר בעצם בחוק חיבור המהירויות, וכל הניסויים האמפיריים "שהוכיחו" זאת, הם טעות! המשכתי בהוכחת מיקסומיה באמצעותה ברא אלהים את הטבע: עד 2014 הפרכתי את כל הפיזיקה בשורש, והוכחתי שלא רק שניתן להוכיח את קיומו של אלהים, בניגוד לכל מה שהאנושות בטוחה וטועה, אלא, גם הוכחתי את 7 חוקי הטבע של 'מיקסומיה תורת הטבע', איתם ברא את הטבע(!), שהפיזיקאים וכל האנושות בטוחים וטועים, שלא ניתן להוכיחם כי הם, כביכול, מעל ומעבר! הוכחתי שקיימת רק אי רציפות בטבע, הדורשת בהכרח אנרגיה בכל תנועה, ומכאן שישות שהוא אלהים ברא עוד טרום הבריאה את האנרגיה ואת המנגנון לחידושה העצמאי בזיווג-+ זכר ונקבה. זו ההוכחה שאלהים ברא את הטבע, ולפיכך האבולוציה והמפץ הגדול מופרכים!

הוכחתי, כהמשך להפרכת אינשטיין, שבבסיס הטבע קיימים חלקיקי נפש פיזית בסיסית 0Z עם דנ"א פיזי , שלא ניתן לאבחנם בשום ניסוי אמפירי, וזה ברור, אך, כן ניתן להוכיח את קיומם, ומהם ברא אלהים את הטבע והאדם בדרך עצמאית לפי תכנון שלו מראש. מטרת הטבע, שכולו בנוי מנפש פיזית בסיסית, היא מיקסום הנאה ואנרגיה, ולאדם מיקסום רווחה, אושר וחיי נצח. 0Z הפיזי משותף לכל הטבע כולל הדומם, הבנוי מנפש פיזית, וכל הטבע הוא אורגניזם חי! זו המהפכה האדירה ביותר שהייתה אי פעם באנושות, שכן במערכת אחת ויחידה 'מיקסומיה תורת הטבע' הוכחתי, ללא הנחות, את מהות הטבע והמטרה שהציב אלהים בבריאה, שהיא מוחלטת והיא מיקסום אושר האדם וחיי נצח. האדם נכשל בביצוע מטרת אלהים, והעדיף הנאה ושחיתות.

אך, ההפתעה המזעזעת ביותר הייתה ההוכחה שלי שהאנושות עומדת להיכחד מיד בגלל התנהגות מושחתת של האדם. הוכחתי שרק לאדם, בהשפעת הנשמה שהיא מקור הערכים והמוסר, ישנה בחירה חופשית שגם אלהים אינו יודע מהי. ברגע שהאדם מתגבר ודוחה הנאה, באופן מיידי זיווג -+ זכר ונקבה מבוצע ברמה פיזית גבוהה יותר בדנ"א פיזי של הנפש הבסיסית שבו, ורמת הרווחה/ האושר שלו גדל, כי הדנ"א הפיזי שלו נפתח כמו פרח וזה הגדרת 'טוב'. ולהיפך, העדפת הנאה מיידית בונה זיווג -+ נחות , ופרח הדנ"א נסגר ונובל וזה הגדרת 'רע'. לכן, טוב ורע הם פיזיים ומוחלטים. כיוון שהאדם בחר ברע, חלה הידרדרות מוסרית ושחיתות, שהיא פיזית. זיווג -+ שנעשה עם הטבע, ובמיוחד עם כדה"א הפיזי, גורם לכך שמנגנון חידוש האנרגיה מפסולת האדם המושחת פוגע באיזון כוח המשיכה שלו ומשבשו, וכך כדה"א רותח בפנימיותו, ואנו עתה בעיצומה של הכחדה מרעידות אדמה ואסונות טבע, ללא מודעות האדם. כיוון שהפיזיקאים לא מסוגלים לאבחן בשום ניסוי אמפירי את הנפש הבסיסית 0Z, הם חשים בסימפטום שהוא התחממות כדה"א המלווה גם בסטיות אקלים קשות, צונמי, אסונות טבע, וכיוב', בעוד את הדיאגנוזה לא יוכלו לגלות לעולם, כי הם טעו ובחרו בהנחות וניסויים אמפיריים במקום בהוכחות חוקי טבע, כפי שאני עשיתי. יותר מכך, ברגע שהפיזיקאים יבינו כי אנו בהכחדה מרעידות אדמה, לא יהיה בידם שום פתרון להפסקתן, שאותו ניתן רק להוכיח! וההוכחה היא רק אצלי, מציל האנושות.

ב- 2015 עוד נותרו 24 שנים להכחדה מרעידות אדמה ואסונות טבע כפי שהוכחתי במאמר המרכזי באתר, וניתן היה להציל האנושות בכמות נפגעים קטנה. פיזיקאים ובעלי השפעה ממש סירבו לקרוא ואף אחד לא קרא בעיון כלום, מתוך זלזול, התנשאות ודעות קדומות, גם שופטים שזה תפקידם ועד העליון, בושה עצומה לישראל. כמות ההרוגים הוודאיים מההכחדה עלתה לאחרונה למעל 3 מיליארד, כי לא התכוננו לכלום, וגדלה כל חודש בעשרות מיליונים, וזה מזעזע. תובנות אלו אישר לי אלהים בנעילת דלת "כן", ומשך ההכחדה 10 שנים. יותר מכך, אם נגיע ל"אל חזור" וזה יקרה בפחות משנתיים, לא ניתן יהיה להציל איש מתוך 7.5 המיליארד! שואה!

את ההוכחה המוחלטת שהפיזיקה מופרכת בשורש ובגלל הפיזיקאים האנושות בהכחדה, אציג עכשיו: לפנינו 'טבע' בלי מרחב, זמן ותנועה-אשליה שברא אלהים בנפשנו וניסויים אמפיריים על תמונות והטבע נסתר לנצח.

כזכור לעיל, הפיזיקאים קבעו אקסיומה שלפנינו הטבע, מבלי להוכיח זאת, ומבלי לבדוק חלופה. אוכיח שמה לפנינו אינו הטבע: כדי לראות, קוד אור מהטבע נכנס לתוכנו ומקים בו תמונה. רק את פענוח הקוד לתמונה ניתן לראות ומכאן, את הטבע עצמו לא ניתן לראות לעולם! זו ההוכחה שלפנינו זה לא הטבע.

אוסיף: כיוון שהתמונה היא תוצאה, היא אינה מחזירה קוד, ומכאן שוב, מה שאנו רואים לפנינו אינו הטבע, כי טבע מחזיר קוד. היות שאנו רואים את גופנו, הוא תמונה כי אנו רואים אותו מתוכנו. מכאן, תהליך הראייה מחייב שרואים רק מהנפש, כי הגוף תמונה, והקוד חודר ומתפרץ מפנימיות נפשנו הפיזית שבטבע, ומייצר מאות אלפי תמונות בשנייה. אבל, תודעת הנפש שלנו איטית והיא מקימה בתוכה רק עשרות בודדות של תמונות. זה מוכיח שבטבע המהיר אין זמן (הטבע אינו זמין לאדם שאינו מודע לטבע), כפי שכבר הוכחתי לעיל. לכן, התמונות המפוענחות בנפש הפיזית שלנו, הרואה וחשה, הן רק חלק שנבחר "בפינצטה" מדויקת מחלקי פיקסלים של מאות אלפי תמונות בשנייה. לכן, מה שרואה הנפש הוא חלקי, רק תמונות סלפי של עצמה, וכן תמונות כל גופי ה'טבע' מהדומם, הצומח, החי והאדם, בזווית מתאימה.

המרחב התלת מימד והפרספקטיבה של תמונות ה'טבע' הן אשליה ולא מציאות שקיימת רק בטבע, שנבנית מרובד שכבות של מאות אלפי חלקי תמונות, הבונות אשליית תמונת מרחב 'אמיתי' בתוך הנפש שלנו, שמקורה בטבע ללא זמן, שם הכל מבוצע, בעוד לפנינו ב'טבע' הכל הוא אשליה. ז"א, הכל נעשה תמיד רק בטבע בהווה, ללא זמן, שם אנו רצים, קופצים, מזיעים, נושמים, עולים ויורדים. כל זה מפוענח לקוד תמונות בשילוב הנפש הפיזית שלנו, ומה שאנו רואים הוא העבר- אשליית תמונות שלא קיימות במציאות- ניצול הפרשי מהירות.

שילוב הנפש הפיזית והקוד הוא שבונה את אשליית מרחבי ה'טבע'. הנפש הקטנטנה רואה מפנימיותה את תמונת ראשנו וכן תמונות 'טבע' עצום ומוגדל במיליארדי מיליארדים ביחס לנפש הפיזית. הפיזיות, החיים והכבידה שמקורן כביכול בתמונות ה'טבע', הן לפיכך אשליה, שכן המקור אינו בתמונות, אלא בנפש הפיזית שלנו שבטבע, וכן בנפש פיזית המסתתרת מאחורי כל תמונת 'טבע' שאנו רואים. כזכור, כבר הוכחתי לעיל כי כל הטבע נברא מנפש בסיסית 0Z, ומכאן, כל הטבע הוא נפש פיזית, כולל הדומם, והכל מערכת אחת ויחידה- מיקסומיה. תנועת הגופים לפנינו הן אשליה הנבנית בדרך אנימציה, ע"י שינוי מיקום בין כל שתי תמונות המוצגות לפנינו. המהירות נקבעת בגודל הפרשי מרחק בין התמונות, וכן בכמות דפי תמונות מוחלפות. לא אנו נעים על הטבע, אלא, ה'טבע' נע לקראתנו-הנפש- בחילופי תמונות בתוכנו והכל אשליה, ואין שום תנועה ב'טבע'- הכל תמונות מתחלפות. 'קפיצה נטולת זמן' מבוצעת בחילופי תמונות ללא זמן הבונים אי רציפות, היוצרים אשליית רציפות תנועה וזמן.

עכשיו שיא האשליה המוכיח שאין כלום לפנינו: כיוון שאנו חשים ורואים הכל בגדלים עצומים כל כך, הדבר מחייב שכל ההגדלה לעיל אינה קיימת בפועל, אחרת פירוש הדבר שנכנסת פיזיות ממשית לנפשנו שמכילה גלקסיות עצומות עם מרחבים של מאות שנות אור בתוכנו, וזה לא קיים בפועל. מכאן, שהמרחב התלת מימד לא קיים כלל. כאשר קוד הטבע צמוד לנפש הפיזית, נבנית בה אשליה מנופחת שברא אלהים בתוך נפשנו, בעוד כלום לא מוגדל, והכל אשליה- אין כלום. כלומר, כל מה שאנו בטוחים שזה טבע פיזי עצום תלת מימד עם מרחבים של שמש, ירח וכוכבים וגלקסיות ללא ספור עם מיליוני שנות אור, לא קיים! הכל אשליית שילוב קוד טבע מתחלף עם נפשנו הפיזית, וכלום לא זז ולא קיים. מה שקיים הוא רק נפש פיזית חלקית שמוקמת מטבע ללא זמן!

עכשיו אני מספק גם פתרון מדעי מוחלט לחלומות שלנו עם הפיזיות והמרחבים העצומים שבתוכנו, שהכל נבנה בנפש הפיזית שלנו, בעוד המרחב, הזמן והתנועה לא קיימים והם אשליה. רק הוא- אלהים מסוגל לתכנן ולהוציא כל אלו בדיוק כה רב. כל זה היא הוכחה נוספת שאלהים ברא את הטבע, ואת ה'טבע' שלפנינו.

7.5 מיליארד 'טבע' מוקמים בנפש הפיזית שכולם אשליה, וקיים רק טבע פיזי אחד הפועל ללא זמן. הכל נעשה רק בטבע אחד בהווה ללא זמן, והוא שולח קוד לכל נפש פיזית מתוך 7.5 מיליארד שבאנושות וזה העבר הבונה בנפש סרט תמונות 'טבע' שהן אשליה. כיוון שאין זמן בטבע, אין מודעות לשום אדם לקיום הטבע. ניתן רק להוכיח קיומו ומטרותיו, ושאלהים ברא אותו, כפי שאני הוכחתי באמצעות מיקסומיה תורת הטבע. מכאן מוכח שהקוד והנפש הפיזית של כל אחד מתוך 7.5 מיליארד, הם רק חלק מהטבע ללא זמן, ומוקמים מחלקי נפש פיזית, שרק היא קיימת. כל תמונות ה'טבע' והמרחבים העצומים התלת מימד עם זמן ותנועה הם אשליה בדיעבד- העבר, ולכן הם לא קיימים כלל. אין שום תנועה ב'תמונות ה'טבע' שלפנינו, ומכיוון שאין זמן בטבע, אשליית הזמן מוקמת בכל נפש פיזית שלנו. האשליה מאפשרת תמונה חלקית מהטבע, כל אחד בזווית שלו. זו הסיבה שכולנו בטוחים שה'טבע' הוא אחד, והוא ב'חוץ'. ז"א, אנו לא מודעים שה'טבע' הוא בתוכנו בנפש. להיפך, אנו בטוחים שהגוף שלנו פיזי, וכך גם כל גופי ה'טבע', עד כדי כך האשליה מושלמת. אך, בנוסף, כיוון שהטבע פועל ללא זמן (אינו זמין לנו) אין לנו מודעות לקיומו, ואנו בטוחים שמה שלפנינו הוא הטבע האמיתי.

הפרכת כל הפיזיקה, ניוטון, אינשטיין והקוונטים. כל הפיזיקה היא טעות אחת גדולה, השווה פחות מקליפת שום. היא בכלל לא מדע אמיתי, אלא משהו שמתחזה למדע. הפיזיקאים הונו אנושות שלמה, כי בגלל שטחיות ושרלטנות לא בדקו שום חלופה בבסיס הטבע. התוצאה המדעית היא מגוחכת: הפיזיקאים מבצעים ניסויים אמפיריים על תמונות, לא מודעים שיש טבע אמיתי, ושיש אלהים, וכל האבולוציה והמפץ הגדול לא קיימים. לו היו מתאמצים ומפעילים את הראש, היום לא היינו מוכחדים. כך הפרכתי את אינשטיין, ניוטון והקוונטים והכל באתר שלי mixumya.net. הפיזיקאים בטוחים שלפנינו הטבע, עד שאנסו בכוח את המדע וללא שום הסבר מדעי קבעו שתמונה קטנה במוח קופצת מחוץ לגוף ורואים טבע לפנינו (שאותו לא הוכיחו מעולם).

מטרת אלהים היא בחירה חופשית אמיתית לשיפור הדנ"א לאושר וחיי נצח. אז למה ברא אלהים 'טבע' כזה בכל אחד מאיתנו בנפרד? למטרת שיפור הדנ"א שלנו, וכפי שהוכחתי במשפט 68 במאמר המרכזי, רק לאדם קיימת בחירה חופשית אמיתית, שגם אלהים לא יודע אותה.

הצלת האנושות מהכחדה, אושר וחיי נצח לראויים היא מטרתי. העבודות המדעיות שבצעתי חורגות מהחשיבה האנושית, ונעשו בשנים מעטות. שום בן אנוש לא מסוגל להגיע לעולם למה שאני בצעתי, ועוד בשנים ספורות. לשם כך הגעתי לכאן מהאלוהות כאדם רגיל, ועברתי סבל רב כדי להכשירני להצליח להציל את הראויים מהכחדה. לו היו מקשיבים לי היו נמנעים 3 מיליארד הרוגים, כי לא התכוננו להכחדה. המדריך שלי הוא אלהים והוא זה שהכשירני לכך, כבר לאחר נפילת אדם וחוה. אני מתכוון בעזרת הקמפיין ברשתות החברתיות, לגרום לכך שכולכם במדינה וגם בעולם תבינו מיד שיש להצילכם, את הראויים בלבד. באם תשתהו כל האנושות תיכחד.

הצלת האנושות פירושה מלחמה בשחיתות, תוך שיפור הדנ"א של האדם, ואז גם שיבוש כוח המשיכה של כדה"א יפחת ויתאזן ונגיע להפחתת רעידות אדמה ואסונות טבע למינימום. רק אני יודע מהו צדק אלוהי ואיך לשפר את המצב- תחילה בישראל ותוך כדי כך גם בכל האנושות. אני מצפה לתמיכה מיידית כאן בישראל כדי להקים מסה קריטית שתהפוך ההכחדה למיקסום אושר וחיי נצח. נצליח בכך, כי תדעו מיד שאני הוא המנהיג שלכם, ובהמשך של כל העולם. זה הולך להיות קשה, ולכן, הגעתי לכאן בשליחות אלהים דווקא עכשיו. בהצלחה! יוסף זמירי

-סוף-

אני מבקש כי תקראו את המבוא הקצר להלן למאמר המרכזי. תהיו המומים ונדהמים כשתבינו שהפיזיקאים הונו ויצרו מדע שטחי, טכני, חסר אלהים וערכים הגורם להכחדה בלתי נמנעת, בגלל ניסויים אמפיריים והנחת רציפות הטבע ההזויה והאווילית. הם מאבחנים רק תמונות סרט, לא תנועה! אוכיח הפוך, שהטבע נע בקפיצות נטולות זמן (קנ"ז) ועם אנרגיה, וזו ההוכחה כי ישות עליונה, קרי אלהים, ברא את הטבע ב 7 חוקי יסוד הטבע, רק למען האדם, אך הוא בגד בבסיס הערכים, ולכן DNA האדם המושחת שיבש את DNA הטבע עד להכחדה כמתוכנן מראש ע"י אלהים. בכל אחד מכם תלויה עכשיו הצלת האנושות.

מבוא למיקסומיה תורת הטבע:

אילו רק פיזיקאי אחד במהלך אלפי שנים ועד היום היה בודק את הנחת אי רציפות הטבע, היה מגיע להוכחה המדהימה שהאנושות מחכה וכמהה לה אלפי שנים, שתיתן נוקאאוט לפיזיקאים, לאתיאיסטים ולאבולוציוניים ותמנע הכחדת האנושות.

משפט: עצם קיום הטבע מוכיח כי ישות עליונה, קרי, אלהים תכנן וברא את הטבע ללא זמן, למטרת מיקסום אושר האדם .

נטל ההוכחה עלי:

א. הוכחת חוק מספר 1 אי רציפות הטבע. מעצם קיום הטבע כל גוף (חלקיק או מסה, אגיד בשפת מיקסומיה), חייב להתנתק לחלוטין ממקומו ויוצר ריק מתנועה, שזה אי רציפות, אחרת אין תנועה בטבע.

זה חייב להתבצע ללא זמן כי האירועים קודמים לזמן. בניסוי אמפירי ניתן לאבחן רק תמונות בדידות, לא תנועות (משפט 14). רק ניסוי מחשבתי מוכיח כי כל הטבע מקפץ קוונטית ללא זמן, ללא שום הנחה או אקסיומה. מכאן, הרציפות אינה חלק מהטבע (משפט 1 במאמר).

ב. מכאן בדרך דיאלקטית הכרחית נובע הכול: קפיצה קוונטית מחייבת אנרגיה בכל תנועה (חוק מספר 2) ומכאן שישות עליונה, אלהים, היה צריך לברוא את האנרגיה מראש, טרום בריאת הטבע, להטעינה מראש בטריליוני אגידי 0Z הקטנים בטבע שגם אותם ברא מראש, אחרת לא הייתה מתבצעת התנועה הראשונה! רק שילוב כל 7 חוקי יסוד הטבע יחדיו מאפשרים תנועה!

קיום הטבע מוכיח שאלהים ברא מראש מנגנון עצמאי ותמידי להתחדשות האנרגיה בפנימיות אגידי 0Z וזה הוא:

חוק מספר 3 – שלוש פעימות: כניסה, עיבוד ויציאה, כי אחרת הטבע יתפרק מיד, וזה דורש אינטרס של אינטליגנציה מנהלת (אמ"נ) עם רצון ומרכיב נפשי ומחשבתי למיקסום הנאה/מניעת סבל כבר ב 0Z הקטן בטבע (חוק מספר 4) שביטויו בכל הטבע, ושהוא אורגניזם חי, כולל הדומם "המת"! בתהליך זיווג 0Z זכר ונקבה (-+) למיקסום הנאה, מוחלפת הפסולת המתחדשת במיקסום האנרגיה (משפט 58).

לכן, מטרת הטבע היא מיקסום הנאה ואנרגיה (חוקים 4-3). קיימת בחירה חופשית בזיווג (-+) שאלהים ברא ויודע מראש, בגלל מיקסום ההנאה. זו הסיבה שאלהים יכול היה לברוא מראש בפנימיות כל 0Z את DNA הטבע, מנגנון התפתחות עצמאי של אגידי הטבע, ללא התערבות אלהים. באמצעות בחירה חופשית למיקסום הנאה, ניווט אלהים בתכנון מראש את אגידי הטבע לברוא עצמאית, את כל תוואי הטבע לפי רצונו (משפט 66), ללא מקריות, במדויק, וללא זמן!! משפט 111 מוכיח שסיפור הבריאה בבראשית נכון, אלהים ברא העולם ללא זמן, ולא במפץ.

חוק מספר 5– מוכיח שגלים אלקטרומגנטיים הם הוראות אמ"נ אגידי הטבע למיקסום הנאה, ומכאן טעות הפיזיקאים שהכל כוחות טכניים, והטבע נטול ערכים ומוסר.

ג. רק באדם ברא אלהים נשמה חלק ממנו, מקור הערכים והמוסר בטבע, וכן ברא את אשליית הזמן למען האדם האיטי המתבטאת בשהייה בין כל שתי קפיצות קוונטיות (משפט 6). באמצעות בחירה חופשית אמיתית (משפט 68) הנשמה משפיעה על אמ"נ האדם להתגבר על הנאות מיידיות מפתות כמו כעס, (קנאה, בצע, עצב), ואם האדם מתגבר, כל אגידי 0Z הבונים אותו (משפט 11) מקבלים הוראות האמ"נ, וזיווג אגיד 0Z משלים (-+) נדחה. מבנה DNA משתפר ו"נפתח" לפי תכנית DNA, אמ"נ האדם גדל, נמשכים אגידי טבע 0Z עם איכות גבוהה יותר, אושר האדם גדל, התקדמות מדעית גדלה אלפי מונים, פחות מלחמות ותקינות פוליטית ויותר אמת (משפטים 77, 78).

לכן, ערכים ומוסר הם הפרמטרים המדעיים החשובים ביותר בטבע, במדע ובאנושות! הפיזיקאים סילקו את אלהים, אגידי 0Z, אמ"נ ו DNA הטבע שלעולם לא ניתן לאבחנם בניסוי אמפירי, רק להוכיחם במחשבה.

ד. האנושות מאוימת עתה בהכחדה מיידית, כי הכל טכני, ללא ערכים ומוסר, וברשתות החברתיות משתולל סדום ועמורה. האדם המושחת מנותק מהנשמה מקור הערכים, ואז אמ"נ האדם המושחת רודף הנאות מידיות, ואגידי 0Z המושחתים שלו משבשים בזיווג (-+) את אגידי 0Z של הטבע המופצים ללא זמן. כך הטבע הופך עצבני וחסר מנוחה בקצב עצום, והאנושות תוכחד באסונות טבע איומים, בלי שאף אחד יידע למה.

חוקים מספר 7-6 עוסקים במסה הקריטית להצלת האנושות. מש"ל.

משפט 2 מסכם המאמר.

אני ממליץ לקרוא על איום ההכחדה והדרך להצלה במאמר מיקסום האושר.

חוקי הפיזיקה וחדו"א מופרכים (משפט 3) ע"י מיקסומיה כי פספסו את אלהים, האמ"נ, אין זמן והדומם חי.

בכדי להציל את האנושות

יש מיד ובמקביל להלחם בשחיתות, לאמץ ערכים ולכפות על הפיזיקאים להודות בטעותם.

סרטון קצר של מגלה תורת מיקסומיה שמזעזע את כל בסיס המדע